Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Bocs :D csak tudod nem olyan egyszserü, ha munka közben lopva kell levelezned :? ráadásul a péntek egy bolondokháza.ki elQzött meg kit???? nem értem.lemaradtam valamirQl??? :P

Mostantól kezdve ahányszor leírod : bocs

minden alaklommal jössz egy tábla Milka-val, amit a G Astra szekció jeles tagjai számára ajánlok fel elmajszolásra :D :D :D :D :lol: :lol:

Piramisozásba pedig elszédülök :wink: :lol:

ui: Jim előbb vetett véget a végtelen idézgetésnek, mint én beírhattam volna erre vonatkozó kérésem

nem maradtál le semmiről

vagy mire gondoltál, ki, mivel elözőtt meg valakit ? :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném erősíteni az Astrások és lányok táborát, ha hagyjátok. :D

Múlt héten tettem szert egy 1.6-os Twinport motoros sötétkék G Astrára és azt hiszem már bele is szerettem.

Szia nyuszmusz !

Gondolom, hogy nincs kifogása ellene a G Astra gazdikak, hogy te is írogass sőt...:wink: :P 8)

Mesélj még kicsit a kocsidról ! Felszerletség, tapasztalatok, stb. Kép esetleg ?

ui: tudom, hogy nemrég volt húsvét, de mi ez a nagy vonzódás részetekről a nyuszikhoz ? :D :D :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felszereltsége: ABS, 4 légzsák, el.ablak, klíma, közp.zár, ködlámpa, belül krómozott műszerfal, króm kilincs és váltógomb, sőt az elején is van króm betét:), osztottan dönthető ülések, hátsó kartámla, 6 hangszórós gyári "Hifi", ami sajnos semmit nem ér. Kívül sötétkék metál, belül fekete.

Tettem rá 205-ös gumikat, így egész jól néz ki.

2003. 08. havi a kicsike és 25.000 km-rel vettem.

Elég jól lehet vele haladni és talán a twinport motornak köszönhetően nem eszi le a "gatyám". Eddig 6,8-7 fogyasztásokat mértem nagyrészt városban.

Bár eddig 2 tankot használtam el, reméljük ez így is marad:)

Szeretném még egy kicsit rendbe tenni: hifi ügyileg és lefóliáztatni.

Nem vagyok teljesen tapasztalatlan Opeles, mert előtte egy fekete 1.4-es C Corsám volt.

Képet fogok majd feltenni róla:)

Link to comment
Megosztás:

.............Most akkor tankjaid voltak, vagy C Corsa gazdi voltál ?..............

Hát, szerinted? :P :D :D

Egy tankba azért elég hülyén mutatna egy nő, nem?

A Corsát sajnálom egy kicsit, mert nagyon egyben volt, amikor megváltam tőle :D

Benne volt a hifi, 3 ajtós volt, fekete, lefóliázott, nagyobb kerekek.

De ez van.

Ja, azt nem is írtam tényleg, hogy az Astrán nagyon jól kinéző gyári könnyűfém kerék van:)

Link to comment
Megosztás:

....Hát, szerinted? :P :D :D

Egy tankba azért elég hülyén mutatna egy nő, nem?....

Fogalmam sincs, hogy egy tankban hogyan mutatna egy nő, mert ritkán lehet kivülről látni, hogy mi van bent :wink: :D

....A Corsát sajnálom egy kicsit, mert nagyon egyben volt, amikor megváltam tőle :D

Benne volt a hifi, 3 ajtós volt, fekete, lefóliázott, nagyobb kerekek.

De ez van.

Ja, azt nem is írtam tényleg, hogy az Astrán nagyon jól kinéző gyári könnyűfém kerék van:)....

Csere oka felől lehet érdeklődni ?

Link to comment
Megosztás:

Csere oka: a volt barátomtól kaptam az autót használatra.

Pasival szakítottam, ment vele az autó is.

Utána vettem meg az Astrát, ami már az enyém :D :shock:

Nem akartam még egy Corsát, az övét meg nem akartam megvenni, tudod az emlékek miatt.

Így lett Astrám :P

Aham.

De azért nem bántad meg, hogy az Astra-t választottad gondolom :wink:

Link to comment
Megosztás:

Bocs :D csak tudod nem olyan egyszserü, ha munka közben lopva kell levelezned :? ráadásul a péntek egy bolondokháza.ki elQzött meg kit???? nem értem.lemaradtam valamirQl??? :P

Milyen munkahely az, ahol nem engedik opelfórumozni az embert?! :evil: Nem szép tőlük... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát engem bosszant egy kicsit kedves nyuszmusz hogy nem választottál más nevet, de mindegy nem fogunk összeveszni, csak elég sz... napom van ma, biztos ezért vagyok érzékeny.

Miért nektek olyan jó a munkahelyetek, hogy simán megy minden?akkor ti nem is dolgoztok.nem baj hátha délutánra nálam is lecseng a dolog!!!

Link to comment
Megosztás:

Hát engem bosszant egy kicsit kedves nyuszmusz hogy nem választottál más nevet, de mindegy nem fogunk összeveszni, csak elég sz... napom van ma, biztos ezért vagyok érzékeny.

Miért nektek olyan jó a munkahelyetek, hogy simán megy minden?akkor ti nem is dolgoztok.nem baj hátha délutánra nálam is lecseng a dolog!!!

Ne légy bosszús nyuszifül... vannak ilyen napok. Nekem is pl a mai. Igazad van, fórumozás mellett nem lehet sokat dolgozni... nyújtódik is rendesen nálam a munkaidő... :oops: Már kezdene függőséggé válni? Na azért kordában tartjuk :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.