Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szegény Teló!

Nagyon sanyarú sorsod van! :( Menni fog egyedül az a negyed óra munka, vagy még annyi se? :(

Este jössz?

Nem tudok jönni este... Bocsi... Hétvégén sem leszek itthon és valószínű netközelben sem, úgyhogy ha sokat írtok hétvégén, és sokat kell visszaolvasnom, ráverek a körmötökre! :wink:

Link to comment
Megosztás:

gratulálok :wink:

de jól itt hagytál délelőtt magamra, így most nekem dolgoznom kellett. nekem!pénteken!!! :wink:

hát kellett egy picit villanytszerelni, majd a nagyi csinált ebédet, és aztán a TB ben sorbaültem másfél órát egy dolgozó lány papirért, majd kiléptem. most meg jókedvem van 8) :(

Link to comment
Megosztás:

hát kellett egy picit villanytszerelni, majd a nagyi csinált ebédet, és aztán a TB ben sorbaültem másfél órát egy rosszlány papirért, majd kiléptem. most meg jókedvem van 8) :(

jól van, na csak vicceltem. és nálatok még az idő is jó. de nem baj este hepajjjjj, már alig várom. :( és aztán már nekem is jókedvem lesz :wink:

Link to comment
Megosztás:

npasi és jimmi! Irgum-burgum! Mikor külditek már nekem azokat a bemutatkozókat? Legalább 1 képet küldjetek addig vagy vmi....

Egyébként lehet nézni a leírásokat itt:

http://g-astra.opelclub.hu/index.php?optio...staff&Itemid=12

Mea Culpa! Egyszerűen nincs időm semmire. Mire végigolvasom a fórumot, addigra elfogy a szabadidőm, hogy bemutatkozást írjak :twisted:

Szerintem képek meg vannak Nálad. Fóti taliról. Nem? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ma nem kis csodálkozás mellett konstatáltam, hogy egy Astra Classic II fenekén 1.7 cdti felirat volt látható :shock:

Nem teljesen értem, hogy lehetséges ez ?

ugy hogy a Classic II be 81 LE közös nyomócsöves közvetlen befecskendezéses motort teszik....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.