Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali mindenkinek,nem tudom nem lenne-e valakinek egy darab jobb első sárfogó gumija mert az enyémet lelopták az aljas szemét állatok,és csak párba lehetne venni gyárit.

Köszi Api :)

Szerintem nekem van egy jobb oldali elfekvőben...majd csinálok képeket! hova küldjem? <_<

Link to comment
Megosztás:

A én Cl2-mön sem volt és szerintem fiatalosabb, jobban is néz ki nélküle, de a Vectrámról én is elhagytam, így a másikat is leszedtem...

Nem vagyok nagy híve a sárfogóknak én sem. A hátsókba az első télen belefagyott a latyak, és egy huppanóban egyszerre tört le mindkettő... A gyári szerintem gyenge megoldás (telerakódik szutyokkal, amellett merev is) és bénán is néz ki. Elsőt annak idején nem is lehetett kérni opcióként sem. Azóta több vizsgám is volt, műszakin nem foglalkoztak a hiányával. api cartárs helyében megszabadulnék a megmaradttól is (akár Vaterán)...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Ma cseréltem olajat. 14e km után kb 8dl-el kevesebb volt benne mint amikor beleöntöttem. Én ugy gondolom ez normális de ha mégsem akkor szóljon valaki!

Ez 1000 km-en 0,57 dl, teljesen rendben van, bárcsak nálam is így lenne még... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok nagy híve a sárfogóknak én sem. A hátsókba az első télen belefagyott a latyak, és egy huppanóban egyszerre tört le mindkettő... A gyári szerintem gyenge megoldás (telerakódik szutyokkal, amellett merev is) és bénán is néz ki. Elsőt annak idején nem is lehetett kérni opcióként sem. Azóta több vizsgám is volt, műszakin nem foglalkoztak a hiányával. api cartárs helyében megszabadulnék a megmaradttól is (akár Vaterán)...

Én az elsőt asszem 4500Ft körül vettem márkakereskedésben.... A Vaterán drágább, azon nevettem egyszer, hogy kivételesen a kereskedésben olcsóbb. <_<

Amúgy az első az jól néz ki, de a hátsó az szörnyű, olyat nem tennék a kocsimra. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok nagy híve a sárfogóknak én sem. A hátsókba az első télen belefagyott a latyak, és egy huppanóban egyszerre tört le mindkettő... A gyári szerintem gyenge megoldás (telerakódik szutyokkal, amellett merev is) és bénán is néz ki. Elsőt annak idején nem is lehetett kérni opcióként sem. Azóta több vizsgám is volt, műszakin nem foglalkoztak a hiányával. api cartárs helyében megszabadulnék a megmaradttól is (akár Vaterán)...

Én is láttam már sárfogót G-re szerintem ormótlanul néz ki. Fel nem tenném ha ingyen adnák sem!

Link to comment
Megosztás:

Szemes?!

kész lett, szép lett.

de tegnap megbuktam a ragasztással... 1 órát bszkodtam, hogy a sikertlen ragasztás után leszedjem a ragasztót a szemesről meg a lámpáról aztán ma rájöttem, hogy jó, hogy ne sikerült, mert rosszul próbálkoztam. Olyan a profijla a szemesnek, hogy a lámpa gumija alá kell betolni és akkor lesz teljesen passzos. De holnap már viszem a fényezőhoz rá bízom a ragaszást.

Kicsit egyébként fura lett a fény, mert elvileg színkódra lett fújva, hivalatalos OPEL-el szerződében álló festőnél, de nem teljesen olyan mint a kasztni. A színárnyalat oké, de a fekete metall-ban vannak ilyen fénylő pontocskák. Namost a szemesben is van és még a pontocskák sűrűsége is megegyezik, csak a pontocsák nem annyira fényesek mint az eredeti. De ez már nem anyira gáz, mert csak én veszem észre, de minden esetre fura, hogy nem lett ugyanolyan. Sztem a festő a legjobb tudása szerint ját el... Lehet, hogy az alapanyag már nem ugyanaz mint 4 éve?

Link to comment
Megosztás:

kész lett, szép lett.

de tegnap megbuktam a ragasztással... 1 órát bszkodtam, hogy a sikertlen ragasztás után leszedjem a ragasztót a szemesről meg a lámpáról aztán ma rájöttem, hogy jó, hogy ne sikerült, mert rosszul próbálkoztam. Olyan a profijla a szemesnek, hogy a lámpa gumija alá kell betolni és akkor lesz teljesen passzos. De holnap már viszem a fényezőhoz rá bízom a ragaszást.

Kicsit egyébként fura lett a fény, mert elvileg színkódra lett fújva, hivalatalos OPEL-el szerződében álló festőnél, de nem teljesen olyan mint a kasztni. A színárnyalat oké, de a fekete metall-ban vannak ilyen fénylő pontocskák. Namost a szemesben is van és még a pontocskák sűrűsége is megegyezik, csak a pontocsák nem annyira fényesek mint az eredeti. De ez már anyira gáz, mert csak én veszem észre, de minden esetre fura, hogy nem lett ugyanolyan. Sztem a festő a legjobb tudása szerint ját el... Lehet, hogy az alapanyag már nem ugyanaz mint 4 éve?

Nekem is más lett a szin a lökösökön is,de azt mondják,hogy a műanyag elemeken,és üvegszálon valamiért nem azt a szinhatást éred el mint akartad,tehát lehet 1-2 eltérés.... amugy metált nehéz a gyárira fújni..

Link to comment
Megosztás:

kész lett, szép lett.

de tegnap megbuktam a ragasztással... 1 órát bszkodtam, hogy a sikertlen ragasztás után leszedjem a ragasztót a szemesről meg a lámpáról aztán ma rájöttem, hogy jó, hogy ne sikerült, mert rosszul próbálkoztam. Olyan a profijla a szemesnek, hogy a lámpa gumija alá kell betolni és akkor lesz teljesen passzos. De holnap már viszem a fényezőhoz rá bízom a ragaszást.

Kicsit egyébként fura lett a fény, mert elvileg színkódra lett fújva, hivalatalos OPEL-el szerződében álló festőnél, de nem teljesen olyan mint a kasztni. A színárnyalat oké, de a fekete metall-ban vannak ilyen fénylő pontocskák. Namost a szemesben is van és még a pontocskák sűrűsége is megegyezik, csak a pontocsák nem annyira fényesek mint az eredeti. De ez már nem anyira gáz, mert csak én veszem észre, de minden esetre fura, hogy nem lett ugyanolyan. Sztem a festő a legjobb tudása szerint ját el... Lehet, hogy az alapanyag már nem ugyanaz mint 4 éve?

Na, nem bírtam ki és így 23:00 kor lementem és kipróbáltam az elméletet, ami az anyósom szülinapja ünneplése közbeni sörözgetés közben jutott eszembe. Valóban a gumi alá kell tenni, már szégyenlem is magam, hogy eddig nem így próbáltam <_< .. így tökéletesen passzos. Úgyhogy ha bármi nem jön össze a tiéddel, abszolút ajánlom ezt a típust!

Ha holnap kész lesz fotózom és mutatom...

Link to comment
Megosztás:

Na, nem bírtam ki és így 23:00 kor lementem és kipróbáltam az elméletet, ami az anyósom szülinapja ünneplése közbeni sörözgetés közben jutott eszembe. Valóban a gumi alá kell tenni, már szégyenlem is magam, hogy eddig nem így próbáltam <_< .. így tökéletesen passzos. Úgyhogy ha bármi nem jön össze a tiéddel, abszolút ajánlom ezt a típust!

Ha holnap kész lesz fotózom és mutatom...

mondjuk az enyém is olyan,hogy a guma alá kell betolni,mondjuk én 2x ragasztottam mert lámpatestet is cseréltem.Amugy volt a csomiban egy felszerelési utasitás....

Link to comment
Megosztás:

akkor mostmár ezt is tudod:) amugy elég alá 2 kis pötty szió és felnyomod a helyére,kis papirszalaggal leragasztod,reggelre megszárad..

Ja most már, hogy rájöttem hogy kell feltenni előttem is kinyilt pandora szelencéje , viszont nem baj, hogy holnap mégis elmegyek a fényezőhöz, mert találkozam vele a hétvégén és azt mondta, hogy még akart rajta polírozni egyet mert volt rajta valami kis hiba (most, hoyg mondta én is észrevettem. egy kis bubipötty), csak véletlenül odaadták idő elpőtt. Úgyhogy azt még felpolíoztatom rajta aztán lehet, hogy a ragazstást már mégiscsak meg csinálom én

Link to comment
Megosztás:

Más:

most vettem Lcd monitort mert ez a szar crt szarakodott

19 coll beépitett hangszorok új 20 e ft volt szerintem megérte..

most kiszemeltem 96 cm lcd tv-t new-t 65 e ft ért adják

ha valakit érdekel szoljon....

wessz mi ez az LCD Tv dolog? hol van ennyiért és milyen? akár jöhet pü-ben is... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja most már, hogy rájöttem hogy kell feltenni előttem is kinyilt pandora szelencéje , viszont nem baj, hogy holnap mégis elmegyek a fényezőhöz, mert találkozam vele a hétvégén és azt mondta, hogy még akart rajta polírozni egyet mert volt rajta valami kis hiba (most, hoyg mondta én is észrevettem. egy kis bubipötty), csak véletlenül odaadták idő elpőtt. Úgyhogy azt még felpolíoztatom rajta aztán lehet, hogy a ragazstást már mégiscsak meg csinálom én

az a lényeg hogy ne tegyél alá sok sziót,mert ha esetleg le kell szedni,akkor cumi,lepattam róla a festék.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.