Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

G Caravan-hoz hol tudok viszonylag jó árban venni gumiszőnyeget?

Bal első ki van taposva :lol:

Csak szettet lehet venni mindenhol vagy lehet darabra is?

Én pár éve vettem a Lidl-ben fillérekért szettet. Nem olyan rossz mint amilyen olcsó volt. A gyári meg ott van alatta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem hasznát veszitek! Másnem olvasgatni jó lesz :lol:

Én örülök hogy felraktad, köszönöm! Egyből alaposan áttanulmányoztam. Nem olyan rosszak ezek a módosítások. Valahogy be kéne vésni minden ember agyacskájába. Persze a meg nem változtatott, régi szabályokkal együtt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első bejelentkezésem. Már nézegettem az oldalt. Lelestem egy-két trükköt, amit írtak az opelesek és a szerelők. Köszönöm! Továbbra is élek a lehetőséggel, ha nem gond. 2002-es G Astra 1.7 DTI fehér kombim van. Meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Első bejelentkezésem. Már nézegettem az oldalt. Lelestem egy-két trükköt, amit írtak az opelesek és a szerelők. Köszönöm! Továbbra is élek a lehetőséggel, ha nem gond. 2002-es G Astra 1.7 DTI fehér kombim van. Meg vagyok vele elégedve.

szerintem nem gond, elnézzük :lol: :lol: :P

ugyanilyen verdám van ám :lol: unikum a kocsi a maga nemében, ritka, mint a fehér G astra kombi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első bejelentkezésem. Már nézegettem az oldalt. Lelestem egy-két trükköt, amit írtak az opelesek és a szerelők. Köszönöm! Továbbra is élek a lehetőséggel, ha nem gond. 2002-es G Astra 1.7 DTI fehér kombim van. Meg vagyok vele elégedve.

Üdw minálunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első bejelentkezésem. Már nézegettem az oldalt. Lelestem egy-két trükköt, amit írtak az opelesek és a szerelők. Köszönöm! Továbbra is élek a lehetőséggel, ha nem gond. 2002-es G Astra 1.7 DTI fehér kombim van. Meg vagyok vele elégedve.

Üdv.!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.