Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez a típus jutott eszembe a képedről, a kocsi elejéről; http://www.hyts.hu/autok/hyundai/accent/hy...i_accent_r8.jpg

Hogy mindenkinek világos legyen hogy nem kötekedek elárulom amit Jani is tud, hogy nagy csodálója vagyok a kocsijának. A CS-on levő képei nagyon bejövősek. Amit írtam csak egy építő szándékú vélemény. Tehát nem fikáztam, csak jeleztem hogy szerintem van sokkal jobb kép is amin látszik milyen szép a kocsija.

Itt jegyezném meg hogy én is minden esetben szívesen fogadom az építő kritikát, véleményt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Behányt az 1.6-os motorom. Ha valakinek lenne eladó, vagy tudna segíteni abban, hogy ezt az amúgy igen gyengécske motort mivel tudnám helyettesíteni különösebb átalakítások nélkül, kérem jelezze azt számomra.

Előre is köszönöm!

Üdv: kissbaratom

Konkrétan milyen motorkódja van? Van több fajta 1.6-os motor. Mikori az autód? Mi lett a baja?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Behányt az 1.6-os motorom. Ha valakinek lenne eladó, vagy tudna segíteni abban, hogy ezt az amúgy igen gyengécske motort mivel tudnám helyettesíteni különösebb átalakítások nélkül, kérem jelezze azt számomra.

Előre is köszönöm!

Üdv: kissbaratom

Először is üdv a Fórumon!

Azért egy 1.6-os motor nem oly gyengécske (hacsak nem a 8 szelepes verzióval állunk szemben).

Ha gyenge volt, ott valami nem volt rendben.

Mondjuk tönkre is ment, miről is beszélek...

Szóval nem ártana ha megírnád a motorkódot, mert jó pár 1.6-os motor van

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Behányt az 1.6-os motorom. Ha valakinek lenne eladó, vagy tudna segíteni abban, hogy ezt az amúgy igen gyengécske motort mivel tudnám helyettesíteni különösebb átalakítások nélkül, kérem jelezze azt számomra.

Előre is köszönöm!

Üdv: kissbaratom

"Kiss barátom!"

Azt,hogy először mire gondoltam,mikor elolvastam ezt az első beírásodat,inkább nem írom le :lol: ,mert biztos kimoderálnák!

Így indítani azért nem semmi.Legalább leírnád ,hogy milyen autó,milyen motor ,mi baja volt,mi előzte meg a problémát.

De semmi! Behányt. Kész.

Tudod mit?Jól tette.

Esetleg,ha normálisan közlöd,hogy miben kellene segíteni ,akkor beszélhetünk.Ez így nulla.

Link to comment
Megosztás:

"Kiss barátom!"

Azt,hogy először mire gondoltam,mikor elolvastam ezt az első beírásodat,inkább nem írom le :lol: ,mert biztos kimoderálnák!

Így indítani azért nem semmi.Legalább leírnád ,hogy milyen autó,milyen motor ,mi baja volt,mi előzte meg a problémát.

De semmi! Behányt. Kész.

Tudod mit?Jól tette.

Esetleg,ha normálisan közlöd,hogy miben kellene segíteni ,akkor beszélhetünk.Ez így nulla.

Please! Composure yourself! You have true! :lol:

Link to comment
Megosztás:

REGGELIZNÉK. Kösssz :lol:

Ilyen későn? Jó étvágy! Én 4.30kor keltem havat lapátoltam a járdán, 2 kocsit letakarítottam, bringával elmentem edzeni, 8.30-tól munka....

EGÉSZSÉGESEN éééélek! De már 9.30 körül este elájulok ám (na jó, ebbe a 2 gyerek is belejáccik)...

Link to comment
Megosztás:

Ilyen későn? Jó étvágy! Én 4.30kor keltem havat lapátoltam a járdán, 2 kocsit letakarítottam, bringával elmentem edzeni, 8.30-tól munka....

EGÉSZSÉGESEN éééélek! De már 9.30 körül este elájulok ám (na jó, ebbe a 2 gyerek is belejáccik)...

én 6 kor keltem kávé cigi :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.