Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Feltételezem harckocsira gondoltál. Szóval csak azt nem értem, hogy azon a nyeszlett létrán hogy fog felmenni a lánctalpaival? :) Nincs az a létra kicsit alul méretezve? :D

Link to comment
Megosztás:

Lacházán Nyugodtan menjél 50-el, 1 éve belekarcoltam a 60-ba (előttem valaki 35-el tartotta be a táblát, megelőztem :D ), persze hogy ott álltak a Fordos kollégák a retro-nál a bokor mögött...

Áh mondom odamegyek, hogy sikerült-e feleslegesen kidobnom 30e-t mert akkor úgy készülök...

Mondják hogy irtó nagy szerencsém van, mert még nem rakták össze a lézeres pénztárgépet... :)

Viszont megkérdeztem, hogy mennyi a tűréshatár, 58 volt a válasz, így azért relatíve korrektek...

Bár Lacházán az a 40 nagyon nem korrekt!...

mindkettőtöknek igaza van..... én általában 100-120 as tempóval közlekedek,ahol lehet.....Lacházán 40:)
Link to comment
Megosztás:

Lacházán Nyugodtan menjél 50-el, 1 éve belekarcoltam a 60-ba (előttem valaki 35-el tartotta be a táblát, megelőztem :D ), persze hogy ott álltak a Fordos kollégák a retro-nál a bokor mögött...

Áh mondom odamegyek, hogy sikerült-e feleslegesen kidobnom 30e-t mert akkor úgy készülök...

Mondják hogy irtó nagy szerencsém van, mert még nem rakták össze a lézeres pénztárgépet... :)

Viszont megkérdeztem, hogy mennyi a tűréshatár, 58 volt a válasz, így azért relatíve korrektek...

Bár Lacházán az a 40 nagyon nem korrekt!...

igen,kb ahogy sikerül,néha bebambulok,akkor 50-55,de ráérek,lagalább bemelegszik a vas

Link to comment
Megosztás:

Lacházán Nyugodtan menjél 50-el, 1 éve belekarcoltam a 60-ba (előttem valaki 35-el tartotta be a táblát, megelőztem :D ), persze hogy ott álltak a Fordos kollégák a retro-nál a bokor mögött...

Áh mondom odamegyek, hogy sikerült-e feleslegesen kidobnom 30e-t mert akkor úgy készülök...

Mondják hogy irtó nagy szerencsém van, mert még nem rakták össze a lézeres pénztárgépet... :)

Viszont megkérdeztem, hogy mennyi a tűréshatár, 58 volt a válasz, így azért relatíve korrektek...

Bár Lacházán az a 40 nagyon nem korrekt!...

környékbeli vagy?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.