Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

de a járgányt is viheti vele? :lol:

vagy szigorú szabályok vannak? :P

én parázok azért egy picikét...

Persze, hogy viheti. De ha pl. én ülök a jobb oldalon akkor sose jó ahogy ő vezet...mindig letolom vmiért. Ha meg én vezetek akkor "Ne szólj bele, majd tudom én..." :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az asszony tök jól vezet.

Volt már a Fehéroroszoknál is kiküldetésben annó mikor még dolgozott

hát ha megvan a rutin akkor az enyimnek sem lesz gondja szerintem

de attól az első fél évtől félek... :lol:

_nagyon_ ritkán fordult elő eddig hogy másnak átengedtem valamelyik autóm, de azt a stresszt... kb úgy elfáradtam az anyósülésen 20km alatt mint ha külföldi útra mentem volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

...vagy átrendszámozott, pont azért hogy ne lehessen lekövetni az előéletét.

Az enyém 2001-es és L-es a rendszáma, de ez kintről behozott autó, itthon én vagyok az első tulaja.

Enyémnek is cserélve volt a rendszáma, 2002-es de KT-s rendszáma van, viszont az eredeti (I-s) benne van a szervízkönyvbe, szükség esetén onnan le lehetne informálni.

Link to comment
Megosztás:

Disznóölés szavakban (panellakó nem érti):

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezbazmegdekurvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá’, mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurvanehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarac kot,

holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra

téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit,

orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

Te egy állat vagy :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/01/11...gyfeleit_a_ppo/

ez nagyon kemény...

anno én szerettem, többször vettem autópálya matrcicát itt

aztán tavaly nyáron egyszercsak belépek, és valami 1000 ft-ot akart még legombolni a matrica költségén felül rólam, valamilyen regisztrációs díj címén (addig is regisztrálva voltam).

Azóta benzinkútra járok venni (sajnos a telefonom céges és nincs lehetőségem mobillal fizetni), pedig ez volt szerintem mindenkinek a legkényelmesebb...

Magyarország 2010 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Disznóölés szavakban (panellakó nem érti):

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezbazmegdekurvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá’, mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurvanehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarac kot,

holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra

téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit,

orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

Kedves Freeze! Palóc testvérem!

Bakker...5x dőltem le a székről - hétvégén teszek is rá egy 5 pontos bizt.övet :lol: - a röhögéstől!

Nem gondoltál rá, hogy stand up-olnod kéne? Jobb vagy, mint a Kiss Ádám ...

Virtuálisan megöleltelek és meglapogattam a hátadat Cimborám, ma érdemes volt ide benézni! :lol:

Kérek engedélyt a haverjaimnak továbbadni! ANNYIRA JÓ...Gratula!

Link to comment
Megosztás:

Kedves Freeze! Palóc testvérem!

Bakker...5x dőltem le a székről - hétvégén teszek is rá egy 5 pontos bizt.övet :lol: - a röhögéstől!

Nem gondoltál rá, hogy stand up-olnod kéne? Jobb vagy, mint a Kiss Ádám ...

Virtuálisan megöleltelek és meglapogattam a hátadat Cimborám, ma érdemes volt ide benézni! :lol:

Kérek engedélyt a haverjaimnak továbbadni! ANNYIRA JÓ...Gratula!

Ó, nem akarok csalódást okozni, de nem én írtam, ma kaptam emilbe, de gondoltam hamar ide kontrocézem

hangulatilag.

ettől függetlenül mondjuk én voltam a mókamester annó még 23.számú Vlágyimír Irlyícs Lenin úttörőcsapatban :lol:

Meg azt is mondták egy páran, hogy " De hülye vagy te, mé' nem mentem színésznek?" :P

Télleg jó, :lol: de mintha meglenne máshol is!

Te is palóc vagy? :lol:

Avvónék!

vagy Opelanert kérded?

Link to comment
Megosztás:

hát ha megvan a rutin akkor az enyimnek sem lesz gondja szerintem

de attól az első fél évtől félek... :P

_nagyon_ ritkán fordult elő eddig hogy másnak átengedtem valamelyik autóm, de azt a stresszt... kb úgy elfáradtam az anyósülésen 20km alatt mint ha külföldi útra mentem volna :lol:

Hy!

Enyémnek is 2 hónapja van meg a jogsija, és eddig nem is vezette a vasat, csak kb.5 élvvel ezelőtt 1x.

Egész jól megy neki, már a parkolás is kezd alakulni, de hát én sem mindig tudom megállni, hogy ne szóljak bele :lol: Igaz hogy a kifejezetten hóban még csak 2x mentünk, de elboldogult. Muszáj volt letennie, kocsival jár dolgozni 28 km-re, amikor a -10 fokok voltak akkor maradt a busznál.

Szóval amondó vagyok, hogy ők is lassan, de biztosan belejönnek, csak hát amíg nem úgy megy, addig marad a beleszólás ugye... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

szia!

Castrol Magnatec 10W-40-et használok! 150e km van benne (óra szerint) és a szerelőmmel megnézetem a tömítéseket hátha csak azok fáradtak el.....

nekem nem ez volt benne, akkor. Na melyik?

nekem ez nem új szóval igyekszem mindig hidegen nézni (ráadásul mindig ugyanott a melóhelyen 3 emelet méleny ahol viszonylag állandóak a környezeti körülmények :lol: )

egyébként ez a 6DL/1000km nagyon szép de én nem szivesen járnék olyan autóval ami nem bír ki utántöltés nélkül egy 10 ezres olajcserét (szerintem az opeltől is elég gáz hogy erre hivatkozik, érdekes módon más meg tudta ezt oldani), amúgy meg nem ette eddig nálad sem, hanem hirtelen kezdte kajálni... szóval itt valami más is van a dolgoban szerintem...

Én is mindig hidegen nézem, hidegen öntöm bele.

Nem az elsőt szúrta biztos!

Disznóvágás!

meg akarom én ezt nézni?

Link to comment
Megosztás:

Nem.. de teccett a film..

én eddig kétszer láttam, szerencsére szünet nélkül

kollegám volt az Arena Plazaban a sima (nem 3D-s) vetítésen, aholis félidőben egyszercsak felcsapták a villanyt és közölték hogy 15 perc egészségügyi szünet

mindenki nézett hogy mivan :lol:

Link to comment
Megosztás:

én eddig kétszer láttam, szerencsére szünet nélkül

kollegám volt az Arena Plazaban a sima (nem 3D-s) vetítésen, aholis félidőben egyszercsak felcsapták a villanyt és közölték hogy 15 perc egészségügyi szünet

mindenki nézett hogy mivan :lol:

Kalózváltozatát láttam (mozibacsempészett cam. dobozhanggal) 3 részletben, (dvd játékosom szarakszik), de jó volt, a második nekifutásban nekem csak a fejemben kapcsolták le a villanyt.. :P

szerk.:asszem csak 1D-ben láttam.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

én eddig kétszer láttam, szerencsére szünet nélkül

kollegám volt az Arena Plazaban a sima (nem 3D-s) vetítésen, aholis félidőben egyszercsak felcsapták a villanyt és közölték hogy 15 perc egészségügyi szünet

mindenki nézett hogy mivan :lol:

Mondjuk lehet, hogy a pisilősek, meg a becigizősek még örültek is neki.

Én pár hónapja egy átlaghosszú 90perces filmen a felétől majd behú..jjujujj, aztán a vége előtt 10-15 perccel ki is kellett mennem, mert már nem bírtam :lol:

Sok volt a tea a popcornhoz :P

Az a majd' 2és fél óra meg nem kevés ám...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk lehet, hogy a pisilősek, meg a becigizősek még örültek is neki.

Én pár hónapja egy átlaghosszú 90perces filmen a felétől majd behú..jjujujj, aztán a vége előtt 10-15 perccel ki is kellett mennem, mert már nem bírtam :lol:

Sok volt a tea a popcornhoz :P

Az a majd' 2és fél óra meg nem kevés ám...

szerintem azért ez elég gáz...

én egy ideje amúgy nem is veszek a moziban üccsit, valahogy olyan szinten vizes (lehet hogy nem mindenhol, de eddig nekem minden multiban az volt) hogy tényleg 30 perc után már mozgolódsz a székben hogy menni kéne :lol:

nélküle viszont simán ki lehet bírni..

Link to comment
Megosztás:

szerintem azért ez elég gáz...

én egy ideje amúgy nem is veszek a moziban üccsit, valahogy olyan szinten vizes (lehet hogy nem mindenhol, de eddig nekem minden multiban az volt) hogy tényleg 30 perc után már mozgolódsz a székben hogy menni kéne :lol:

nélküle viszont simán ki lehet bírni..

hát ja, legközelebb már nem iszok előtte-közben, csak utána :P

Amúgy meg nyilván a hirtelen fényár-film megszakít azért odab@x az élménynek a film hangulatát, egy ilyen avatar szintű mozi esetén a varázsát egy kicsit csökkenti.Illúzióromboló tud lenni az biztos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.