Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

a felület kezelés függ a annak típusától és idejétől.

azt kell megnézni mekkora gyárilag a legnagyobb pluszos dugó és akkor kiderül hogy kb mekkora lehet a legnagyobb átmérő ,és még akkor is lehet kb 0.2 oldalanként.

Felületkezelést ugye még a gyárban kapott 10 éve.

A 78,06-os az 1. túlméret. Asszem 3-ig lehet elmenni, csak nem tudom a lépésközöket.

Link to comment
Megosztás:

Felületkezelést ugye még a gyárban kapott 10 éve.

A 78,06-os az 1. túlméret. Asszem 3-ig lehet elmenni, csak nem tudom a lépésközöket.

a felületkezelést nem így értettem ... hogy 10 éve :D

mingyá megnézem mekkora a legnagyobb dugó,oszt beszerkesztem :)

szerk:

ha jól értelmezem akkor gyárilag 0.5 szett a legnagyobb

77.59, 77.60, 77.61 és ekkorák vannak még

Link to comment
Megosztás:

a felületkezelést nem így értettem ... hogy 10 éve :)

mingyá megnézem mekkora a legnagyobb dugó,oszt beszerkesztem :D

Jólvan, én arra gondoltam, hogy a hőterheléstől biztos van valami fáradás. :D De Te vagy a fémek (meg a Beta :)) barátja. :P

Link to comment
Megosztás:

a felületkezelést nem így értettem ... hogy 10 éve :)

mingyá megnézem mekkora a legnagyobb dugó,oszt beszerkesztem :)

szerk:

ha jól értelmezem akkor gyárilag 0.5 szett a legnagyobb

77.59, 77.60, 77.61 és ekkorák vannak még

Ha a fenti számok a lehetséges alapméreteket jelölik, akkor ez alapján én kimerítettem a lehetőségeket a 78,06-tal? :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem igen

Ezek szerint ezek a blokkok egyszerfúrósak. Mondjuk nem is tervezném, meg remélem nem is kellene újragyalultatni, nem olcsó mutatvány... Bízom benne, hogy a tartóssággal azért nem lesz gond.

Köszi a táblázatot. :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

EPC, TIS, Torrent, Feltöltöm, letöltöm, feltöröm, NEM fórum téma!

ezek a fajta hozzászólások a fórumon tiltottak.

mindennemü ilyenfajta hozzászólás törlésre kerül.

Kérlek tartózkodjatok az ilyen jellegü hozzászólásoktól.

Link to comment
Megosztás:

A H Astrákkal előítéleteim vannak... :D Vezérmű lánc csörömpölésre panaszkodik egyik ismerősöm->Service, csere-> kétszer megkergette, és az új lánc is csörömpöl, meg nekem egyébként se szimpatikus, de attól még lehet jó :)

ha benyás ,akkor ugyan az mint ami a g-be van (z14xep) csak can-busos...

tök jó moci :)

Link to comment
Megosztás:

Bemutatkozó topic:

Amellett, hogy nagyon szuper ötlet és írjatok minél többen bele (én is megtettem), mert így egy-egy hozzászólás mögött látszik a háttér, számítástechnikusként annyit ha javasolhatok, hogy interneten ne osszátok meg a személyes adataitokat SOHA! Elég a keresztneved meg egy két körülírás arról, hogy ki vagy, merre élsz, nem kell megosztanod a teljes nevedet, pontos lakcímedet, (bankszámla számodat, telefonszámodat, PIN kódodat, jelszavaidat) stb.. Bár ez egy fórum, aki adathalászattal foglalkozik, pillanatok alatt leszedi a netre felrakott adataidat, fotóidat, bárhova is tetted fel őket (láttam már banki foglalást netre feltett lakásfotók, nyaralási képek miatt...). Ez a mai világban sajna létező és elég nagy biznisz... Csak egy tanács, vagy megfogadjátok vagy nem :D Majd megismerjük egymás jobban esetleg egy találkozón személyesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.