Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nyuszifül-Ügy!

Nem lehet, hogy valami nemgyári riasztó van benne és annak a hatástalanítója??

Megvettem TELO a kormányhuzatot. Alul fekete, küllőtől fölfele sötétszürke, pont megy a kárpit szürkéjéhez. Most vagy keresek egy tuti kárpitos vagy szenvedek- azt sejtem előre. Tud vki Bp. környékén olyan kárpitost, aki ilyet vállal?

Tipp:1.2 Astra Viva 5-ajtós ezüstmetál

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifül-Ügy!

Nem lehet, hogy valami nemgyári riasztó van benne és annak a hatástalanítója??

Megvettem TELO a kormányhuzatot. Alul fekete, küllőtől fölfele sötétszürke, pont megy a kárpit szürkéjéhez. Most vagy keresek egy tuti kárpitos vagy szenvedek- azt sejtem előre. Tud vki Bp. környékén olyan kárpitost, aki ilyet vállal?

Tipp:1.2 Astra Viva 5-ajtós ezüstmetál

Esetleg váltózár vagy ilyesmihez lehet még a kulcs, nem?

Király a huzat színe! Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog mutatni... Sztem kárpitossal rakasd fel mindenképp. Viszont sajna én sem tudok kárpitost... :D

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifül-Ügy!

Nem lehet, hogy valami nemgyári riasztó van benne és annak a hatástalanítója??

Megvettem TELO a kormányhuzatot. Alul fekete, küllőtől fölfele sötétszürke, pont megy a kárpit szürkéjéhez. Most vagy keresek egy tuti kárpitos vagy szenvedek- azt sejtem előre. Tud vki Bp. környékén olyan kárpitost, aki ilyet vállal?

Tipp:1.2 Astra Viva 5-ajtós ezüstmetál

Akkor mostmár kapunk képet? :D Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy néz ki. Enyhén kopott már a kormányom, kéne vele csinálni valamit.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostmár kapunk képet? :D Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy néz ki. Enyhén kopott már a kormányom, kéne vele csinálni valamit.

Persze hogy kaptok.... :twisted: Másfél órája vettem meg, 10 perce még kárpitost kerestem, de azóta már fenn van a kormányon, lefényképeztem és mindjárt felrakom a netre. :P :D :D :D

Vagy esetleg így dobozban, összehajtogatva is érdekel? :?:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy kaptok.... :twisted: Másfél órája vettem meg, 10 perce még kárpitost kerestem, de azóta már fenn van a kormányon, lefényképeztem és mindjárt felrakom a netre. :P :D :D :D

Vagy esetleg így dobozban, összehajtogatva is érdekel? :?:

Mi az, hogy még nincs felrakva???? Nem tudom, hogy ezt hogyan képzeled?! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy kaptok.... :twisted: Másfél órája vettem meg, 10 perce még kárpitost kerestem, de azóta már fenn van a kormányon, lefényképeztem és mindjárt felrakom a netre. :D :P :D :D

Vagy esetleg így dobozban, összehajtogatva is érdekel? :?:

Hűha.... Vki nagyon mérges.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.