Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A KGFB kötésnél jól körül kell járni a dolgot. Négy kalkulátor programot próbáltam ki ugyanazon paraméterekkel. Ezek a biztositas.hu, a netrisk.hu, a clb.hu és a pba.hu voltak. A legdrágábbra mindegyik a ugyanazt és ugyan azon az áron dobta ki, míg a legkedvezőbbre 3 biztosítót 4 különböző áron. Egyik szerint, ha maradok a jelenlegi biztosítónál, akkor 1500 Ft/év a megtakarításom, míg a másik szerint maradás esetén ~175%-ra megy fel a díj.

Akad olyan (a clb.hu), amelyik még az ember zsebében is kotorászik:

"Gépjármű megvásárlásának módja:

Kérjük, válasszon!

hitel

lízing

bérlet

részlet

készpénz"

Vajon melyik jelent magasabb kockázati tényezőt a közlekedés szempontjából? :o

Link to comment
Megosztás:

Megértelek, de szerintem nem ezzel kéne itt foglalkozni hanem azzal amiért a fórum létezik, Segítsük egymást gyerekek ? ahogy a dal is mondja. :D

Olyan dal nincs is! :o A dal címe Szeressük egymást gyerekek!

Ez egy magyar nyelvű fórum! Talán a .hu -ból is gyanítható. Aki ezt nem hajlandó tudomásul venni, hozzászólásaival alázza anyanyelvünket, az továbbra is számíthat a fórumozók "jó indulatára", a moderátorok figyelmeztetésére, végső esetben - mint már volt is rá példa - a kitiltásra. Legalábbis remélem ez így marad.

Link to comment
Megosztás:

Esküszöm beteg vagy! Ez neked "nagyon király"?

én az ilyen dolgokat csípem, amik kicsit morbidak.

pl darwin díjasok

de a videó kitaláció, video azoknak akik olyanok mint én , szeretik a szörnyűségeket nézni de nem átélni :o

aki kétszer megnézi az olyan mint én :D

Link to comment
Megosztás:

én az ilyen dolgokat csípem, amik kicsit morbidak.

pl darwin díjasok

de a videó kitaláció, video azoknak akik olyanok mint én , szeretik a szörnyűségeket nézni de nem átélni :o

aki kétszer megnézi az olyan mint én :)

Nekem elég volt egyszer is megnéznem, megyek is a pszihiáteremhez. :)

király :D

de ez meg a fia?:

Ettől a zajtól tuti levakarnám a kárpitot az ajtóról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.