Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A képfeltöltés.hu-ra meg nem tudom feltenni:( Ha adsz egy email címet elküldöm.

Rakd a képeket a gépeden ebbe a mappába; C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Dokumentumok\My Dropbox\Public

utána jobb egérgomb a képre, MyDropbox-Copy Public Link. ezt másold ide. :huh:

Link to comment
Megosztás:

mindegy megkő hengerfejezni aztán jó lesz....

Úgy lesz!! De nem 246.000 ft-ért a 120e-s nagyszervízzel együtt. Ezt egy kicsit sokallom.7440ft+áfa az óradíja a szervíznek.

  • 10 db hengerfejcsavar: 16760 ft
  • Hengerfej ki és beszerelés: 37200ft
  • hengerfej gépmunkára előkészítés, tömítő felületek tisztítása: 29450 ft
  • hengerfej nyomáspróba és síkolás: 15000ft
  • szerelvényrészek le és felszerelése: 10850ft
  • általános szervízcsomag: 37990ft (olaj+szűrők+gyertya stb.)
  • Vezérműjavító készlet: 34088ft
  • vezérműszíj: 11625ft
  • hengerfejtömítés: 8518ft

Ehhez még néhány apróság is hozzájön 1000ft-6000ft között.

A fenti árak az áfát tartalmazzák!:huh:

Link to comment
Megosztás:

Astra-nak milyen a jele??? Te opel emblémást keresel, nem??

Szóval a kérdés hol lehet eredeti opel disztárcsát venni újonnan.

Szimplán ha bemegy egy autós boltba ott kap? Csak azért kérdem mert eddig ahol járt volt minden féle ganyi valami de opel jeles nem.

Link to comment
Megosztás:

Szóval a kérdés hol lehet eredeti opel disztárcsát venni újonnan.

Szimplán ha bemegy egy autós boltba ott kap? Csak azért kérdem mert eddig ahol járt volt minden féle ganyi valami de opel jeles nem.

Jó estét !

Ismered a régi reklámszöveget? Tudod a " Cipőt a cipőboltból... " , Opel jeles dísztárcsát csak az Opel márkakereskedőktől!

( Mivel után gyártott darabokon nem használhatják a logót legálisan... )

Ha megtudod az árát, leülsz ! Azt hiszem 6000 Ft./ db, de ha tévedek, akkor majd kiigazít valaki! :lol:

Az olcsóbb alternatíva a bontók, de ott meg négy egyformát nehezen szedsz össze, mert típushiba a gyorsan lepattanó dísztárcsa... :huh:

Faramuci egy helyzet mi ?

Link to comment
Megosztás:

Szóval a kérdés hol lehet eredeti opel disztárcsát venni újonnan.

Szimplán ha bemegy egy autós boltba ott kap? Csak azért kérdem mert eddig ahol járt volt minden féle ganyi valami de opel jeles nem.

Értem én csak egy kicsit kötekedtem :huh: :lol: Azt nem tudom, hogy autósboltokban lehet-e kapni de szerintem nem. Szervízekben horibilis áron lehet kapni, vagy a már általam említett oldalon, a Vatera.hu-n. Aztán többet nem tudok sajna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy lesz!! De nem 246.000 ft-ért a 120e-s nagyszervízzel együtt. Ezt egy kicsit sokallom.7440ft+áfa az óradíja a szervíznek.
  • 10 db hengerfejcsavar: 16760 ft
  • Hengerfej ki és beszerelés: 37200ft
  • hengerfej gépmunkára előkészítés, tömítő felületek tisztítása: 29450 ft
  • hengerfej nyomáspróba és síkolás: 15000ft
  • szerelvényrészek le és felszerelése: 10850ft
  • általános szervízcsomag: 37990ft (olaj+szűrők+gyertya stb.)
  • Vezérműjavító készlet: 34088ft
  • vezérműszíj: 11625ft
  • hengerfejtömítés: 8518ft

Ehhez még néhány apróság is hozzájön 1000ft-6000ft között.

A fenti árak az áfát tartalmazzák!:huh:

Mi baja a hengerfejednek, hogy ilyen " életmentő beavatkozást " készítettek elő ??

Link to comment
Megosztás:

Ma kértem árajánlatot az Opel Tormásitól, Kecskeméten.

Ebbe benne van a közelgő 120e nagyszervíz meg a hengerfejes téma is!!

Az alábbi linkben van két kép, 'árajánlat1' és 'árajánlat2'.

https://www.dropbox.com/home#/Photos/Sample%20Album/

Az a baj, hogy privát linket toltál be, közvetlen a website-ról.

Úgy csináld ahogy az előttem szóló mondta (sajátgép... jobbgomb... copy public galery link) és ne bmp-t tegyél fel hanem JPG-t mert a BMP nem web kompatibilis file-formátum...

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy privát linket toltál be, közvetlen a website-ról.

Úgy csináld ahogy az előttem szóló mondta (sajátgép... jobbgomb... copy public galery link) és ne bmp-t tegyél fel hanem JPG-t mert a BMP nem web kompatibilis file-formátum...

de csak bmp-ben van az a kép...:huh:

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem csak tömítést kell cserélni, ezek meg még a kipufogócsavart az "Y"-nál is ki akarták cserélni. Még jó, hogy a vonóhorog cserét nem írták fel.

Csak azért kérdeztem, mert vérnyomás gyógyszert kellett bevennem, mikor megláttam a listádat ! :huh: :lol: :lol:

Tetszik ez " a síkoljuk meg a hengerfejet, ha kell, ha nem " téma, mert jól csúszik, meg pénzt is lehet érte szedni.

Természetesen, ha van alapja (pl. megfőtt a motor , vagy a fagyálló szétmarta ) akkor OK, de azt ki szokták mérni, mielőtt döntenek.

A hengerfejcsavarokat meg 2x simán fel lehet használni , ha még nem volt bontva( ez gyári előírás !! ), felesleges 17 ropit ilyenre kidobni.

Ha nincsenek sárgára befestve a csavarok - így jelölik a gyárban, ha javították - és még soha nem bontottad meg a motort, akkor felhasználhatók...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.