Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Holnap átnézek Tbálintra, ott van 1 kárpitos, aki nagyon ügyesen javít autóüléseket. Nekem is ő csinálta meg eladás előtt az F-Astra vezetőülését. Baloldalt az oldaltámasznál belül eltört a vas és emiatt persze a varrásnál ki is nyílt az anyag. Persze még fél évig úgy jártam...ez még jót tett neki.

Na a manusz 7-ért lakatolással együtt úgy megcsinálta, h. senki észre nem vette volna,h. javított.

Megpróbálom, hátha vállal ilyet is.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg egész nap folyik a csap az irodámban és nem képesek megcsinálni.

El tudjátok képzelni, hogy mit érezhetek... :shock: :shock: :shock:

:wink:

Ott ülsz a csap mellett? Kellemes lehet...

Nálunk az időnként rosszul záródó ajtók után beinduló csipogás szokott idegesítő lenni. Szerencsére most nincs ilyen helyzet. Múltkor az egyik gépem ventillátora kezdett rá. Na az volt az utsó csepp a pohárban. Ki is kapcsoltam rögtön azt az ócska trágyadombot, amit már amúgy sem használtam nagyon... Úgyhogy most feleslegesen foglalja a helyet az asztalomon.

Link to comment
Megosztás:

Ott ülsz a csap mellett? Kellemes lehet...

Nálunk az időnként rosszul záródó ajtók után beinduló csipogás szokott idegesítő lenni. Szerencsére most nincs ilyen helyzet. Múltkor az egyik gépem ventillátora kezdett rá. Na az volt az utsó csepp a pohárban. Ki is kapcsoltam rögtön azt az ócska trágyadombot, amit már amúgy sem használtam nagyon... Úgyhogy most feleslegesen foglalja a helyet az asztalomon.

De legalább nem lesz vesekövem :D :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hagyni kéne ezt a napot fiuk/lányok! Menyünk kocsikázni helo!? 8)

:P :D :D :D :D

Katányul süt a nap nincs kedvem dolgozni sem!

Igaz senkit sem érdekel de lefestettem a hátsó fékdobom sárgával és hát nagyon zsír lett ám..... Beszart a kipufugóm 7végén le kellet venni (mentem vele 1 kört dob nélkül hát Nézet mindenki mint a vett malac!!!!!! ) ######a hanja volt ám...... ugy volt vissza sem teszem.. :oops: :D

Link to comment
Megosztás:

Ez vicces... Épp most repült el egy heli itt az épület fölött É-D irányban, bár ez most nem volt annyira alacsony, mint amiről itt meséltem az előbb...

Figyi Jim !

Már olyan meggyőzödéssel mondja, hogy már szerintem ő maga biztos elhiszi a helikoptert ! ! :D :P

Önszuggeszció :shock: :shock: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.