Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Héééj...én nem azt montam, hogy tecsinállod!! Űtessed má' magad lefelé kisgyerek!! 8) :wink: Aszontam, te tudol mondani tippet, hun vegyen rácsot ez a szerencsétlen gyermek, meg hun tunná aszt felrakatni meg ilyenek! :twisted: :twisted: :twisted:

Fityázzunkmákérem! Hát kine tanájalak má'!! :D :smt062 :smt065

Link to comment
Megosztás:

Haga!Még egy szó, vagy tipp, meg ilyenek, hogy én csinálok optikát, és tüzetnyitok! :smt066 :smt067

Ez egy téves infó! 8) :D

Ne mondd má, hogy a képen látható autó eleje nem optikázott... :roll: Szóval értesz az optikázatáshoz és kész! Nincs vita! Ebből már nem mászol ki... :wink: :P

Link to comment
Megosztás:

Ne mondd má, hogy a képen látható autó eleje nem optikázott... :roll: Szóval értesz az optikázatáshoz és kész! Nincs vita! Ebből már nem mászol ki... :wink: :D

én nem......... :roll: Szóval.............. :P

Tehát én NEM csinálok, csak csináltattam.De sokan megkerestek már, hogy mennyiért csinálok, és mind a HAGA :twisted: emberei voltak! :D 8)

Link to comment
Megosztás:

Elmész a katonatelepi úton egészen a tábláig, és ott van fent jobbra a Dugár-Spoiler bt.Na nekik vannak tippjeik, hogy hogyan lehet megvadítani külsőleg egy egyszerű mezei verdát.Még a te kombidat is! :wink:

Szóval ott.És jól, szépen, igényesen, pontosan, és sztem olcsón is melóznak.Ritka!!!

Link to comment
Megosztás:

Na ezek a Dugárék.... Te is adtál számokat, én is szereztem vagy 3-at, 3 napig hívogattam és egyszer nem bírtam elérni őket! :twisted: :evil:

Ha elmondod, hogy kb. mit szeretnél csináltatni a gépeden, akkor kimegyek, és informálódok, mert atommanónak is kell egy hűtőmaszk a GSÍ-hez. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha elmondod, hogy kb. mit szeretnél csináltatni a gépeden, akkor kimegyek, és informálódok, mert atommanónak is kell egy hűtőmaszk a GSÍ-hez. :wink:

G Astra hátsó szárny, motorháztető hosszabbítás, első lökhárító szoknya, hűtőmaszk. Egyelőre ennyi lenne a wishlist :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én egy F és G-Astra 4-ajtós hátsó spoilerről érdeklődtem volna. S mi van az ültetéssel???

Csodás gumik, szép 15' felnik, és a gép úgy néz ki mint egy szöcske, mert nem tudom megültetni a pincegarázs miatt! :D Pedig úgy lenne az igazi!

Beálltam, számoltam, de sehogy se jön ki.A macska rúgja meg. :evil:

Link to comment
Megosztás:

Ja, akit érdekel. Ma voltam a Soroksárin az Autoworldben, rendeltem egy betétszűrőt, Green. Nem ez a lényeg.

Láttam elég a bőr kormányhuzatot, 7900 körül, akciós. Kb. amatőrök(értsd MI!) is fel tudják tenni kb. 2-3 óra alatt. De ha elviszed kárpitoshoz, cca. 10 perc alatt feldobja. Jól néz ki, igazi bűr.

Link to comment
Megosztás:

Ja, akit érdekel. Ma voltam a Soroksárin az Autoworldben, rendeltem egy betétszűrőt, Green. Nem ez a lényeg.

Láttam elég ######a bőr kormányhuzatot, 7900 körül, akciós. Kb. amatőrök(értsd MI!) is fel tudják tenni kb. 2-3 óra alatt. De ha elviszed kárpitoshoz, cca. 10 perc alatt feldobja. Jól néz ki, igazi bűr.

Ez engem is érdekelne ez a kormányhuzat... Ha meglesz neked, megnézném vmikor... Fótra tudsz már így jönni?

Mi az a betétszűrő? :oops: Légszűrőbetét?

Link to comment
Megosztás:

Azt még nem vettem meg, mert épp elfogyott nálam a lé, de eltetettem. Ha visszamegyek, akkor felrakom addig. Van kiállítva egy ebből a gyártmányból, csak az az F-Astra légzsákos kormányára. Jól nézett ki.

A betétszűrő az a gyári légszűrőházba való textil szűrő.

Oksi... addig is megmondanád, pontosan hol van ez az Autoworld a Soroksári úton?

Link to comment
Megosztás:

nehogy főtegyél ilyet az autódra!!!! nem hívlak többet gyorsulásira asszem..... kormányvédő......... appppááááámmmmm ....... nem zsigulid van ............ :oops: :shock: :?

Lécci, lécci.... :roll: Csak akkor tenném fel, ha tényleg olyan, mint egy eredeti bőrkormány, ahogy npasi is írta. Egyébként engem sem érdekelnek ezek a bóvli szivacsok, amiket fél perc alatt felrakok...

Szóval akkor így már okés? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Soroksári út 158. Kicsit beljebb 200 m-re a FÉG-től élénk piros-fekete épület. Ott van a gumis Abroncskerház is.

www.auto-world.hu

Az a fehér/fekete F Astra kormány, ami a Soroksári úti áruház képei közül a bal alsón látszik, az olyan bőrhuzatos? Mert az király lenne, csak nekem full fekete kéne, de gondolom olyan is van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.