Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tudom.... kicsit elsiettem ezt az autót. A napfénytető volt az oka: imádom! :blink: Beleszerettem ott rögtön. A szín nem lényeg. De szeretnék egy fiatalabbat, és olyat, ami kevesebbet fogyaszt.

Sajnálom, hogy eladjátok, de abszolút megértem - a dízel jóval gazdaságosabb (az 1.6-os Stiloval nem tudok 9 liter alá menni, ha bele gebedek sem.... )

De azért maradsz a G Astránál? :unsure: Vagy C Corsa? ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem 700 Ft volt, a gazdaságos áruházban. Ha a játékok felé mentünk, akkor mindig megnézegettem a kisótókat. Ezt az egyet találtam... sőt, szinte kínálta magát. Több nem volt.

Mérteit tekintve most nem tudok nyilatkozni, mert nincs nálam, de olyan tenyérnyi. :unsure:

Astra coupe van több darab távirányítós... azok 5e ért vannak.

Vigyázni fogok rá. Fiaimnak tabu! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mennyit megy most az enyém, csak 155-ig gyorsultam vele (még kb 3500 km-nél járok a generál óta). Lehet, hogy ha tovább nyomtam volna gyorsult volna még, de addig olyan erőtlennek tűnt.

Kíméld is!

Majd kicsit bejáratódik, aztán nyomhatod.. Én még ki se próbáltam a végét. Egyszer (szigorúan No.-ban persze :unsure: ) felmozgattam 175-ötre, ment még volna, de asszonnyal voltam..

BC szerint 192 km/h téli gumival, ami az én esetemben a névleges méret fölött van! Tehát még egy picit több is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.