Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem kifogásként írtam, hanem arra gondoltam hogy mivel a törvényben nincsen megfelelően leírva az hogy pontosan mit is jelent az a "ha a látási viszonyok ezt indokolják", ennélfogva ha a rendőrnek én azt mondom hogy ködfényszóró nélkül nem látok jól, ködfényszóróval meg igen, akkor nem tud mit kezdeni velem, elvégre azt ő nem ítélheti meg hogy én hogyan látok... Ha mondjuk úgy fogalmazna a törvény hogy ködfényszórót csak lakott területen kívül lehet használni és ott is csak akkor ha a látótávolság 50m alá esik, akkor nem volna vitatéma, mert ez így egy mérhető adat, nem úgy mint a "jól látok/nem jól látok", illetve "a látási viszonyok indokolják/nem indokolják" kérdése, mert ez mindenkinél egyénfüggő. Az 50m meg mindenkinél 50m.

jó de ha süt a nap és azt mondod nem látsz ködlámpa nélkül akkor kib.szásból elküld orvasira :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer régen nagyon régen egy diszkó előtt a parkolóban nekem is elb.xódott a kocsiban az álló részem. Elég ciki volt de aztán másnap otthon kárpótoltam a csajt. :lol:

:lol:

Kellemetlen az ilyen, de megesik néha. :lol:

Kérdés: nálatok is olyan a szivargyújtó, hogy ha beledugtok valamit (szigorúan odavaló dolgokat :lol: ), akkor az mozog és nem mindig kap áramot? Észrevettem már a GPS-nél és az ülésfűtésnél is. Ez típushiba? Ha veszek másikat, akkor jó lesz? Eléggé zavar, hogy ha hozzáérek a kábelhez véletlenül, akkor fázik a valagam, mert nincs fűtés. :P És menet közben nem szívesen nézegetem a kis ledet, hogy melyik az a pozíció, amikor újra kap áramot.

Link to comment
Megosztás:

No, ma reggel kaptam levelet a Schillertől.

Van egy ingyenes átvizsgálási és mosási bónom

Jól kezdődik a nap :lol:

Pedig csak akkor voltam ott átvizsgálásom egyszer mikor vettem a kocsit a tulajtól aki egyébként Nyíregyházi.

vigyázz azért mert nagyon éhes az autóipar a válság óta nehogy eredménynek kijöjjön egy 250.000 HUF + áfa ajánlott javítási ajánlat mert mindent észrevesznek! :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

vigyázz azért mert nagyon éhes az autóipar a válság óta nehogy eredménynek kijöjjön egy 250.000 HUF + áfa ajánlott javítási ajánlat mert mindent észrevesznek! :lol: :lol: :P

Ajánlani lehet, az még ingyé van :lol:

Ha valós a hiba akkor meg meg jön az egyéni akció

Link to comment
Megosztás:

No, ma reggel kaptam levelet a Schillertől.

Van egy ingyenes átvizsgálási és mosási bónom

Jól kezdődik a nap :lol:

Pedig csak akkor voltam ott átvizsgálásom egyszer mikor vettem a kocsit a tulajtól aki egyébként Nyíregyházi.

engem (meg gondolom az eddig velük kapcsolatba került összes embert) tegnap invitált wallis, hogy nézzem meg az új Astrát és ha tesztvezetek adnak 100.000 Ft-os kupont, amit új autó vásárlásnál használhatok fel, ja és átruházható.

Nomeg a H Astrát már Classic III-nak nevezik és új klasszikusként fut, a cl II meg már tradicionális jelzőt kapott :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Kellemetlen az ilyen, de megesik néha. :lol:

Kérdés: nálatok is olyan a szivargyújtó, hogy ha beledugtok valamit (szigorúan odavaló dolgokat :lol: ), akkor az mozog és nem mindig kap áramot? Észrevettem már a GPS-nél és az ülésfűtésnél is. Ez típushiba? Ha veszek másikat, akkor jó lesz? Eléggé zavar, hogy ha hozzáérek a kábelhez véletlenül, akkor fázik a valagam, mert nincs fűtés. :lol: És menet közben nem szívesen nézegetem a kis ledet, hogy melyik az a pozíció, amikor újra kap áramot.

Nálam is tud mozogni, de ha rendesen betolod, akkor nem mozog.

Ragaszd le a vezetéket, hogy ne piszkálhasd :P

Link to comment
Megosztás:

engem (meg gondolom az eddig velük kapcsolatba került összes embert) tegnap invitált wallis, hogy nézzem meg az új Astrát és ha tesztvezetek adnak 100.000 Ft-os kupont, amit új autó vásárlásnál használhatok fel, ja és átruházható.

Nomeg a H Astrát már Classic III-nak nevezik és új klasszikusként fut, a cl II meg már tradicionális jelzőt kapott :lol:

Ja azt nekem is mondták, mondtam, hogy felejtős

Link to comment
Megosztás:

bakker, tényleg ez mekkora. Srácok, ki megy hétvégén tesztvezetni? Nem akarjátok rám átruházni a kuponjaitokat? Viszlek egy próbakört az új Insigniámmal, na?

No ha évente keresnek és adnak kupont, akkor 70 év és meg van a gyári veterán H astra :lol: :lol:

szerk: igaz, hogyaddigra 105 leszek, node jól bírom én...

végülis, hogy az egy mindenkiért, mindenki énértem, mozgalomban mindenki jól járjon, valóban kell a 60-70 év, feltéve, hogy évente lesz ilyen akció. Azért nem vagyok olyan önző dög, hogy mondjuk szívességből ne menjek el az akkor már 1 éves insigniámmal segíteni egy kartársnak, hogy neki is lehessen új autója.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer régen nagyon régen egy diszkó előtt a parkolóban nekem is elb.xódott a kocsiban az álló részem. Elég ciki volt de aztán másnap otthon kárpótoltam a csajt. :lol:

Hááát... 4 napig állt... egyfolytában.. azé ez nemrossz teljesítmény..! :lol:

Nemcsoda, h bemondta az unalmast..! :P

Link to comment
Megosztás:

Látom ezzel a ködlámpa témával beleléptem a sűrűbe.

Ha a látási viszonyok úgy ítélik meg. Szerény véleményem szerint, ha valaki MÁR csak és kizárólag ködlámpával lát megfelelően, akkor orvosilag vannak gondja.

A kátyús dolgokkal egyet értek, valóban jóval hamarabb észlelhetőek, mint normál tompítottnál vagy refinél.

Sajnos a Kreszben még ezt nem tették helyre, és erre hivatkozva sokan használják.

Az utólagos xenonnál ugyan ez a helyzet. Bár most azt hallottam, hogy célirányosan ezt is nézni fogják.

A hátsó ködzárófény is egy érdekes történet. De valóban igaz, hogy egy rosszul beállított tompított, vagy egy "kacsintó" autó is okozhat ilyen vakfoltokat, meg vakításokat.

Az mellett hogy megint elkezdték a mentőládákat nézegetni 30 000 pénzbüntetés keretében. Megint kell nekik a pénz úgylátom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.