Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

:lol:

Tervezés, vagy kivitelezés?

Már biztos én vagyok fáradt, de mit akartál azzal mondani, hogy kitakarás nélkül?

Más megtervezi, közben én megrajzolom és utána kivitelezővé válok. univerzális vagyok

Kitakarás nélkül? Nem ássuk fel a nyomvonalat, hanem csak egy indítóaknát építünk és onnan béleljük ki a régi csűt. Most éppen Debrecent tesszük tisztába.

Link to comment
Megosztás:

Más megtervezi, közben én megrajzolom és utána kivitelezővé válok. univerzális vagyok

Kitakarás nélkül? Nem ássuk fel a nyomvonalat, hanem csak egy indítóaknát építünk és onnan béleljük ki a régi csűt. Most éppen Debrecent tesszük tisztába.

Világos így már értem.

Majdnem nekünk is volt egy debreceni munkánk, szennyvíz bővítés tervezésre. Már nem tudom min úszott el.

Na én megyek filmet nézek.(Sasszem 2008)Majd ha vége lesz visszanézek.

Na remélem akkor én már sörörzök! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hey Qpack barátom! Lehet, hogy én nem figyeltem eddig, de nekem most derült fény a sötét agyamban, hogy miért is Qpack a neved.

Eddig nem tudtam, hogy neked is Coupe-d van.

Arra már rájöttem, hogy az avatar-od csak a tárból való...

:lol:

Hát barátom, de jó is volna...az enyém a drágább Coupe, mert ezen 2 ajtóval több van :P ...bakker nem tudok szunnyadni...reggel pedig indulás melóba :lol: ...még aludhatnék egy egész órát... :lol:

Az 1.8-on nem ugyanaz a váltó(áttétel) van mint az 1.6-on?

Link to comment
Megosztás:

Én is tervezem, hogy hazafelé beugrok a sörözőbe... ott vannak a cimborák.

Otthon már úgy is alszanak a gyerekek, az asszony meg a holnapi vizsgáira készül. Tehát....

Én most jöttem haza haverokkal a sörözőből. Leszaladt néhány söröcske, haver barátnőjét cikiztem is egy picit :lol: Nagylány sehol, egyetemista, szóval "az" ma nem lesz... :lol:

Amúgy irígy vagyok rád. Nálunk asszem először lesz diploma, aztán lesznek gyerekek, az meg kb. 4-5 év, pedig már egynek a nevét is kitaláltam...

Link to comment
Megosztás:

Békés megyében a legrosszabbak a viszonyok, kevés pénz és elég drágaság van... és nagy a munkanélküliség......

Én meg majdnem elvégeztem a tűzoltóparancsnokit a Laktanya utcában, csak közben kiszervezték a cég tűzoltóságát. Azért az szívás, hogy ehhez nekem, mint önkéntesnek 3 hónapos tanfolyam elég lett volna, míg egy főállásúnak (ha jól emléxem) 9-12 hónap az alaptanfolyam. Mégis magasabb értékű képzettségem lett volna illetve van sokaknak (de csak papíron). Ez nálunk az értékrend. :lol:

Amúgy itt Somogyban sem jobb a helyzet a pénzt, munkát, árakat illetően.

Link to comment
Megosztás:

De én is láttam már szennyvizet is meg vizet is meg gázt is meg terveket is meg...... :lol:

Úgy úgy. Valamilyen szinten nekem is közöm van ezekhez. A szennyvíz előállításában nagyban amihez ugye elengedhetetlen a vízhasználat egy gázzal bemelegített fűrdőszobában. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg majdnem elvégeztem a tűzoltóparancsnokit a Laktanya utcában, csak közben kiszervezték a cég tűzoltóságát. Azért az szívás, hogy ehhez nekem, mint önkéntesnek 3 hónapos tanfolyam elég lett volna, míg egy főállásúnak (ha jól emléxem) 9-12 hónap az alaptanfolyam. Mégis magasabb értékű képzettségem lett volna illetve van sokaknak (de csak papíron). Ez nálunk az értékrend. :lol:

Amúgy itt Somogyban sem jobb a helyzet a pénzt, munkát, árakat illetően.

Akkor mostmár az jelentkezzen,akinél rendesen fizetnek,van munka,megbecsülik a dolgozót,megfizethetőek az árak.

Mert akkor mind odaköltözünk! :P

Vagy ilyen nincs is már ebben az országban? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostmár az jelentkezzen,akinél rendesen fizetnek,van munka,megbecsülik a dolgozót,megfizethetőek az árak.

Mert akkor mind odaköltözünk! :lol:

Vagy ilyen nincs is már ebben az országban? :lol:

Mit jelent a ,,rendesen fizetnek,, ? Fizikai melóból soha sehol senki nem gazdagodott meg. Én karbantartó vagyok egy elég nagy gyárban. Ketten nyomjuk délután meg éjszaka, hetente váltva, 20 ember meg délelőtt.

688/ó+65%mp+mb. Nem sok de eltartom belőle a 3 gyerekem meg a nejemet, fizetem a kocsi és a házam törlesztését. Panaszkodjak? Minek? Rosszabb ne legyen. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.