Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

vagy van nála egy felspécizett komputerkábel, és már nem is kell keresgélnie...

motortérzár...nem győzöm hangsúlyozni

Panizzi:

Erről mi a véleményed? Gondolkodtam, ha lesz újabb autóm, szereltetek be ilyet. Annyira rossz csak nem lehet :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez teljesen jó 5let :huh:

Jaja, szerintem is, tőlem származik. :lol:

Azért jött létre, mert eddig már 101verziót olvastam a gumimegoldásaiddal kapcsolatban...

Ez a tanács így bármelyik bevezetett megoldásnál majd megállja a helyét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szó volt itt sok hasznos 5letről autóvásárlásnál...

..miko nekem ez volt aktuális a nyakamba vettem a országot két "szakértővel" (a 3madik okos enmagam lennék)..

..a egyik szakértőm a hitelekben volt jártas, a másik pedig a földöntúli világban (Máguspap) volt kalauz a a halandó embereknek.. ..autószerelőnek (pedig lett volna nagyon jó haverem) még véletlenül se szóltunk..

..éés vettünk autót is.. .. bár néhány neppernek azóta lehet két orra van.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk en pont a maganembertol tartanek a legjobban. Konnyebben atverhet, nem?

Lopott, korozott, simlis dolgok. Egy kereskedo ezt nem engedheti meg maganak, ugyhogy ellenorzi.

Bar...

Hogyne erdekelne milyet vettel. Kuldd csak el PÜ-ben.

Asszem akkor 2008-as vagy fiatalabb kellene lehet.

De pl. egy 5 eves sokkal gazabb?

Magánember kocsiját is át kell vizsgáltatni szervízben és akkor nincs para. Persz tökéletes zsákbamacskátlanság ( az a kifejezés :huh: ) nincs, de újnál sincs!!!

PÜ-t küldöm rövidesen

Na azt találtam ki gumikkal kapcsolatban, hogy most kedden az acélfelnikre átszereltetem téli gumikat, és majd tavasszal veszek alufelniket és arra mennek vissza nyári gumik :lol: :lol:

Na, ha van rá keret, ez a legjobb ötlet.

A felni szép szerintem így fotó alapján. Szerintem tölts le egy pár fotót felnikről és próbáld rá a kocsidra virtuálisan (photoshop) és az alapján dönts (nopersze meg a minőség és ár alapján)

Link to comment
Megosztás:

A legsimlisebb a nepper ( használt autó kereskedő) ez biztos!!

Magánember is lehet gáz ezért kell az alapos átviszgálás mind műszaki, mind papír értelemeben.

Lopott astra-t nem igen fogsz találni, mert alkatrészként többet ér a tolvajnak. Azonnal szétszedik.

Szerintem inkább a vaterán találkozhatsz lopott astra alkatrésszel... de ez csak privát sejtés

ja és a pü-ben nem írtam még a BOSAL vonóhorgot, meg a tetősínt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Opel Astra G-re való gyári Hella (hátsó csomagtartóra )spoiler eladó!

Vadonat új nem használt.A két végén beépített sárga Hella lámpával.Minden tartozéka és segédeszköz a felszereléshez megvan hozzá.

Autó váltás miatt eladó!

(igény esetén képet teszek fel vagy küldök emailben)

Ára.:30.000Ft

Hívj vagy írj ! biggrin.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.