Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok,

Szeretnék megkérni egy tapasztalt Astra G tulajdonost, hogy írja le nekem hogyan tudom kiszerelni a hátsó ajtóban levő alsó hangszórót?

Levettem a rácsot ott látok egy torxos csavart, de ha azt kiveszem még nem jutok előre. Mit kell szkiszednem és honnan, hogy ki tudjam venni a hagszórót?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Szeretnék megkérni egy tapasztalt Astra G tulajdonost, hogy írja le nekem hogyan tudom kiszerelni a hátsó ajtóban levő alsó hangszórót?

Levettem a rácsot ott látok egy torxos csavart, de ha azt kiveszem még nem jutok előre. Mit kell szkiszednem és honnan, hogy ki tudjam venni a hagszórót?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

úgy tudom hogy három csavar fogja,hogy le kell-e szedni a kárpitot vagy sem azt nem tom.Azt hiszem le

Link to comment
Megosztás:

úgy tudom hogy három csavar fogja,hogy le kell-e szedni a kárpitot vagy sem azt nem tom.Azt hiszem le

oké csak nem tudom hogy fogjak hozzá. Próbáltam a kapaszkodónál levő csavart kivenni, majd egy rejtett csavart is találtam alatta azt is levettem, meg alul a műanyag résznél volt még egy csillag fejű azt is kivettem. Az ablaktörlő tekerőjét nem tudom levenni sehogy sem eltörni meg nem szeretném, valamint nem tudom hogyha van még valahol csavar akkor az hol van illetve ha le pattintani kell akkor hol kezdjem mert azért ha lehet vissza is szeretném tenni :lol:

Link to comment
Megosztás:

..hmm öléskor azok a jó kis hajnali pályinkák...

Hát nekem előtte kellene azért mert hanyatt dobnám magam ettől a terrortól. Már a videótól is rosszul vagyok. :lol:

Utána meg hogy magamhoz térjek. Hiába... városi kölök vagyok. :lol: Már úgy 10 éve családi házban lakom, van 5 tikom is. Azok frissítésekor (amikor úgy 5 évesek voltak az öregek és már tolytak a fiatalok) a vágást megoldották nekem. A pucolással a fej eltávolítása után már nem volt gond. Onnantól valahogy átértékelődött bennem állatból hússá. Fura mi? :P

Link to comment
Megosztás:

nekem ez nem új szóval igyekszem mindig hidegen nézni (ráadásul mindig ugyanott a melóhelyen 3 emelet méleny ahol viszonylag állandóak a környezeti körülmények :lol: )

egyébként ez a 6DL/1000km nagyon szép de én nem szivesen járnék olyan autóval ami nem bír ki utántöltés nélkül egy 10 ezres olajcserét (szerintem az opeltől is elég gáz hogy erre hivatkozik, érdekes módon más meg tudta ezt oldani), amúgy meg nem ette eddig nálad sem, hanem hirtelen kezdte kajálni... szóval itt valami más is van a dolgoban szerintem...

Az hogy az opel beírja ezt a szervizfüzetbe az nagyon becsületes, mert legalább figyelsz az olajszintre. Egyébként az olajfogyasztás használat függő és sok múlik a rendszeres karbantartásokon ill. hogy tették a kocsiba az első 100E km-t. Nekem volt x14xe, c12nz, x20xev, z14xe, x16xe. Ezek közül csak az x16xe ette az olajat. Megnyugtatlak a többi gyártó ezzel nem büszkélkedik de elég sok olyan autó van aminek nagy az olajfogyasztása és elvileg modern autó. Példeául egyes volkswagen dieselek il vagány hondák, mitsubishik.

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt nem vártam tőled! :lol:

Jó régóta itt vagy már,biztos te is tudod,hogy az X16XEL (tudomásom szerint)az egyetlen olyan Opel motor

ami gyárilag olyan, hogy magas olajfogyasztású. un. laza illesztésű motor .

A többi szoros illesztésű ezért azok nem kajálják normál állapotban!

függetlenül a vitától, szerintem ilyen nincs

az lehet, hogy csináltak egy motort, ami -szerintem- szar lett, nincs mit fényezni

ki lehet rá találni ilyen kifejezéseket hogy laza illesztésű, meg mittómén, de...

az nem egy korszerű motor, amibe 15L olaj kell két olajcsere között. (és tizen évvel ezelőtt sem volt az)

amúgy én szeretem az opelemet (az előzőt is szerettem), de ha valami el van kefélve gyárilag akkor el van, és szoktam is miatta anyázni :lol:

de most tényleg abból indultunk ki hogy egyszercsak elkezdte enni az olajat a taliga, pedig eddig nem ette, és ez nem a "laza illesztés" miatt van...

Link to comment
Megosztás:

Az hogy az opel beírja ezt a szervizfüzetbe az nagyon becsületes, mert legalább figyelsz az olajszintre. Egyébként az olajfogyasztás használat függő és sok múlik a rendszeres karbantartásokon ill. hogy tették a kocsiba az első 100E km-t. Nekem volt x14xe, c12nz, x20xev, z14xe, x16xe. Ezek közül csak az x16xe ette az olajat. Megnyugtatlak a többi gyártó ezzel nem büszkélkedik de elég sok olyan autó van aminek nagy az olajfogyasztása és elvileg modern autó. Példeául egyes volkswagen dieselek il vagány hondák, mitsubishik.

Megnyuktatásként a szomszédunk 1.3 Colt-ja 200E km felett van 2L /1000Km. Már csak addig hajtja amig van műszaki rajta aztán irány a fehérje feldolgozó:lol:

Link to comment
Megosztás:

Megnyuktatásként a szomszédunk 1.3 Colt-ja 200E km felett van 2L /1000Km. Már csak addig hajtja amig van műszaki rajta aztán irány a fehérje feldolgozó:lol:

szerintem ez nem megnyugtató, hanem lehangoló, én még szeretnék sokat autókázni szeretett autómmal és remélem sikerül a fogyást megállítani ill. megszüntetni

Link to comment
Megosztás:

egyébként ez a 6DL/1000km nagyon szép de én nem szivesen járnék olyan autóval ami nem bír ki utántöltés nélkül egy 10 ezres olajcserét (szerintem az opeltől is elég gáz hogy erre hivatkozik, érdekes módon más meg tudta ezt oldani), amúgy meg nem ette eddig nálad sem, hanem hirtelen kezdte kajálni... szóval itt valami más is van a dolgoban szerintem...

Nincs itt semmi gond,én erre írtam ,hogy az a motor laza illesztésű.

Az Opel tud olyan motort csinálni ami nem fogyaszt olajat 2 csere között.Az X16XEL nem olyan.

Nem azt írtam,hogy neki a laza illesztés miatt kezdte el egyik napról a másikra enni az olaját! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.