Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez nagyon korrekt beltér! :)

Köszönöm mindenkinek, az a helyzet hogy ezek a képek tavaly tavasszal készültek, azóta az ülésekre sajnos ráfér egy kárpittisztítás... :D

Sajna ezeknek a világos üléseknek az előnyük (az hogy jól mutat) egyben a hátrányuk is, mert még a tiszta víz is foltot hagy rajtuk, szóval eső után le kell takarnom az ülést ha be akarok szállni a kocsiba. Ugyanez igaz az ajtókárpitra, ha szakadó esőben kinyitom az ajtót és vizes lesz a kárpit, másnapra foltot hagy rajta... A bőr középkonzol ehhez képest nem is kényes, egyszerűen annyi hogy koszos kézzel nem szabad hozzányúlni, ellenben ami tartalékban van zongoralakk-fekete, ahhoz még tiszta kézzel sem, mert az ujjlenyomat is meglátszik rajta... hiába no, s szépségért szenvedni kell. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek, az a helyzet hogy ezek a képek tavaly tavasszal készültek, azóta az ülésekre sajnos ráfér egy kárpittisztítás... :)

Sajna ezeknek a világos üléseknek az előnyük (az hogy jól mutat) egyben a hátrányuk is, mert még a tiszta víz is foltot hagy rajtuk, szóval eső után le kell takarnom az ülést ha be akarok szállni a kocsiba. Ugyanez igaz az ajtókárpitra, ha szakadó esőben kinyitom az ajtót és vizes lesz a kárpit, másnapra foltot hagy rajta... A bőr középkonzol ehhez képest nem is kényes, egyszerűen annyi hogy koszos kézzel nem szabad hozzányúlni, ellenben ami tartalékban van zongoralakk-fekete, ahhoz még tiszta kézzel sem, mert az ujjlenyomat is meglátszik rajta... hiába no, s szépségért szenvedni kell. :)

Nekem még nagyon tetszik,hogy maga a műszerfalpárna is szürke!Nem látszik annyira rajta a por.Az f astrámban volt ilyen,ebbe is kerestem,de nem igazán lelek.Pedig de jó lenne!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek, az a helyzet hogy ezek a képek tavaly tavasszal készültek, azóta az ülésekre sajnos ráfér egy kárpittisztítás... :D

Sajna ezeknek a világos üléseknek az előnyük (az hogy jól mutat) egyben a hátrányuk is, mert még a tiszta víz is foltot hagy rajtuk, szóval eső után le kell takarnom az ülést ha be akarok szállni a kocsiba.

Én is akarok venni egy kárpittisztító gépet. Félévente nem árt áthúzni vele az üléseket, szőnyegeket, mert a sötét kárpit is koszolódik, akkor is ha nem látszik rajta...

Link to comment
Megosztás:

ma megint belefutottam egy gyökérbe...

hatvannal a verespéteremn befele az őrsfelé ...a buszsávba megelőz egy vagonsz@r...

ilyenkor mindig elborul az agyam :D

más:

jónak néz ki ez az omv-és 100-as elég harapós meg mintha a hangja a motornak is más lenne...

a kolegám rakott az 1.5dci-be shell v-power diesel-t...,hát nem akarta elhinni hogy ennyit számít,mint fogyasztásban mint hidegindításnál..

Link to comment
Megosztás:

Gyönyörű lett a belső utasterem! :D Újításként műszerfal krómkarikák, króm szellőzőrácsok, fűtésszabályozók körül króm karikák, egyedi kormányvédő/szürke fekete króm díszítéssel, szürke kék ledes váltógomb./ Majd teszek fel képet! :)

Link to comment
Megosztás:

Gyönyörű lett a belső utasterem! :) Újításként műszerfal krómkarikák, króm szellőzőrácsok, fűtésszabályozók körül króm karikák, egyedi kormányvédő/szürke fekete króm díszítéssel, szürke kék ledes váltógomb./ Majd teszek fel képet! :D

Nekem is volt ilyen "kormányvédő" (vastagító)! :)

A 105-ös, 120-as Skodákon, meg az 1,4-es Wartburgon.

De azok igazi izomautók voltak! Főleg a Wartburg. :D

Kormányzásilag.

(Könnyebb volt tekerni.)

Álmomba ne jöjjön elő! :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyibe kerül mostanság egy műszaki vizsga (zöldkártyával)? A hatósági díj kb. 16.000, mi a méltányos vállalási ár, ha felkészítés nem szükséges?

Ezt helye válogatja.De szerintem egy tizest még rászámolhatsz.Én legutóbb elvitettem asszony toyotáját,akkor 26000 ft volt.Utána fater BMW-t.azt én vittem KPM.hez,akkor ott 17000 fizettem.Jelzem egyik autóra sem kellett javításra költeni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt ilyen "kormányvédő" (vastagító)! :)

A 105-ös, 120-as Skodákon, meg az 1,4-es Wartburgon.

De azok igazi izomautók voltak! Főleg a Wartburg. :D

Kormányzásilag.

(Könnyebb volt tekerni.)

Álmomba ne jöjjön elő! :)

Nekem a kis 601-s gépsárkányon volt,de ott kellett is a vastagítás!G astra kormány,úgy jó ahogy van!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Na ezt jó kifikáztátok! :) Hát akkor úgy látom felesleges pénzkidobás volt! Marad eredeti! :D

Ne haragudj, nem akartalak én megbántani, annak idején raktam én is beléjük mindenfélét, a hátsó ablakban bólogató műkutyán kívül. (Cuppanós venti a szélvédőre, lila "ellenfény" az utastérbe, magnó kazetta tartó "automata" stb.) Akkor ez volt a tuning.

A kormány vastagítás viszont a szervo hiányában jó volt, főleg az asszonynak, a szeme így is majdnem érte a szélvédőt egy parkolásnál. (Csak egy-két hónap után kinyúlott, elkezdett csúszni.)

Astrába nem tennék.

Jó az úgy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.