Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt hiszem az enyémmel ugyanez a gond. 16-os kerékre /45-ös gumit raktam, ami kisebb mint a gyári átmérő. Kicsit nagyobb a hézag. Majd ha elkoptattam akkor 50-est veszek rá.

nekem 50-es van rajta de a gyári méret 195/60 R15 tehát én majd 60-ast nézek rá

egyébként eladó a 50-es gumim (90%-os elől hátul)

Link to comment
Megosztás:

Vagy 45R17, de akkor felni is kéne :D

Nagyon jól néznek ki ezek a nagy kerek és látod a vitrual design-ban is ilyeneket raktam, de mégsem vagyok híve ezeknek a magyar utak miatt.

Ezeken már elég kis magasságú gumik vannak és keményebbre is kell fújni.

A göröngyös utak miatt, meg amiatt, hogy nehezebb is a kerék szétrázzák a futóművet .

Link to comment
Megosztás:

tegyél föl egy képet ide aztán majd átvariálom azt is :D

Köszi! Majd ha megtalálom a képeket, akkor felteszem. Ha nem, akkor mobillal készítek, de annak nem túl jó a felbontása.

De megnézem én is a photoshoppot, hátha egyszer rájövök a használatára. Melyiket tudod ajánlani? Ami nem bonyolult, mégis jól használható. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Majd ha megtalálom a képeket, akkor felteszem. Ha nem, akkor mobillal készítek, de annak nem túl jó a felbontása.

De megnézem én is a photoshoppot, hátha egyszer rájövök a használatára. Melyiket tudod ajánlani? Ami nem bonyolult, mégis jól használható. :D

Lényegében mindegyik verzióban ugyanazok a funkciók, legalábbis ezen a szinten, tehát inkább akkor már az újabbat, én CS3-at használok.

szerk:

A program használatán túl nem árt ha van érzéked a 3D ábrázoláshoz, meg a színekhez árnyalatokhoz, annak érdekében, hogy egyrészt passzoljon, meg életszerű is legyen.

Az enyéimen is lehetett volna még dolgozni egy keveset, node annyi energiát már nem fektettem bele

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Majd ha megtalálom a képeket, akkor felteszem. Ha nem, akkor mobillal készítek, de annak nem túl jó a felbontása.

De megnézem én is a photoshoppot, hátha egyszer rájövök a használatára. Melyiket tudod ajánlani? Ami nem bonyolult, mégis jól használható. :D

Nekem a photoshop magas (egy egyenes vonalat nem tudok húzni vele), de találtam egy tök egyszerű progit, és képszerkesztésileg mindazt tudja, amit a ps. Ulead Photoimpact a neve, de megvette a Corel és mostmár Corel Photoimpact néven leledzik.

Link to comment
Megosztás:

Annak idején tanultam ábrázoló geometriát, de CAD-ben nem próbáltam 3D rajzot készíteni. A színekkel nem vagyok jóban. Jogsit kaptam, de pilóta nem hiszem, hogy lehetnék. :D

Na majd megnézem és meglátjuk mi lesz.

gyakorlat teszi a mestert! :)

én rajzolok CAD ben is meg 3Dsmax ban is 3d-ben, de nem kell ahhoz rajzolni tudni ilyen vektoros programokban, hogy legyen érzéked a perspektívákhoz. A lényeg az, hogy próbálj meg hasonló szögből fotózott képet találni amiből áthozod a dolgokat, aztán egy kicsit csalni mindig lehet.

sok sikert :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Téli gumit kell vennem, de milyet?

Megnéztem, hogy milyen a nyári: Bridgestone Turanza ER300 195/60/R15 88H

Nézegettem télit a neten, de elég nagy különbség van árban.

Tudnátok tanácsot adni, hogy milyet érdemes, tényleg ekkora különbség van gumi és gumi között?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Téli gumit kell vennem, de milyet?

Megnéztem, hogy milyen a nyári: Bridgestone Turanza ER300 195/60/R15 88H

Nézegettem télit a neten, de elég nagy különbség van árban.

Tudnátok tanácsot adni, hogy milyet érdemes, tényleg ekkora különbség van gumi és gumi között?

Köszi

szerintem nem muszáj 195 öst venni, télinek jó a 185-ös is, főleg havon jobb egy kicsit a keskenyebb kerék.

Nem beszélve arról, hogy olcsóbb is :D tehát 185/65 R15

viszont ne a legolcsóbbat válaszd, mert ott azért van minőségi csökkenés is a többihez képest.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nem muszáj 195 öst venni, télinek jó a 185-ös is, főleg havon jobb egy kicsit a keskenyebb kerék.

Nem beszélve arról, hogy olcsóbb is :D tehát 185/65 R15

viszont ne a legolcsóbbat válaszd, mert ott azért van minőségi csökkenés is a többihez képest.

én ma vettem 4db téli kaucsukot KLEBER márkájút, 13ever/db

Link to comment
Megosztás:

én ma vettem 4db téli kaucsukot KLEBER márkájút, 13ever/db

aszittem 4ever azaz forever :D

na mindegy fárasztó vagyok ma :D

én különben sem szólhatok egy szót sem, mert aki tőlem szarabbul gépel az már csal!

Ha a firefoxban nem lenne olyan plugin ami aláhúzná a félregépelt szavakat, akkor nem is tudnátok elolvasni mit írok :)

Link to comment
Megosztás:

aszittem 4ever azaz forever :D

na mindegy fárasztó vagyok ma :D

én különben sem szólhatok egy szót sem, mert aki tőlem szarabbul gépel az már csal!

Ha a firefoxban nem lenne olyan plugin ami aláhúzná a félregépelt szavakat, akkor nem is tudnátok elolvasni mit írok :)

az ezer lett volna de ez a szolgálat engem is leépít.........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.