Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én meg alapvetően debreceni vagyok, csak nem láccik rajtam, mer' a rettenet sok íkúú eltakajja!

Amúgy valszeg inkább akasztanám fel magam, mint Pestre költözzek! :oops: :oops: (Bocs pestiek!)

De télleg...ha 1 évben eccer arra kell menni (pl. anyut viszem VII. ker)

két éccakát nem alszom előtte, záróvonalakkal, meg egyirányú ucca táblákkal álmodok! :D :P :shock:

Én sem irígylem azokat, akik most tanulnak vezetni... :?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én sem irígylem azokat, akik most tanulnak vezetni... :?

viszont cserébe igen jól megtanulunk vezetni, és reflekszünk, és a reakcionk gyorsul....

én amikor vidéken vezetek, én vagyok a Niki Lauda, 5 perc alatt simán odaérek mindenhova, mert nem pofátlankodom, hanem budapestiül vezetek....

Link to comment
Megosztás:

viszont cserébe igen jól megtanulunk vezetni, és reflekszünk, és a reakcionk gyorsul....

én amikor vidéken vezetek, én vagyok a Niki Lauda, 5 perc alatt simán odaérek mindenhova, mert nem pofátlankodom, hanem budapestiül vezetek....

Jó lenne, ha mindenki így vezetne, mert pl. nagyon morcos tudok lenni, mikor mindenki türelmesen vár a sorára, a bunkója pedig a kanyarodósávból bepofátlankodik lámpaváltásnál.... :x

Na mind1, én örülök, hogy apám tanított vezetni (25 évig kamionozott), meg lehúztam Budán 1 évat Ford Transittal, mint futár. Így nem rettegek a budapesti forgalomban.

Mondjuk néha tudok én is figyelmetlen lenni.... :D

Link to comment
Megosztás:

Én sem irígylem azokat, akik most tanulnak vezetni... :?
Miért? A 90-es évek elején sokkal nagyobb dugók voltak a városban, pedig még akkor a Petőfi-hídon is 3 sáv vóót, úgy bizony. :D Szerintem amennyire az utak állapota leromlott Pesten, valahogy a forgalomszervezés jobb lett, pedig mindenhol bickilisávot v. buszsávot csinálnak a 2. sávból! Könnyebb és gyorsabb ma vezetni.

Persze ehhez kell az, amit OLVP (értsd Our Learned Vice President) olyan találóan, pontosan és tisztán leírt alább! :prayer:

viszont cserébe igen jól megtanulunk vezetni, és reflekszünk, és a reakcionk gyorsul....

én amikor vidéken vezetek, én vagyok a Niki Lauda, 5 perc alatt simán odaérek mindenhova, mert nem pofátlankodom, hanem budapestiül vezetek....

Link to comment
Megosztás:

Akkor tisztázzuk Urakok! 8)

Hát nekem se teknikálisan gond Pöstön vezetni! Tehát nem keverem a gázt a fékkel, vag a kuplungval, meg asebességeket se keverem össze....

Helyismeret, helyismeret... nna az nincs nekem. ..és hiába tanulom meg az útvonalat a Soroksáriról a Péterfy s. uccába, ha egy év múlva már nem emléxem, és belekeveredek a sok egyirányú uccába, ugyi ott a 7 kerben van is belőlük...

Vagy monnyuk Újpöstre apósomékhoz kimenni se semmi.....volt hogy budáról kellett visszajönni, mert elnéztem egyszer - egyszer a sávot, és elvitt át a hídon! Bammeg! :twisted: :shock:

Szal ezé' utálok én ott vezetni, a relatív gyorshajtás az már nem is zavar...ugyi 70 km/h alatt ott nem nagyon mennek...

...és két kocsi között ha kispolszkinak megfelelő hely van akkor oda a Mercis már "jogosan" vág be! :wink: ...Na jó, erre azért itt falun is van példa...

Szóval csak szumma szummátum...ha sokat, és renceresen kéne Pöstön ótózni az biztos más lenne, de így... :vom:

Link to comment
Megosztás:

[Miért? A 90-es évek elején sokkal nagyobb dugók voltak a városban, pedig még akkor a Petőfi-hídon is 3 sáv vóót, úgy bizony. :D Szerintem amennyire az utak állapota leromlott Pesten, valahogy a forgalomszervezés jobb lett, pedig mindenhol bickilisávot v. buszsávot csinálnak a 2. sávból! Könnyebb és gyorsabb ma vezetni.

Persze ehhez kell az, amit OUVP (értsd Our Learned Vice President) olyan találóan, pontosan és tisztán leírt alább! :prayer:

Így van, illetve az sem árt, ha tudja az ember, hogy melyik napszakban merre érdemes menni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor tisztázzuk Urakok! 8)

Hát nekem se teknikálisan gond Pöstön vezetni! Tehát nem keverem a gázt a fékkel, vag a kuplungval, meg asebességeket se keverem össze....

Helyismeret, helyismeret... nna az nincs nekem. ..és hiába tanulom meg az útvonalat a Soroksáriról a Péterfy s. uccába, ha egy év múlva már nem emléxem, és belekeveredek a sok egyirányú uccába, ugyi ott a 7 kerben van is belőlük...

Vagy monnyuk Újpöstre apósomékhoz kimenni se semmi.....volt hogy budáról kellett visszajönni, mert elnéztem egyszer - egyszer a sávot, és elvitt át a hídon! Bammeg! :twisted: :shock:

Szal ezé' utálok én ott vezetni, a relatív gyorshajtás az már nem is zavar...ugyi 70 km/h alatt ott nem nagyon mennek...

...és két kocsi között ha kispolszkinak megfelelő hely van akkor oda a Mercis már "jogosan" vág be! :wink: ...Na jó, erre azért itt falun is van példa...

Szóval csak szumma szummátum...ha sokat, és renceresen kéne Pöstön ótózni az biztos más lenne, de így... :vom:

Nem is fik*zni akartalak, félre ne értsd. Teljesen megértelek és jók a megfigyeléseid is (kispolskis rulez :D . Aki nem ebben "nőtt fel", annak egy rémálom lehet.... :?

Link to comment
Megosztás:

Számomra vidéken 2 dolog zavaró. 1. Miért kell olyan baromi hosszúra állítania lámpaváltásokat, mikor alig jön valami. Állsz már 4 perce a pirosnál, oszt semmi sem jön keresztben. :?

2. Soxor nem értik meg az embörök vagy nem reagálnak elég gyorsan, ha vkit elengedsz v. jelzel neki. Csak néznek, hogy mit akar ez a pöcs?

Link to comment
Megosztás:

Nna, amikor Turner Pöst térképbűl itinerezik!! :smt019 :smt017 :smt048

Na az még egy kabaré.... :wink:

Micsinálok????

Én olyat nem is szoktam!!Azt sem tudom mi az..

Bár,amikor Hagalex az ölembe rakja a térképet az má nagyon gyanús..

Érdekes,hogy Pestig az út ugyanannyi idő,mint amíg Pesten belül eljutunk a kitűzött úticélig(vagy rövidebb).És ez nem függ attól sem,hogy Kispolákkal,Trabival,vagy Opellel megyünk.Furi... :oops: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Számomra vidéken 2 dolog zavaró. 1. Miért kell olyan baromi hosszúra állítania lámpaváltásokat, mikor alig jön valami. Állsz már 4 perce a pirosnál, oszt semmi sem jön keresztben. :?

2. Soxor nem értik meg az embörök vagy nem reagálnak elég gyorsan, ha vkit elengedsz v. jelzel neki. Csak néznek, hogy mit akar ez a pöcs?

A 2. pont szerintem nem helyfüggő, Pesten is ez a helyzet. Én pl. már kezdek leszokni az elengedésről, mert idegesít, hogy addig nem mozdul a kliens, amíg állóra nem fékezem a kocsit, pedig egyfolytában villogok, hogy menjen, mert akkor csak a gázról kellene elvennem a lábam....

Link to comment
Megosztás:

az má nagyon gyanús..

Érdekes,hogy Pestig az út ugyanannyi idő,mint amíg Pesten belül eljutunk a kitűzött úticélig(vagy rövidebb).És ez nem függ attól sem,hogy Kispolákkal,Trabival,vagy Opellel megyünk.Furi... :oops: :wink:

Hát az érdekes is lenne, ha Pesten azt az átlagot hoznátok, mint a pályán Kecskeméttől. Pláne, ha térképes bejárás van! :D Mondjuk, Kecskeméten meg engem lehetne eladni. :P

Link to comment
Megosztás:

Ugyan má'! Mié?? ...Van itt két körút, meg 2 tér, pár uccával.... :D :oops:

...Gyere Debrecenbe!! Ott én is eltévedek..pedig csavarogtam anno benne egy keveset! :oops: :wink:

Hordtam oda autókat, de szerencsére, ahogy beértem rögtön ott volt a szalon a Debrecen táblától 100 méterre :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor menjetek el Brukszellesbe vezetni, az állat. Az egész városban nincs 2 párhuzamos utca, minden szögben van egymással. Azonkívül minden utcatábla 2-nyelvű kb. 5 cm-s betűkkel(kb.15m-ről tudod csak elolvasni!), amellett azt hiszed, főútvonalon vagy, aztán 2 lámpa között minden kis pöcs ucca jobbkezes! meleg egy hely. :x Eddig ez a legszarabb tapasztalatom városi közlekedésben.

Link to comment
Megosztás:

Én brüxellesbe nem voltam, viszon Olaszoknál jártam, Ravennában, Bolognában, (Voltam Ferrari muzéjban is bebbeee) hát az se piskóta!

Aki oda először betéved autóval! Annak nem árt felkötni a gatyát!

Olaszoknál 1ébként is nagyon megtanultam mi az az érzés: Elveszett autósnak lenni!!! :D :oops:

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, ha mindenki így vezetne, mert pl. nagyon morcos tudok lenni, mikor mindenki türelmesen vár a sorára, a bunkója pedig a kanyarodósávból bepofátlankodik lámpaváltásnál.... :x

Na mind1, én örülök, hogy apám tanított vezetni (25 évig kamionozott), meg lehúztam Budán 1 évat Ford Transittal, mint futár. Így nem rettegek a budapesti forgalomban.

Mondjuk néha tudok én is figyelmetlen lenni.... :P

Akkor nagyon sok vidéki vezet pesten, ezek szerint csak mi szlalomozunk? :D Nem hiszem, hogy így lenne. Én inkább lassítok, hogy beférjenek. Pesten inkább "tolnak" duda és szlalom amikor egy utcát v. házszámot keresünk. A taxis meg verekedik is. Láttam, Rákóczi út belsősáv. Mondjuk sokat javult a morál ez biztos. Aki bunkó az meg szerintem mindegy hol lakik.

Link to comment
Megosztás:

Számomra vidéken 2 dolog zavaró. 1. Miért kell olyan baromi hosszúra állítania lámpaváltásokat, mikor alig jön valami. Állsz már 4 perce a pirosnál, oszt semmi sem jön keresztben. :?  

2. Soxor nem értik meg az embörök vagy nem reagálnak elég gyorsan, ha vkit elengedsz v. jelzel neki. Csak néznek, hogy mit akar ez a pöcs?

Persze hiszen nagyon sokan csak hétvégére vagy csak az ünnepekre hozzák ki az autót. Őket is tolerálni kell! A lámpák pedig tényleg szörnyűek, főleg miért kell főutvonalakat megszakítani mikor a keresztforgalom elenyésző. Szerintem néhány város csak mutogatja magát, hogy nekem is van lámpás kereszteződésem. Csak hogy helyben maradjak, Pakson két teljesen felesleges lámpás kereszteződés van a 6-oson, és az egyiknél nagyon sok a belefutás. Benn a városban ahol meg kellene, délután 15 perc egy kihajtás.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem az Opelnél lévő lámpára gondolsz? Hát az tényleg felesleges, mert még alig találkoztam ott autóval. De ami a buszpályaudvarnál van, az sem túl forgalmas, viszont néha bekeveredtem a belvárosba, ott aztán tényleg bír lenni bolondokháza.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem az Opelnél lévő lámpára gondolsz? Hát az tényleg felesleges, mert még alig találkoztam ott autóval. De ami a buszpályaudvarnál van, az sem túl forgalmas, viszont néha bekeveredtem a belvárosba, ott aztán tényleg bír lenni bolondokháza.

Itt nem illik az OPEL-t gucsmolni, de a "lufis" napokon 30 s-ként megállít, pedig érzékelős a lámpa. Jó a marketingesük. :D Voltak már elég durva dolgok ott. Főleg Szekszárd felől, mert aki nem ismeri kijut a négysávra és gondolja mehet, aztán ott a STOP. Pest felől sem sokkal jobb, de ott a villógó sárga a tűzoltó laktanya miatt, azért néhány légzsák már at arról jövőnél is kipukkant. Vigyázzatok!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Friss élmény:

Komló, Tesco benzinkút. 4 vagy 5 db kútfő. A 2-eshez állok. Teletankolom az autót, megyek be fizetni. Nincs sor, egyből tudok fizetni, kártyával fizetek. Jövök ki a shop-ból, megyek az autó felé normál tempóban, erre a kútfőnél időközben mögém beállt VW Polo elkezd dudálni, hogy siessek má! Pedig volt két másik kútfőnél is szabad hely, és semmiféle extra benzin nem volt annál a kútfőnél, ahol én álltam. Még azt sem mondhatom, hogy annyira sokat pöcsöltem volna a shopban, bár igaz a kártyás fizetés picivel lassabb, mint egy készpénzes. Ezt a p*rasztot!

Link to comment
Megosztás:

Friss élmény:

Komló, Tesco benzinkút. 4 vagy 5 db kútfő. A 2-eshez állok. Teletankolom az autót, megyek be fizetni. Nincs sor, egyből tudok fizetni, kártyával fizetek. Jövök ki a shop-ból, megyek az autó felé normál tempóban, erre a kútfőnél időközben mögém beállt VW Polo elkezd dudálni, hogy siessek má! Pedig volt két másik kútfőnél is szabad hely, és semmiféle extra benzin nem volt annál a kútfőnél, ahol én álltam. Még azt sem mondhatom, hogy annyira sokat pöcsöltem volna a shopban, bár igaz a kártyás fizetés picivel lassabb, mint egy készpénzes. Ezt a p*rasztot!

Én a helyedben még beültem volna egy KV-ra is, had szokja a bunkója. Vagy miután beülsz az autódba még kiszámolod a fogyasztást és csak utána indulsz. Szerintem ott helyben agyvérzést kapott volna. Hihetelen, hogy milyen türelmetlenek az emberek...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.