Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A gépeken csak szunyókálok, nem igazán az a profil, de pl. az utashíd elektronikája meg a lézeres bevezető rendszer (Approach Guidence System) már témába vág.

Meg ha gyön v. megy vki ismerős, akkor felkísérem a gépre vagy elé megyek. (Hátha nagyon berúgott & le kell segíteni a gépről).

Tényleg, ha valaki megy itt fórumosok közül és segítség kell vagy akar 1 baráti hátba vágást vagy néhány repülős rémtörténetet, csak szóljon, ha ráérek, kimegyek.

Nem ismersz egy Bilics nevű emberkét véletlenül? Ő asszem ILS-sel foglalkozik, de nemtom hogy ferihegyi-e. Van egy rakat ismerősöm, de mostanában nem látják szívesen a külsősöket... :?

Link to comment
Megosztás:

mijaza LHBP ?

másod vagy harmadéves vagy ? -haver tőletek bukott ki :(

LHBP ferihegy nemzetközi jelölése. Asszem az LH jelenti kis hazánkat (vagy legalábbis ezt a tájegységet), a BP pedig Budapestet.

Csak 1. éves vagyok! :oops:

Már egy évet lehúztam a villanykaron, de nem tetszett, ezért átigazoltam. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na ezt az LHBP-t én se hallottam még...? Mi akar ez lenni?

Bilics, lehet, hogy a Navigációs osztályon van vagy az ANTS-ben. Ismerős a neve.

Egyébként ma ún. Rendszertechnikai (néhai Energetikai ) Osztály, minden, ami elektronika (hagyományos, mP-s, PLC-s vagy akár PC-s vezérlésű elektronikus berendezések, szirszarok, stb.), s lehet bármivel kapcsolatos, ami a reptéren van, kivéve konkrétan a repülő.

Link to comment
Megosztás:

OK. Holnap reggel megcsinálom, aztán lehet írogatni hozzá meg jelentkezni.

Előírások elég szigorúak, de megoldható. Persze anyja neve, minden kell.

De körül járom a dolgokat, mert minél több érdekes dolgot lenne jó megmutatni, akár hangárok belsejét szétszedett gépekkel, egy gyenge kis repülőgépvontató motorját, stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.