Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nálunk Szigethalom és Tököl után a hévsínek mentén... :) :)

Na jó ezt már én sem bírom... :D

3000 környékén már tölt igen csak szépen...

Te kész vagy :D ,nem kicsit ,nagyon :D

majd egyszer megnézem közelebbről,valamikor,talán,vagymitudomén,majd ha barkácsolunk valamit :P

Link to comment
Megosztás:

ez a mostani állapot??

majd nézek valami ekét oszt szánthatsz is :)

Hát elvileg akár a mostani is lehet...

mert hogy olyan a computere, hogy mindig alkalmazkodik a benyához, hőmérséklethez, és folyamatosan korrigál, ha valami nem tetszik neki lejjebb vesz, ha királyság van mindent belead... :) Ez mondjuk minimális eltéréseket okozhat... a legnagyobb befolyásoló tényező az a külső hőmérséklet amitől azért be tud butulni... lévén oxigéntartalom is változik már jelentősen...

Ezt mondjuk sikerült 40 fokban progizni, szóval hidegebb idő esetén ez ennél jobb kellene, hogy legyen, de az alap görbe az kb mindig ez...

Nem kell ám barkácsolni ahhoz, hogy gyere, elég ha rámcsörögsz, hogy ráérsz, unatkozol, na és az sem árt, ha én is otthon vagyok... :D vagy legalább a kutya... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell ám barkácsolni ahhoz, hogy gyere, elég ha rámcsörögsz, hogy ráérsz, unatkozol, na és az sem árt, ha én is otthon vagyok... :) vagy legalább a kutya... :D

Mindig csak mondom,hogy megyek...de még hosszú ez az év talán odaérek :)

szerintem a vau már akkora lehet hogy megenne :D

Link to comment
Megosztás:

4-es főút, Cegléd előtt négysávos, ahol 110 van, a négy sávról kettőre szűkül, majd körforgalom. Itt szépen kitáblázták a 110-90-60-40-et. A 60-as résznél mértek, legalábbis remélem, mert 76 km/h lett. Tipikusan az a rész, amikor szépen kigurulsz a körforgóig,és nem 30 m-enként csökkented a sebességed 90-re 60-ra, majd 40-re.

Oh igen, ez egy igazi klasszikus perselyező hely, ismerem. És ennek ellenére tavaly télen én is elcsíptem a 60-as táblát 93-al :D , mert nem figyeltem. Egyébként teljesen jól belátható szakasz, jobbról-balról csak szántóföld, itt tényleg szépen ki lehetne gurítani a gépet, nem is értem, mi indokolja ezt a hülye belassítást. Hacsak az nem, hogy időnként lehet a körforgalom dombján nyílegyenesen átvágó keréknyomokat látni, de azt meg az elalvó román kamionosok csinálják...

Link to comment
Megosztás:

a ki kicsoda kérdésben lehetséges megoldások:

A: csak regisztráltak láthatják az egész Astra G-t

B: csak klubtagok láthatják a ki kicsodát

C: az egész ki kicsoda törlése kerül

D: minden marad így

D

Na ha már így G astrázunk itten... :) :)

Itt egy mérési diagram:

Piros pöttyös a LE, sima piros a NM...

[ig]http://img.carstyling.hu/usercars/00/00/18/54/1854_1252315160.jpg

A zöld az mi? Gyárilag kellene azt tudnia?

Oh igen, ez egy igazi klasszikus perselyező hely, ismerem. És ennek ellenére tavaly télen én is elcsíptem a 60-as táblát 93-al :D , mert nem figyeltem. Egyébként teljesen jól belátható szakasz, jobbról-balról csak szántóföld, itt tényleg szépen ki lehetne gurítani a gépet, nem is értem, mi indokolja ezt a hülye belassítást. Hacsak az nem, hogy időnként lehet a körforgalom dombján nyílegyenesen átvágó keréknyomokat látni, de azt meg az elalvó román kamionosok csinálják...

Hát lehet, hogy klasszikus, én most láttam ott Őket először, pedig szoktam arra járni.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megtettem a Budapest-Felsőszenterzsébet (szlovén határ mellett) - Budapest távolságot temetés miatt. Szerencsére távoli rokon. Vezettem kb 670 km-t, és nem fáradtam el, érdekes. Ebben nagy szerepe van az M7 autópályának meg a tempomatnak. De azóta már feltettem előre a sárfogókat, hátra is kerül majd. Remélem, majd számít valamit, mert hihetetlen, hogy nézett ki a kocsi a pályás sebesség és a nyálkás út miatt... Érdekes, hogy most az ülés sem bizonyult kényelmetlennek, pedig nagyon érzékeny a derekam, ebben szerintem megintcsak a tempomatnak van szerepe: tudtam fészkelődni.

Hihetetlen hogy vezetnek egyesek, az M70-es is veszélyes szakasz, Tornyiszentmiklós felé, talán ismeritek. 2x1 sáv, néhol 2x2, mindenki 120-szal megy, de én kínosan betartottam mindent, és igazam lett: 2x láttam trafit, az egyik meglepetés volt: egy koszvadt piros kb 12 éves Suzukiból mértek... Néhol 60-as, 80-as korlátozás volt, egyesek itt 120-szal téptek el mellettem, szerintem hoz majd nekik képeslapot a posta. Szóval, csak óvatosan, fiúk :D

Link to comment
Megosztás:

Az első opció az hogyan értendő?

Mert ha csak a már regisztráltak olvashatják az EGÉSZ ASTRA G-t, akkor az érdeklődők miből tudják, hogy milyen baró kis hely ez, és érdemes regisztrálni? Ezután az aktívabb fórumlátogatók csak egymást láthatnák el tanáccsal, no meg belassulna pl. az olajos topik is... :D

Link to comment
Megosztás:

Az első opció az hogyan értendő?

Mert ha csak a már regisztráltak olvashatják az EGÉSZ ASTRA G-t, akkor az érdeklődők miből tudják, hogy milyen baró kis hely ez, és érdemes regisztrálni? Ezután az aktívabb fórumlátogatók csak egymást láthatnák el tanáccsal, no meg belassulna pl. az olajos topik is... :D

meg benne van a sok-sok 5,6 ,23 hozzászólásos emberke lehetősége

Link to comment
Megosztás:

Nem!

a zöld az az akkori aktuális helyzet volt... ez lett felülprogramozva... a gyári az 265 LE volt... ebből lett két fordulóban a jelenlegi verzió felprogramozva...

Nem rossz szekérpark a Tied. :D

Ha megöblögeted a boxert (de szép hangja tud lenni!), mennyi csúszik le a torkán?

A görbékből látszik, hogy igencsak kitolódott a használható fordulatszámtartomány is.

Link to comment
Megosztás:

meg benne van a sok-sok 5,6 ,23 hozzászólásos emberke lehetősége

1. hozzászólás: Jó a 10W40 a gépembe?

(Válasz: nem, nem jó)

2. hozzászólás: Köszi, én úgyis ezt rakom bele, mer ócsó vót...

De ez nem baj, nincs itt hozzászólási verseny, vagy ilyesmi... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.