Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A könyvet letöltheted innen .pdf formátumban, ha ez megfelel:

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...fo&filecatid=24

Most akkor hány db kódos műanyag bizb*szt kaptál, nem teljesen világos? Tényleg, ha tudsz rakj be ide egy nem túl nagy fotót a kulcsról...

Sajna nem tudok képet küldeni melóhelyen vagyok.így is lebuktam, de már nagyon idegesített hogy nem tudom mire való.Két indítókulcs+ez a müanyag lapos car passon szereplö müanyag kódcímkével ellátott kulcs.kösz a címet, kezdem a letöltést.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem tudok képet küldeni melóhelyen vagyok.így is lebuktam, de már nagyon idegesített hogy nem tudom mire való.Két indítókulcs+ez a müanyag lapos car passon szereplö müanyag kódcímkével ellátott kulcs.kösz a címet, kezdem a letöltést.

Nálam az a műanyag lapocska külön lifegett asszem a fő távitrányítós kulcs kulcstartó karikáján. Ha neked is ilyen különálló lifegő kis lapocska a kulcstartón, akkor könnyen elképzelhető, hogy megtévesztő módon a plussz kulcs kulcstartójára rakták, holott az a fő indító kulcshoz tartozik. Sztem ez lehet a helyzet. Azt viszont tényleg nem tudom, mi az a harmadik kulcs...

Link to comment
Megosztás:

Te írtál nekem mailt ?

Írtam neked választ az itt megadott címedre

én.tévedésböl.bocs, mert még nem ismertem a rendszert és tévedésbQl elment, holott nem is tudtam hogy müködik a céges mail.bocs.de itt már elérhetQ vagyok.bocs, csak végsQ elkeseredésemben nem tudtam hová fordulni.elöre is kösz a segítséget.egyelöre ezek az égetö kérdéseim.

Andi/nyuszifül

Link to comment
Megosztás:

Nálam az a műanyag lapocska külön lifegett asszem a fő távitrányítós kulcs kulcstartó karikáján. Ha neked is ilyen különálló lifegő kis lapocska a kulcstartón, akkor könnyen elképzelhető, hogy megtévesztő módon a plussz kulcs kulcstartójára rakták, holott az a fő indító kulcshoz tartozik. Sztem ez lehet a helyzet. Azt viszont tényleg nem tudom, mi az a harmadik kulcs...

Holnapra igyekszem bövebb információkkal felvértezni magam, hogy pontosabb infókat adhassak.vége a munkaidQmnek, ugyhogy búcsúzom.

helló és köszönöm

Link to comment
Megosztás:

én.tévedésböl.bocs, mert még nem ismertem a rendszert és tévedésbQl elment, holott nem is tudtam hogy müködik a céges mail.bocs.de itt már elérhetQ vagyok.bocs, csak végsQ elkeseredésemben nem tudtam hová fordulni.elöre is kösz a segítséget.egyelöre ezek az égetö kérdéseim.

Andi/nyuszifül

Jóóóól van semmi gond, nincs miért bocsánatot kérned :D

Még jó, hogy nem írtam rá választ :wink: :P

Nyugodtan írd meg, ha kérdésed van, biztos vagyok benne, hogy G Astra gazdik tudásuk legjavát összegezve próbálnak segíteni neked is :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jóóóól van semmi gond, nincs miért bocsánatot kérned :P

Még jó, hogy nem írtam rá választ :wink: :D

Nyugodtan írd meg, ha kérdésed van, biztos vagyok benne, hogy G Astra gazdik tudásuk legjavát összegezve próbálnak segíteni neked is

:D :D 2 hete van nálam a verda és nincs aki segítsen.bár nem is nagyon engednék hozzányúlni senkinek :evil: úgyhogy tutira bombázni foglak még hülyébbnél hülyébb kérdésekkel :D na gumiégetQs jó éjszakát mindenkinek. megyek haza megjáratom a kicsikét :twisted:

Link to comment
Megosztás:

2 hete van nálam a verda és nincs aki segítsen.bár nem is nagyon engednék hozzányúlni senkinek úgyhogy tutira bombázni foglak még hülyébbnél hülyébb kérdésekkel na gumiégetQs jó éjszakát mindenkinek. megyek haza megjáratom a kicsikét

Bocs lehet, hogy kuka vagyok ,de milyen ez az auto?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.