Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Talán, mert full public, mégcsak regisztráció sem kell az olvasásához. Egyébként mindent figyelembe véve szerintem nagyon szép szám az a 19.

persze nincs ezzel probléma,engem nem zavar hogy mennyien nézték meg...

de azért szerintem többen vagyunk mint,úgymond akik nem 10 hozzászólásos emberke :D

Te ott vagy már?? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom elképzelni, hogy ezek a fóliák mindenféle dimbes-dombos felületre szépen felfekszenek. El kéne mennem megnézni, hogyan csinálják ezt. Amit eddig láttam, azokon volt vágás, és így csúnya összeeresztés.

Fel lehet rakni szépen, azt hiszem melegítik közben. De van más módszer is, amikor vízben oldódó fóliát raknak rá, csak annak hirtelen nem találtam a linkjét.

Link to comment
Megosztás:

Képet szeretnék!!!!!Meg mennyibe fájt??

A mostani az ilyen, a feketéről nem találtam képet:

mycoupe_0904_9.jpg

Itt van egyben az egész:

mycoupe_0904_6.jpg

Kicsit bánom hogy a váltószoknyát nem csináltattam meg akkor, utólag már nehéz pont ugyanilyen árnyalatú bőrt találni. :D

Amúgy nekem gazdaságosan, jóformán bőr árban volt, de ennek már 2 éve, úgyhogy nem írom le az összeget mert ma már annál jóval drágábban lehetne csak megcsinálni...

Link to comment
Megosztás:

A mostani az ilyen, a feketéről nem találtam képet:

]http://i656.photobucket.com/albums/uu281/tgabika/Coupe/mycoupe_0904_9.jpg

Itt van egyben az egész:

]http://i656.photobucket.com/albums/uu281/tgabika/Coupe/mycoupe_0904_6.jpg

Kicsit bánom hogy a váltószoknyát nem csináltattam meg akkor, utólag már nehéz pont ugyanilyen árnyalatú bőrt találni. :D

Amúgy nekem gazdaságosan, jóformán bőr árban volt, de ennek már 2 éve, úgyhogy nem írom le az összeget mert ma már annál jóval drágábban lehetne csak megcsinálni...

Hogy tudod ilyen tisztán tartani a belteret? :) Én is porszívózom

meg törölgetem,de ilyen tisztaságot nem tudnék csinálni,ha megszakadok sem!Ráadásul még világos

színű is a kárpit.

Most meg megint elment a fűtés-szellőzésnél a világítás.Na majd visszajön,mert ebben a hidegben én

neki nem állok szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudod ilyen tisztán tartani a belteret? :D Én is porszívózom

meg törölgetem,de ilyen tisztaságot nem tudnék csinálni,ha megszakadok sem!Ráadásul még világos

színű is a kárpit.

Most meg megint elment a fűtés-szellőzésnél a világítás.Na majd visszajön,mert ebben a hidegben én

neki nem állok szétszedni.

Gyönyörű! 2 gyerek mellett még csak kísérletet sem teszek ilyen patikatisztaságra. A világos huzat meg szóba sem jöhet, de így, ilyen állapotban nagyon szép!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.