Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

RTL oan mint a seggem! Azok mindíg mindent jobban akaranak tunni másoknál, oszt utánna meg nem győznek viszakozni!! ...mondjuk ezt lehetett azért sejteni, így nem volt nehéz bejelenteni tegnap azt ami akkor még nem volt igaz, csak ma...pfff... ki van a gálám a bulvár TV -től is... .(

Na de erről ennyit! :D

Link to comment
Megosztás:

Hehhehhe...aszittem valami informatikai fogalomra gondolsz....de nem rossz te kis hamis! :D
Nemh, most a "Vertical Take Off and Landing"-ra gondoltam, bár ettől függetlenül is tudok hülyeséget írni, mint a korábbi példa is szemléltette :D

Most mondja a tv meghalt a Pápa! :roll:  :P

Bár nem vagyok hívő ember, de Nyugodjun Békében ! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mondjuk én se tudtam, hogy ez a rövidítés ezt takarja.. :roll: Angol repölőműszakiban nem vagyok valami erős, és asszem már nem is leszek...viszont oroszban azért nem adnak el!

Gabó jobban vágja angolul

Amúgy a Pápát én is sajnálom....viszont én se szoktam "hívni"

Link to comment
Megosztás:

Kedden veszem át új Astra G 1,4 autómat, twinport motorral. Valahol fikázást olvastam azzal kapcsolatban, hogy lengyelek gyártják ezeket. Kissé megizzadtam. :oops: Tényleg bajok vannak, elhalnak dolgok a mai Astra G-kben? :?: Őszinte válaszokat/tapasztalatokat várnék, tisztelettel

Link to comment
Megosztás:

Hát mondjuk én se tudtam, hogy ez a rövidítés ezt takarja.. :roll:  Angol repölőműszakiban nem vagyok valami erős, és asszem már nem is leszek...viszont oroszban azért nem adnak el!

Gabó jobban vágja angolul

Amúgy a Pápát én is sajnálom....viszont én se szoktam "hívni"

Még a "Short Take Off and Landing" tudom aztán vége :D

Bár asszem a Harrier is STOL, ha full fegyverzettel repül.

Régen, majdnem az összes TOP GUN-t megvettem :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Short az a Saab! :P

Ha jártál kekkeméti repülőnapon kaphattál ízelítőt a rövid felszállás, leszállás látványából!

...a nénikéjüket! :D A Gripen ugyi sima, :roll: pár száz méternyi egyenes autóúton is le -felszáll, csak fesztávra férjen be, meg a pilótának legyen vér a pucába!

Link to comment
Megosztás:

Kedden veszem át új Astra G 1,4 autómat, twinport motorral. Valahol fikázást olvastam azzal kapcsolatban, hogy a már lengyelek gyártják ezeket. Kissé megizzadtam. :oops: Tényleg bajok vannak, alhalnak dolgok a mai Astra G-kben? :?: Őszinte válaszokat/tapasztalatokat várnék, tisztelettel

Nem hinném! :wink:

Ne csak azt nézd mit mondanak, hanem azt is ki mondja! :D :idea:

Link to comment
Megosztás:

Short az a Saab! :P

Ha jártál kekkeméti repülőnapon kaphattál ízelítőt a rövid felszállás, leszállás látványából!

...a nénikéjüket! :D A Gripen ugyi sima, :roll: pár száz méternyi egyenes autóúton is le -felszáll, csak fesztávra férjen be, meg a pilótának legyen vér a pucába!

Annó a "Nato expesssssssssz"-en voltam :D

Mondom, hogy a Harrier sem tud már helyből felszállni, ha karácsonyfa és minden rajta van, ami lehet :D

Tehát akkor STOL :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kedden veszem át új Astra G 1,4 autómat, twinport motorral. Valahol fikázást olvastam azzal kapcsolatban, hogy a már lengyelek gyártják ezeket. Kissé megizzadtam. :oops: Tényleg bajok vannak, alhalnak dolgok a mai Astra G-kben? :?: Őszinte válaszokat/tapasztalatokat várnék, tisztelettel

Én még nem hallottam rá panaszokat... Legalábbis az itt fórumozgató Classic II tulajok körében. Nem kell megijedni, nem rosszabb a minőség. Szerintem :wink:

Link to comment
Megosztás:

telo és Hagalex köszönöm, kissé megnyugodtam. 2001-ben vásároltam akkor új Astra F -et, amit akkor már a lengyelek gyártottak. No azzal volt olyan problémám, amit meg se tudtak javítani. Eladtam, és vettem helyette 2002 januárban egy Astra G-t. Rettenetesen élveztem máig, és most lecserélem újra. Ezután hallottam a lengyel problémát, ámbár az éppen az Astra F-re vonatkozott, ami nekem se jött be. Remélem, ez a G bejön újra, mégha lengyel is.

Még egyszer kösz a nyugtatót :D

Link to comment
Megosztás:

Én most vettem át nemrégiben a hasonló paraméterekkel bíró Astrámat, de eddig semmi probléma nem volt vele.Már tettem bele több mint 2000 km-et, de nagyon szépen megy és ugye ez a mostani állapot még finomodni fog, amit még legelább 2000 beleteszek. Úgyhogy nem szabad hogy bármi gond is legyen a géppel amit neked átadnak. Legalábbis nekem nincsenek rossz tapasztalataim vele.

Link to comment
Megosztás:

BallaImi, bejáratás címén vigyázol-e valamire az első 1000-2000-3000 km-en? Régen nem volt szabad 100-nál többel menni stb., az újaknál állítólag mindegy, de hallottam azt is, hogy mégse mindegy. Te "bejáratod"? :roll:

Az én véleményemet a bejáratásról (már ha érdekel) lásd itt. Illetve volt még egy kis eszmecserénk asszem pont ebben a topikban is Kopival, na azt most nem keresem vissza neked... Ott írtam még egy ignisklub-os bejáratós témával kapcsolatos cikkre is egy linket. Keress rá a "bejáratás" szóra a fórum keresővel, sztem hamar meglesz...

Link to comment
Megosztás:

Ja, ja én bejárattam. Első 1000 kilcsi előtt max. 100 km/h, 4000 felé semmiképp nem mentem fordulatbam, inkább kb. 3000-3400. A gázpedált max 3/4 nyomtam be, legalábbis próbáltam figyelni rá. A váltáskor korábban váltottam vissza illetve később fel, hogy a motor egy picit se erőlködjön. Néha egy kissé meghuzattam hogy ne lustuljon el a masina, persze csak módjával, ügyelve a fordulatszám határra. Érdemes pályára is kivinni és egy picit megjáratni, nekem mongjuk ez nem volt gond mert hetente legalább kétszer autópályázom és így ez a része nekem kivolt pipálva. Azóta mentem vele már 150 -et is, de a maxot majd csak úgy kb. a második ezres megtétele útán nézem meg valamikor. Olajcserét nekem nem mondtak.

Én kb. ezekre figyeltem és most nagyon jól megy a gép, szerintem érdemes ezeket betartani. Persze ez csak az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Az én helyzetem bejáratás szempontjából halmozottan hátrányos: a Szabadsághegyen lakom - minden alkalommal hegymenet és óriási dugók. Azt hiszem, rögtön az elején beleteszek egy kímélős vidéki vagy bécsi utat. Ámbár a bécsi nem jó, mert a sztrádájukon nemigen lehet lassan haladni, mert letolnak. :supz:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.