Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Gyors kérdés: 30 Amperes nagy méretű biztosítékot hol lehet venni egyszerűen, gyorsan, ócsón? OFF rönyóba kéne kollégának... de elvileg ugyanolyan köll bele mint opelba.

Szerintem Tesco-ban van, de csak levélben mint a C-vitamin :D

Link to comment
Megosztás:

Más:

Szomorú eseményt láttam ma 18:00 körül hazafelé menet a XV. ker Szentmihályi úton az Ázsia center magasságában.

Egy nagyon szépen megcsinált sötétkék F Astra volt keresztbe fordulva az út közepén és nagyon csúnyán összetörve. :D

A bal hátulja szinte eltűnt, legalább is amennyire láttam. Remélem, akik benne ültek megúszták sértetlenül és nem közülünk volt valaki...

Link to comment
Megosztás:

Te kis sunyi! :wink: Azt hitted nem vesszük észre, mi? Hát nagyot tévedtél! :P

:D

Most beszéltem a fóliással. Szombaton csinálják. Fótra már úgy megyek. Bár csak lightosra merem megcsináltatni. Egyrészt a kékek miatt, másrészt azért szeretnék ki is látni a kocsiból. Asszem elöl 80%-ot áteresztő (halvány) fólia lesz, hátul meg 65%-os. Bár az első i kicsit csalás, mert a színezett üveggel együtt kevesebb, mint 80%-ot fog átereszteni :wink: . Ha sikerül az opelclubos matricát addig beszereznem, akkor azt is felrakja a srác :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Most beszéltem a fóliással. Szombaton csinálják. Fótra már úgy megyek. Bár csak lightosra merem megcsináltatni. Egyrészt a kékek miatt, másrészt azért szeretnék ki is látni a kocsiból. Asszem elöl 80%-ot áteresztő (halvány) fólia lesz, hátul meg 65%-os. Bár az első i kicsit csalás, mert a színezett üveggel együtt kevesebb, mint 80%-ot fog átereszteni :wink: . Ha sikerül az opelclubos matricát addig beszereznem, akkor azt is felrakja a srác :P

Jim, a sötétség ura! 8)

Link to comment
Megosztás:

Én ha csinálok, az csak valami incuri pincuri lesz, éppen annyira, hogy azért láccódjon! :D És mindenütt azonos átersztésűvel, mert azt én nem szeretem, ha elüt az ódala! :P :wink:

Csak árnyalatnyi különbség lesz, szerintem alig lesz észrevehető. De lehet, hogy jövő tavasszal előre is az egy fokkal sötétebb kerül. Majd megnézed, és ha tetszik, meg az ár is szimpi, akkor megdumáljuk :wink:

Tényleg azt nem tudod, hogy hol lehetne, valami fain (és occsó :D )hűtőrácsot venni, mert a gyárit likvidálnám. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kekkeméti, de szokik lenni itt a fórumon is...Kekkeméti szeksönbe írjál nekik, vagy privátoljá! :P

Ja és a Mélykék Pitta isn tud szerintem.....szerintem... :wink:

Haga!Még egy szó, vagy tipp, meg ilyenek, hogy én csinálok optikát, és tüzetnyitok! :smt066 :smt067

Ez egy téves infó! 8) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.