Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Astra G középkonzolt még csak-csak lehet találni bontóban (olyan 10-15e körül van kompletten a burkolat, egészen a kézifékkar alatti részig), a hitelesség azon múlik hogy hogyan sikerül lefesteni. Nekem van tartalékban egy zongoralakk-fekete (ami bent van az autóban az be van vonva vajszínű bőrrel), az sem hiteles mert tudtommal ilyen nem volt gyárilag, de attól még jól néz ki.

Képet szeretnék!!!!!Meg mennyibe fájt??

Link to comment
Megosztás:

A karikákat,ha jól rémlik,be kell pattintani,vannak kicsi karmai.A gyári rácsot csavarnyúzóval kippantintod,majd benyomod az újat!

Ha jól rémlik a rácsot lefele kell buktatni,úgy a legkönnyebb kiszedni,ha nem tévedek.

Link to comment
Megosztás:

ahogy én láttam igen,kivéve az f23 váltónál

arra a fehér műanyagra gondolsz?

Köszi

Igen arra gondolok,a felfogatása látszólag ugyan az,csak a felépítése más.

Az én autómban megkopott egy kicsit,találtam egy benzinesét 5000ért csak bizonytalan vagyok,hogy az tutira beépíthető vagy sem

Link to comment
Megosztás:

Köszi

Igen arra gondolok,a felfogatása látszólag ugyan az,csak a felépítése más.

Az én autómban megkopott egy kicsit,találtam egy benzinesét 5000ért csak bizonytalan vagyok,hogy az tutira beépíthető vagy sem

két fajta van..de hogy miben különböznek azt nemtom

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.