Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sajnos csak kis ideig használtam egy ilyen "csodát", családilag egy Balaton 25-s van ami egy más "hajóosztály " de szép ..

Nekünk egy hatalmas Luznice van. Egy ideje csak tervezgetjük hogy elmegyünk vele csavarogni. Valahogy nincs rá idő. Fent pihen pár éve.

Hát az is egy egészen más hajó osztály :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Duna is nagyon szép! Ha egyszer ülhetnék egy igazi yachtban..

Igen,ez igaz,régebben mikor még "normális " vizállás volt a Mosonin,egy alacsonyabb merülésűvel simán fel tudtam menni Halászi-ig.

De szép is az..

Akkoriban még oktattuk itt Győrben a viziközlekedést...gyakorlatban és elméletben.

Link to comment
Megosztás:

Igen,ez igaz,régebben mikor még "normális " vizállás volt a Mosonin,egy alacsonyabb merülésűvel simán fel tudtam menni Halászi-ig.

De szép is az..

Akkoriban még oktattuk itt Győrben a viziközlekedést...gyakorlatban és elméletben.

Régen bizony láttam szigetközben nagy yachtot is. Szegény lecsüccsent a Nyáros szigetnél. Legalább meg tudtuk csodálni...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Konstrukciós kérdés. Minden G Astra tulajnak beljebb van a két első ajtaja, mint a két hátsó?

Értem ez alatt, hogy a 2 ajtó nncs síkban. Haverom állított a saját ÚJ G Astra-án de így sem 100%-os. Neki ettől sűvített a szél fejmagasságban elől menet közben.

nekem síkban van.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Konstrukciós kérdés. Minden G Astra tulajnak beljebb van a két első ajtaja, mint a két hátsó?

Értem ez alatt, hogy a 2 ajtó nncs síkban. Haverom állított a saját ÚJ G Astra-án de így sem 100%-os. Neki ettől sűvített a szél fejmagasságban elől menet közben.

Nekem is síkban van. Nekem a tankoló nyílás fedele nem illeszkedik 100%-osan. Pici hézag van felül de belefér, nem feltűnő és nem is zavaró. Az ajtót tuti be lehet állítani 100%-ra. Már ha nem volt sérült.

Link to comment
Megosztás:

Hójelentés; Kicsi szünet után ismét esik. Nincs hideg, de olvadásról még nem beszélnék. Az utakon nyilván nem marad meg mert annyira nincs hideg hogy ráfagyjon. A járművek simán széttapossák.

Szóval az egyenleg; sok, jó tapadós (hóember építős hógolyózós) hó, de járható utak. Mi kell még télen? :lol:

Én személy szerint a tökig érő havat sem bánom mert ritkítja az autókat, javul a levegő minősége.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.