Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

....de félek csak a szátok ilyen nagy :D....

Nyúlragu

Hozzávalók

2 nyúlcomb

2 nyúllapocka

6 dkg zsír

2 evőkanál liszt

1 gerezd fokhagyma

1 vöröshagyma

1 babérlevél

néhány szál kakukkfű

1 csomó zöldpetrezselyem

20 dkg gomba

2 dl fehérbor

bors

ELKÉSZÍTÉS

A nyúlcombot és lapockát 3-6 dkg-os darabokra vágjuk. Forró zsiradékban szép pirosra pirítjuk, megszórjuk a liszttel, hozzáadjuk a finomra vágott vöröshagymát és az összezúzott fokhagymát, megkeverjük, megsózzuk, megborsozzuk, föleresztjük a borral és ugyanannyi vízzel. Ha felforrt, kis tüllzacskóba – avagy teatojásba – tegyük a babérlevelet,

a zöldpetrezselymet és kakukkfüvet, és főzzük együtt a nyúllal. Ezután tegyük bele a megtisztított és negyedekbe vágott gombát, és fedő alatt pároljuk készre. Tálaláskor eltávolítjuk a fűszeresfüves zacskót, és a raguhoz vajas rizst vagy spagettit adunk.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

forrás : ]http://www2.freeweb.hu/teleasztallovagjai/...vad.htm

Link to comment
Megosztás:

Nyúlragu

Hozzávalók

2 nyúlcomb

2 nyúllapocka

6 dkg zsír

2 evőkanál liszt

1 gerezd fokhagyma

1 vöröshagyma

1 babérlevél

néhány szál kakukkfű

1 csomó zöldpetrezselyem

20 dkg gomba

2 dl fehérbor

bors

ELKÉSZÍTÉS

A nyúlcombot és lapockát 3-6 dkg-os darabokra vágjuk. Forró zsiradékban szép pirosra pirítjuk, megszórjuk a liszttel, hozzáadjuk a finomra vágott vöröshagymát és az összezúzott fokhagymát, megkeverjük, megsózzuk, megborsozzuk, föleresztjük a borral és ugyanannyi vízzel. Ha felforrt, kis tüllzacskóba – avagy teatojásba – tegyük a babérlevelet,

a zöldpetrezselymet és kakukkfüvet, és főzzük együtt a nyúllal. Ezután tegyük bele a megtisztított és negyedekbe vágott gombát, és fedő alatt pároljuk készre. Tálaláskor eltávolítjuk a fűszeresfüves zacskót, és a raguhoz vajas rizst vagy spagettit adunk.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

forrás : ]http://www2.freeweb.hu/teleasztallovagjai/...vad.htm

Nyami-nyami!!!!mikor is lesz kész??? majd adok én neked, te szájhös.

na búcsuzom mert vége a melónak.hiányozni fogtok a hétvégén. csók!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Csúnya?

És melyik a csúnya?Arépa,vagy a nyuszi? :wink:

Nem a kutyára mondtad ?

Pedig úgy hangzott !

Jaj, gyerekek... nem értetek ti engemet :wink:

enyje fiúk!!!! így viselkedniegy nyuszifül elQtt!!! de félek csak a szátok ilyen nagy

ja!nem kell annyira félteni, meg tudom védeni magam...

Félsz, hogy csak a szánk nagy? :roll: Ez jó.... :P Szeretnéd, ha nem csak a szánk lenne nagy?... Na már megint kétértelmű voltam :oops:. Most már télleg abbahagyom...

Egy bosszantó dolog, valamelyik majom már megint lecsórta a kocsiról az antennámat, esküszöm nem értem a dolgot, mi a fenének zavarja az antennám, mondjuk nem a gyári volt fenn hanem egy házilag készített marha jó ezüst színű darab, de akkor is Evil or Very Mad. Mondjuk nem ez az első eset, Szilveszterkor állt mellettem egy másik Astra is a parkolóban, reggel megyek le a géphez és nincs rajta antenna, körbenéztem és a másikon sem volt. Akkor mindkettőről elvitték, ha már arra jártak. Kénytelen leszek mindig le meg feltekergetni. Na mindegy, nem panaszkodok tovább.

Na ne már! Nehogymá eljussunk keleti szomszédaink szintjére, ahol ablaktörlő nélkül járnak az autók, mert azt is lelopják... :D

Link to comment
Megosztás:

OFF

Köfi Pista azt a link redukciót! ...Éreztem én is ,hogy az úgy nem kóser....csakhát annyira akartam a békességet! :D

ON

Amúgy sziasztok G Astrások! Fóton hamar kell alakulni ha akarunk jáccani!! :P

De télleg én most melyik sekcijóba legyek majd? :roll:

Az a javaslatom, hogy amelyikben kevesebben lesztek!! Okay?? Nehogy ne legyen esetleg ki a csapat! Bár úgy látom ezel azért nem lesz gond egyik szekcióban sem! :D

Link to comment
Megosztás:

OFF

Köfi Pista azt a link redukciót!   ...Éreztem én is ,hogy az úgy nem kóser....csakhát annyira akartam a békességet! :D

ON

Olyan rossz úgy az oldal, ha szét van nyomva és görgetni kell :D

Ha megoldató, akkor nézzétek meg előnézetben mindig az elküldendő hozzászólást és ha szétnyomja, akkor kattintható szöveg formátumot használjátok.

Amúgy sziasztok G Astrások! Fóton hamar kell alakulni ha akarunk jáccani!! :P

De télleg én most melyik sekcijóba legyek majd?  :roll:  

Az a javaslatom, hogy amelyikben kevesebben lesztek!! Okay?? Nehogy ne legyen esetleg ki a csapat! Bár úgy látom ezel azért nem lesz gond egyik szekcióban sem! :D

Nyugodtan lehetsz tag több szekcióban is ! :wink: :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan rossz úgy az oldal, ha szét van nyomva és görgetni kell :D

Ha megoldató, akkor nézzétek meg előnézetben mindig az elküldendő hozzászólást és ha szétnyomja, akkor kattintható szöveg formátumot használjátok.

Ezt most nem értem. Mi az, hogy szétnyomja? Oldalgörgetésre gondoltok? Mi az a "kattintható szöveg formátum"?

Link to comment
Megosztás:

Olyan, hogy nem a konkrét webcímet látod, hanem csak az utalást!! :D

Ha megnézed Greg aláírásában is van ilyen!

Csak én se nagyon tudok még olyat!! ...Fél estét meg nem akarom elbacni egy ilyennel, mert szeretnék fórumozni is! :P

Pista megmutatod a telonak?? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Olyan, hogy nem a konkrét webcímet látod, hanem csak az utalást!! :D

Ha megnézed Greg aláírásában is van ilyen!

Csak én se nagyon tudok még olyat!! ...Fél estét meg nem akarom elbacni egy ilyennel, mert szeretnék fórumozni is! :P

Pista megmutatod a telonak?? :roll:

Asszem vágom... Pl. ilyen?

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nem értem. Mi az, hogy szétnyomja? Oldalgörgetésre gondoltok? Mi az a "kattintható szöveg formátum"?

Vertikálisan nyomja szét az oldalt, a nagy kép és a túl hosszzú, tördelés nélküli szövegek.

Ez itt az opelfórum !

Ezt úgy lehet összehozni, hogy

["url=www.opelforum.hu]Ez itt az opelfórum !["/url]

Csak a macsekkörmöket, vagy hogy ha naprakészen akarom írni, akkora nyuszifüleket kell kivenni és már müködik is :wink: :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pista írta:

Nyugodtan lehetsz tag több szekcióban is !

Én úgy értettem, hogy a jéták idején meik cspatba (sexcióban) legyek??

Mert most még csak a Mekegrád szekcióban vok tag, de Fóton miután megalakulunk már a GAstrában is leszek?? Húzzunk sorsot?? :wink: :roll: :?:

Link to comment
Megosztás:

Vertikálisan nyomja szét az oldalt, a nagy kép és a túl hosszzú, tördelés nélküli szövegek...

Vertikálisan mindenképp görgetni kell, még kis hozzászólasok esetén is, ezért nem értelek teljesen... Sztem az a gáz ha véletlenül oldalgörgetni is kell!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.