Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

sziasztok fiuk egy kis segítségre lenne szükségem van két relém nem tudom mire jók minek a reléi .nem astra omega valaki gyári számok alapján megmondaná

5A 90 069 864

50A 90 458 239

meg milyen relék kellenek lámpamosóhoz utána tudna valaki nézni

Egyszerre csak egy topikba légyszi... már a B Omega topikban válaszoltam.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele, hogyha azt a konstruktőr odatervezte, akkor annak funkciója van. Mindenképpen cserélném.

:rolleyes:

végre egy értelmes ember.... <_<

én is így vallom a dolgokat.....

( és már csak akkor fogadnálak a szívembe, ha opel olajat is töltenél az autóba... :D )

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

végre egy értelmes ember.... <_<

én is így vallom a dolgokat.....

( és már csak akkor fogadnálak a szívembe, ha opel olajat is töltenél az autóba... :D )

A mostani kocsin én sem vakolnám.

Az előzőnél ezért döntöttünk így, mert a dugattyúlyukadást, hengerfalkarcolódást megélt motornál félő volt, hogy gyakran fog elkokszolódni. Inkább szépen kipucoltuk és levakoltuk. Aztán utóbb kiderült, hogy jól sikerült a felújítás és lehet, hogy nem lett volna gond vele. De akkor már nem szedtem szét újra.

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek tizenéves lánya van, ne vegyen neki színes karkötőt:

http://velvet.hu/poronty/2009/10/06/oralis...arkotos_lanyok/

A Danubiusban hallgattam ma délelőtt, Balázsék jól elszórakoztak rajta. <_< Ha nekem lenne egy ilyen korú lányom, nem örülnék neki, ha ilyesmit viselne.

Ja és szivárvány partiba se engedném. :D A cikk végén írják, hogy ez talán csak városi legenda, de én láttam pár amcsi videót ( :rolleyes: ), ahol nem számított, hogy még harmincan jelen vannak. Így a szivárványos dolog se lehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek tizenéves lánya van, ne vegyen neki színes karkötőt:

http://velvet.hu/poronty/2009/10/06/oralis...arkotos_lanyok/

A Danubiusban hallgattam ma délelőtt, Balázsék jól elszórakoztak rajta. <_< Ha nekem lenne egy ilyen korú lányom, nem örülnék neki, ha ilyesmit viselne.

Ja és szivárvány partiba se engedném. :D A cikk végén írják, hogy ez talán csak városi legenda, de én láttam pár amcsi videót ( :rolleyes: ), ahol nem számított, hogy még harmincan jelen vannak. Így a szivárványos dolog se lehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes kérdés ez a fiú-lány dolog. Arra büszkék az apukák, ha a fiuk minden szomszédlányt már megdugott, arra viszont nem, ha már minden szomszédfiú megdugta a lányukat. Nem kettős mérce ez? Ismerős csaj is mondta, hogy ha lánya lesz valamikor, 18 éves koráig nem engedi sehová, közben ő meg 18 éves korára kb. 50 komán túl van (bár nem csodálom, hogy kivágta az összeset, folyton valami balfékkel hozta össze sors, mostanival másfél éve jól megvan...)

Link to comment
Megosztás:

Érdekes kérdés ez a fiú-lány dolog. Arra büszkék az apukák, ha a fiuk minden szomszédlányt már megdugott, arra viszont nem, ha már minden szomszédfiú megdugta a lányukat. Nem kettős mérce ez? Ismerős csaj is mondta, hogy ha lánya lesz valamikor, 18 éves koráig nem engedi sehová, közben ő meg 18 éves korára kb. 50 komán túl van (bár nem csodálom, hogy kivágta az összeset, folyton valami balfékkel hozta össze sors, mostanival másfél éve jól megvan...)

Hé szerintem (mint pasi) nincs azzal gond ha némi tapasztalatot szerez a csaj. Mint apa meg... na ezé nem csináltam lányt! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.