Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

az 5-ben a FREEZE DESIGN felirat is benne van :D :)

Nem azért hogy nehezítsem freeze dolgát, de ha én újra fóliáztatnám, nem körbe ugyanolyan árnyalatúval tenném, hanem háturól elölre világosódnak, mert így egy kicsit, főleg caravan-nál kripta fíling van benne szerintem, sőt a közeg is talán elnézőbb lenne, bár az drágább. mert ugyanazt a "szigetelő" hatást kell a világosnak is elérni, mint amit a sötét alapből "tud"

Link to comment
Megosztás:

Nem azért hogy nehezítsem freeze dolgát, de ha én újra fóliáztatnám, nem körbe ugyanolyan árnyalatúval tenném, hanem háturól elölre világosódnak, mert így egy kicsit, főleg caravan-nál kripta fíling van benne szerintem, sőt a közeg is talán elnézőbb lenne, bár az drágább. mert ugyanazt a "szigetelő" hatást kell a világosnak is elérni, mint amit a sötét alapből "tud"

Na, hogy neked is igazad legyen, meg fotosopizáltam a magamét is, és elől egy kicsit világosabbat tettem :D

virtual%20design.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép lett! Habár a normál fényszóró nekem jobban tetszik. :D

Egy olyan hűtőrács mennyibe kerül? Gondolom az nem csak a photoshop eredménye.

nem photoshop, az tényleg van. Pontos adatot nem tudok, mert én így vettem a kocsit, de tudtommal olyan 50E korül mozog

szerk: gyébként nekem is tetszik a gyári lámpám, főleg hogy hibátlan fényes szép fehér.. inkább a phpotoshop kihívás miatt raktam bele azt, nomeg kíváncsiság miatt.

Link to comment
Megosztás:

nem photoshop, az tényleg van. Pontos adatot nem tudok, mert én így vettem a kocsit, de tudtommal olyan 50E korül mozog

szerk: gyébként nekem is tetszik a gyári lámpám, főleg hogy hibátlan fényes szép fehér.. inkább a phpotoshop kihívás miatt raktam bele azt, nomeg kíváncsiság miatt.

:D

Ugye a 0 csak véletlenül került oda? :)

Bontóba kellene keresnem, hátha találok ilyet.

Link to comment
Megosztás:

na megvettem énis az unixban, ezernyóc volt.. (meg persze volt háromszor ennyiért is :D )

még nem teljes az öröm

lehet ezen valahogy állítani? (hátsó ablaktörlő 5 ajtós)

az ablak pont közepén kihagy egy kb 15*10cm négyzetet, de teljesen. alatta/felette és előtte/utána abban a magasságban is töröl

lehet hogy ott nem domborodik annyira az üveg és jobban rá kéne nyomni..

Link to comment
Megosztás:

még nem teljes az öröm

lehet ezen valahogy állítani? (hátsó ablaktörlő 5 ajtós)

az ablak pont közepén kihagy egy kb 15*10cm négyzetet, de teljesen. alatta/felette és előtte/utána abban a magasságban is töröl

lehet hogy ott nem domborodik annyira az üveg és jobban rá kéne nyomni..

Na, én is így jártam régebben utángyártott ablaktörlőkkel. Akkor azt mondtam, nem játszok barkács szakköröst 1-2 ezresért.

Link to comment
Megosztás:

Na, én is így jártam régebben utángyártott ablaktörlőkkel. Akkor azt mondtam, nem játszok barkács szakköröst 1-2 ezresért.

én hátsó ablaktörlő lapátot kerestem de nem lehetett kapni mert a gyárinak (műanyag) a tengelye amit be kell pattintani az egy kicsit vékonyabb így vettem gyárit 1200ft-ért....

Link to comment
Megosztás:

én hátsó ablaktörlő lapátot kerestem de nem lehetett kapni mert a gyárinak (műanyag) a tengelye amit be kell pattintani az egy kicsit vékonyabb így vettem gyárit 1200ft-ért....

nem te írtad hogy az unixban vetted 1100ért?

régen volt ez? tudsz cikkszámot esetleg?

tegnap az identikus volt 1800 és ennél csak drágább volt.. akkor ezt most beszívtam

lehet visszaviszem hogy nem jó és mégis megveszem a championt vagy valeot

Link to comment
Megosztás:

nem te írtad hogy az unixban vetted 1100ért?

régen volt ez? tudsz cikkszámot esetleg?

tegnap az identikus volt 1800 és ennél csak drágább volt.. akkor ezt most beszívtam

lehet visszaviszem hogy nem jó és mégis megveszem a championt vagy valeot

igen kb egy hete vettem ezeregyszázvalamennyiért

cikk számot nem tok mondani bocsi, de csütörtökre megpróbálom megtudakolni

Link to comment
Megosztás:

freeze remek alkotása :D

https://dl.getdropbox.com/u/2353560/opel%20astra.jpg

köszi freeze

...nincs mit

Mennyire nehéz photoshoppal bánni? Nagyon régen néztem már, de akkor nagyon sok funkciót nem tudtam használni. Vagyis egyáltalán nem ment. :D

Az enyémmel is jó lenne variálni, hogy lássam milyen lenne ha...

:) egyszer egy filozófus ezt mondta:

"Bonyolult dolgok nem léteznek, csak meg nem értett dolgok léteznek"

tegyél föl egy képet ide aztán majd átvariálom azt is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.