Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kösz :huh: Ezt a szót ezelôtt életemben nem hallottam :lol:

Gondolom, akkor nem fórumoztál ezelőtt nagyon.

Ez jellegzetes fórumos kifejezés

A hinduizmusban az avatár egy Halhatatlan Lény inkarnációja (megtestesülése), vagy magáé a Legfelsőbb Lényé. A szanszkrit Avatāra szóból ered, amelynek jelentése „földreszállás”, mint ahogy rendszerint a halandó világba való leereszkedést is jelent valamilyen különleges céllal.

forrás: wikipedia

A fórumok világában a felhasználó digitális szimbólumaként (megtestesüléseként) terjed el ez a szó.

Kisé groteszk hasonlat ez de a való világból "földreszállsz" az adott fórumra.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, akkor nem fórumoztál ezelőtt nagyon.

Ez jellegzetes fórumos kifejezés

A hinduizmusban az avatár egy Halhatatlan Lény inkarnációja (megtestesülése), vagy magáé a Legfelsőbb Lényé. A szanszkrit Avatāra szóból ered, amelynek jelentése „földreszállás”, mint ahogy rendszerint a halandó világba való leereszkedést is jelent valamilyen különleges céllal.

forrás: wikipedia

A fórumok világában a felhasználó digitális szimbólumaként (megtestesüléseként) terjed el ez a szó.

Kisé groteszk hasonlat ez de a való világból "földreszállsz" az adott fórumra.

Nem, valóban nem, kb. csak itt fórumozok, de itt (mint most is), mindig tanul vmit az ember :huh:

Link to comment
Megosztás:

ugyanezt akartam írni.

egy blog amiken jókat röhögök mostanság:

http://gyuloltellensegeink.blog.hu/

pl.: http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2009/05/20/roviditalok

Ja, az a probléma, h a nagy többség kis hazánkban manapság sokat gyûlölködik kissé.. Kicsit lazábbra kéne venni itthon magunkat, hogy vmi köze

legyen a fórumhoz, pl a közlekedésben. De sajna akármi mást is mond6tam volna. Ha fejben belül/magaddal OK vagy és kifelé is azt kommunikálod, az lenne a legtutibb !

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, akkor nem fórumoztál ezelőtt nagyon.

Ez jellegzetes fórumos kifejezés

A hinduizmusban az avatár egy Halhatatlan Lény inkarnációja (megtestesülése), vagy magáé a Legfelsőbb Lényé. A szanszkrit Avatāra szóból ered, amelynek jelentése „földreszállás”, mint ahogy rendszerint a halandó világba való leereszkedést is jelent valamilyen különleges céllal.

forrás: wikipedia

A fórumok világában a felhasználó digitális szimbólumaként (megtestesüléseként) terjed el ez a szó.

Kisé groteszk hasonlat ez de a való világból "földreszállsz" az adott fórumra.

AVATAR

jön a film is :huh:

http://www.imdb.com/title/tt0499549/

Link to comment
Megosztás:

Ja, az a probléma, h a nagy többség kis hazánkban manapság sokat gyûlölködik kissé.. Kicsit lazábbra kéne venni itthon magunkat, hogy vmi köze

legyen a fórumhoz, pl a közlekedésben. De sajna akármi mást is mond6tam volna. Ha fejben belül/magaddal OK vagy és kifelé is azt kommunikálod, az lenne a legtutibb !

én ezt viccnek veszem...

nekem csak a "cipészekkel" van bajom de azzal nem vagyok egyedül.

én is az "élni és élni hagyni" elvet vallom.

múltkor valaki linkelte ezt az oldalt és azóta visszajárok és olvasom vissza mert baromi jó.

ezt meg híradó helyett olvasom.

abbahagytam.

Link to comment
Megosztás:

én ezt viccnek veszem...

nekem csak a "cipészekkel" van bajom de azzal nem vagyok egyedül.

én is az "élni és élni hagyni" elvet vallom.

múltkor valaki linkelte ezt az oldalt és azóta visszajárok és olvasom vissza mert baromi jó.

ezt meg híradó helyett olvasom.

abbahagytam.

jó néha a kitekintés. Elolvastam pár blogot és azon kívül, hogy jókat lehet derülni rajta, mondanivalóilag elég szánalmasnak tartom. Mondjuk van pár részigazság benne, de azért ezek a levezetések...

Én azt mondom, ha először mindenki magába tekint, és azt nem teszi meg, ami neki nem tetszene, akkor sokkal élhetőbb lenne ez az ország.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg nem jó helyre írok, akkor sorry!! :huh:

kb 1 hónapja vásároltam egy:

2004-es Opel Astra Caravan-t, 1,6-os

6év "franciáskodás" után váltottam erre a típusra.

Eddig minden OK, volt.

Ma leálltam egy üzlet előtt.

Olyan 5 percet lehettem bent, kimentem, és nem indult az autó.

Olyan mintha le lenne merülve az aksi.

Próbáltuk bebikázni, de meg sem mozdul a motor.

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :lol:

Remélem nem tettem rossz lóra....

Valakinek valami ötlete???

Üdvözlettel: Yaki1981

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg nem jó helyre írok, akkor sorry!! :huh:

kb 1 hónapja vásároltam egy:

2004-es Opel Astra Caravan-t, 1,6-os

6év "franciáskodás" után váltottam erre a típusra.

Eddig minden OK, volt.

Ma leálltam egy üzlet előtt.

Olyan 5 percet lehettem bent, kimentem, és nem indult az autó.

Olyan mintha le lenne merülve az aksi.

Próbáltuk bebikázni, de meg sem mozdul a motor.

Ráadom a gyújtást, egy kattanás, és minden elalszik a műszerfalon. :lol:

Remélem nem tettem rossz lóra....

Valakinek valami ötlete???

Üdvözlettel: Yaki1981

bikázás rossz ötlet volt könnyen kivághatod az ecut.

de valszeg akksi. és a bikakábel rossz volt.

Link to comment
Megosztás:

:huh: Na ezzel megfogtál, az mi??

Nem tud valaki kézikönyvet az említett típushoz??

ECU= Engine Control Unit = Motor Vezérlő Egység

A motor elektronikai központja, ez irányít szinte mindent.

Ha ez elszáll, akkor mehetsz szervizre az előttem szólóhoz :lol:

Ő ugyanis ebben szaki...

Általános kézikönyv: itt

Link to comment
Megosztás:

ECU= Engine Control Unit = Motor Vezérlő Egység

A motor elektronikai központja, ez irányít "szinte" mindent.

Ha ez elszáll, akkor mehetsz szervizre az előttem szólóhoz :huh:

Ő ugyanis ebben szaki...

Általános kézikönyv: itt

1. Köszönöm a linket!!

2. Nagyon remélem, hogy nem tettem kárt semmiben. (Még csak ismerkedem az autóval)

3. Törökbálint messze van nekem.. :lol:

4. Nagyon jó ez az oldal! (Komolyan!! :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Teljesen új volt.

Attól még lehet rossz.

Mondjuk én nem mondanám egyből az akkut, mert nem túl életszerű, hogy öt perc állás után nem indít, de előtte több óra esetleg nap állás után meg igen (feltéve, hogy nem volt pl. a lámpa bekapcsolva, míg állt). Szóval mérd vagy méresd le az akkut. Ha tényleg akku, akkor a fényszóró bekapcsolására nagyon leesik rajta a feszültség (mondjuk 11V alá), az AKKU KIVEZETÉSÉN mérve, nem pedig a csatlakozó kábel saruján (remélem érzed a különbséget).

Link to comment
Megosztás:

amikor nálam lemerült az aksi akkor letette magát vészvillogóra.

azt észre lehet venni amikor ráadja a gyújtást próbálja feléleszteni a műszerfalat de aztán lemerül...

meg 5 perc alatt nem merül le ha otthagyok 1 lezárt autót. /nem világítanak lámpák, nem szól rádió/

Link to comment
Megosztás:

amikor nálam lemerült az aksi akkor letette magát vészvillogóra.

azt észre lehet venni amikor ráadja a gyújtást próbálja feléleszteni a műszerfalat de aztán lemerül...

meg 5 perc alatt nem merül le ha otthagyok 1 lezárt autót. /nem világítanak lámpák, nem szól rádió/

de bizony lemerül itt van egy nálam ami ilyen ezek szerint nem láttál még ilyet.

feltöltöttem elindultam vele majd tankoltam és már nem indult.... cellazárlatos lett akkor.

Link to comment
Megosztás:

Szép jó napot!

Úgy nézem ma lesz is. :lol:

Naszóval... Az akksi dolgot én sem tartanám valószínűnek. Már csak azért mert előtte elindult, főleg ha szépen pörgetett. Egyszer csak hírtelen...? (persze kizárni nem lehet)

Az apám járt hasonlóan a Merivájával; megállt, pár óra múlva beszált, katt és más semmi. Lezárta majd felhívott. Gyanús volt hogy simán le tudta zárni. Kérdeztem pontosan mi a jelenség. Ő visszament, távirányítóval ajtó kinyit, beül. Meglepődtem. Mondom nyomja meg a dudát... Szól. Na mondom akksigond kizárva. Gyújtás, pöcc-röff... Nahelló mi a gond? Heh meggyógyult :lol:

Ezután még egyszer csinált ilyent. Öreg kiszált, ajtó bezár-kinyit, beült, pöcc. Hmh... :huh:

Link to comment
Megosztás:

de bizony lemerül itt van egy nálam ami ilyen ezek szerint nem láttál még ilyet.

feltöltöttem elindultam vele majd tankoltam és már nem indult.... cellazárlatos lett akkor.

Te wessz, ne mondjuk már azt a cellazárlatos akkura, hogy lemerült, mert az azért nem ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Azért ott valami csak nincs rendben, mert ilyen nem történik csak úgy...

ez így van szerintem is!

vagy az akksival lesz megint gebasz, vagy nincs töltése rendesen...generátor nem megy mindig, ékszíj csúszik...valaminek lennie kell, úgyhogy szerintem számíthat rá, hogy újra előfordul :huh:

Vagy rajta volt vmi fogyasztó és az húzta le az akksit.

Esetleg sokat állt előtte, rövid távot ment vele és nem volt ideje tölteni a generátornak, majd az 5 perc alatt lemerült.

Amúgy az F astránál volt nekem is cellázarlatos akksival "szerencsém", az is töltés után bírta egy darabig, aztán újra nyekk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.