Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Egy erősebb motor nem a felmérést teszi szükségtelenné, hanem a lehetőségek számát növeli... :)

És túlzott önbizalmat adnak, ami leginkább street racer & fighter hajlammal párosítva közveszélyes. Van akin az idő sem segít, ki sem növi.

Ne értsd félre ez nem személyeskedés, ez sokéves tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

És túlzott önbizalmat adnak, ami leginkább street racer & fighter hajlammal párosítva közveszélyes. Van akin az idő sem segít, ki sem növi.

Ne értsd félre ez nem személyeskedés, ez sokéves tapasztalatom.

Nem értettem... :) Az általad említett csoportnál pedig mindegy, mivel közlekedik, 68 Le is lehet ön- és közveszélyes.

Link to comment
Megosztás:

Nem értettem... :) Az általad említett csoportnál pedig mindegy, mivel közlekedik, 68 Le is lehet ön- és közveszélyes.

Nem vitatom, de...

Ifjú titán friss jogsival mindig tudását meghaladó vassal és módon pirít.

Láttál mostanában suhancot friss "A" jogsival rendszámos Simsonon v. 125ccm -es gépen kezdeni? "B"- vel Ladázni? Fél éven belül szénné tuningol bármilyen járgányt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Teszteltem.

Z14XE Astra G 2003, Z14XE Astra G Classic II 2005.

Mindkettőnél működött a kivillogtatás, vagyis ha gázt féket nyomtam, akkor a hibajelző folyamatosan villogott mindkettőnél.

A középső kijelző pedig csak a Classicnál működik, hogy a két gombot nyomom egyszerre és sebességet ír. Utána pedig egy kijelző tesztet kapcsol.

A 2003-asnál a kijelző semmit nem csinált, csak az időt lehet állítani.

Link to comment
Megosztás:

Nem vitatom, de...

Ifjú titán friss jogsival mindig tudását meghaladó vassal és módon pirít.

Láttál mostanában suhancot friss "A" jogsival rendszámos Simsonon v. 125ccm -es gépen kezdeni? "B"- vel Ladázni? Fél éven belül szénné tuningol bármilyen járgányt.

mindkettőtöknek igaza van..... én általában 100-120 as tempóval közlekedek,ahol lehet.....Lacházán 40:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.