Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na, hát reggel írtam egy hosszú hozzászólást, erre lejárt a netem.... még szerencse, hogy mentettem:

Telo előző hsz.-ére reagálva: Addig nem nyugszom.... :unsure:

Tegnap megbizonyosodtam arról is, hogy a külső tükrök fűthetőek! Tudom, láma dolog, hogy ezt edig nem tudtam, mert a kiskönyvecskében sem írták, de tegnap bekapcsoltam a hátső ablakfűtést és kíváncsiságból megfogtam a tükröket és.... működött. :blink:

Nagyon hasznos dolog! Egy csomószor jártam már úgy, hogy ráfagyott a hó/ónos eső és tök nehéz lekaparni, hogy ne sérüljön meg persze, hogy ne legyen piszkos. A Corsába már beszereztem plusz ilyen tükörfűtő paneleket, csak nem került beszerelésre. Most meg készen jött. ;)

Link to comment
Megosztás:

a tükörfűtés valóban hasznos dolog,én akkor is használom,amikor esőben kint áll az autó,aztán elindulok utamra,a kis vízcseppecskéket is felszárítom vele :unsure:

viszont azt nem tudom,hogy van-e olyan dolog az astrában,hogy a hátsóablakfűtés automatikusan kikapcsol egy idő után? szerintem nagyon hasznos,és fűtőszálkímélő dolog,de eddig egy autóban,kapaszkodjatok meg,egy dél-koreai autómban találkoztam vele...

Link to comment
Megosztás:

lehet nekem se, és hülyeséget írok, de én úgy tudom, hogy a kesztyűtartó mögötti területen.. :unsure:

Jó helyen keresgéltek... :blink:

- kesztyűtartó ki, és mögötte a levegőcsatornán van 1 téglalap alakú fedél.

kb.: 4cm széles és 10cm magas.

kis lemez fülecskék fogják, a mögött van a pollenszűrő...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megbizonyosodtam arról is, hogy a külső tükrök fűthetőek! Tudom, láma dolog, hogy ezt edig nem tudtam, mert a kiskönyvecskében sem írták, de tegnap bekapcsoltam a hátső ablakfűtést és kíváncsiságból megfogtam a tükröket és.... működött. :blink:

Nagyon hasznos dolog! Egy csomószor jártam már úgy, hogy ráfagyott a hó/ónos eső és tök nehéz lekaparni, hogy ne sérüljön meg persze, hogy ne legyen piszkos. A Corsába már beszereztem plusz ilyen tükörfűtő paneleket, csak nem került beszerelésre. Most meg készen jött. ;)

a tükörfűtés valóban hasznos dolog,én akkor is használom,amikor esőben kint áll az autó,aztán elindulok utamra,a kis vízcseppecskéket is felszárítom vele :unsure:

viszont azt nem tudom,hogy van-e olyan dolog az astrában,hogy a hátsóablakfűtés automatikusan kikapcsol egy idő után? szerintem nagyon hasznos,és fűtőszálkímélő dolog,de eddig egy autóban,kapaszkodjatok meg,egy dél-koreai autómban találkoztam vele...

A tükörfűtés szerintem is az egyik legjobb extra - sokat dob a biztonságon esős időben, meg a kapargatást is megúszod hidegben, de ezt írtátok is.... valahonnét be kell most már szerezzek elektromos tükröket (meg kapcsolót), ha jól emlékszem, nem volt drága a bontóban.

Szerintem kell lenni hátsóablakfűtés-időzítőnek az Opelben, mert ez alap többek közt az OFF Focusban, Stiloban és Civicben is (ezekben használtam) - nem hiszem, hogy egy ilyen olcsó ketyerét ezért kihagytak volna... ráadásul a vezérlése elektronikus (nyomógomb van LED-del, nem pedig kapcsoló)

Link to comment
Megosztás:

a tükörfűtés valóban hasznos dolog,én akkor is használom,amikor esőben kint áll az autó,aztán elindulok utamra,a kis vízcseppecskéket is felszárítom vele :unsure:

viszont azt nem tudom,hogy van-e olyan dolog az astrában,hogy a hátsóablakfűtés automatikusan kikapcsol egy idő után? szerintem nagyon hasznos,és fűtőszálkímélő dolog,de eddig egy autóban,kapaszkodjatok meg,egy dél-koreai autómban találkoztam vele...

Kapaszkodj meg, van! Asszem, vagy 10 vagy 15 perc után kapcsol le. A G-ben van egy Multitimer nevq block, ami egy csomó idQzítést vezérel. Pl. ablakfütés, csomagtérvil, belsövil., stb.

Jó helyen keresgéltek... :blink:

- kesztyűtartó ki, és mögötte a levegőcsatornán van 1 téglalap alakú fedél.

kb.: 4cm széles és 10cm magas.

kis lemez fülecskék fogják, a mögött van a pollenszűrő...

Az a 10 cm van 20 is....

Link to comment
Megosztás:

nagyon elhallgattatok G Astrások!

vagy mindenki téliesít? itt Debrecenben borzasztó a tömeg,aki gumiszerelésre vár ;)

igaz minden évben ez van,én meg minden évben inkább korábban felrakatom a téli kerekeket. :blink:

Végül 185/65 r15ös Nokian W gumikat vettem,eddig nagyon meg vagyok elégedve,sokkal csendesebb,mint a gyári dunlop sport...bár most az enyhe időkben megnőtt a menetzajuk.

feltöltöttem fagyálló szélvédőmosóval is a tartályt,meglepődtem,hogy olyan 2-2,5 liter megy bele csak...

a helyi rossz országutak miatt vettem egy hoodprotectort is,mert folyamatosan perceg a sok kis kavics a szüleim felé menet.kicsit csúnya,de hasznos kiegészítő lesz remélhetőleg ;)

még egy dolgot nem tudok,sokak szerint télére érdemes kivenni a pollenszűrőt,mert állítólag közel nem párásodik úgy,és hamarabb nyom meleg levegőt az utastérbe. :unsure: ebből mi igaz?

hidegben talán kicsit akadósabban veszi az 1-es fokozatot a váltó,de 2-3 váltás után teljesen megpuhul. ti tapasztaltok ilyet?

Link to comment
Megosztás:

még egy dolgot nem tudok,sokak szerint télére érdemes kivenni a pollenszűrőt,mert állítólag közel nem párásodik úgy,és hamarabb nyom meleg levegőt az utastérbe. :unsure: ebből mi igaz?

hidegben talán kicsit akadósabban veszi az 1-es fokozatot a váltó,de 2-3 váltás után teljesen megpuhul. ti tapasztaltok ilyet?

Ha nem nedvesedik valahonnan a pollenszűrő, és nincs tele kosszal, akkor attól nem fog jobban

párásodni, viszont ha kiveszed, minden kis szar szemét belekerül a szellőztetőrendszerbe.

A váltóolaj hidegben jól meg tud dermedni, kell neki kis átmozgatás vagy melegség, hogy

elnyerje név szerinti viszkozítását. :blink:

Link to comment
Megosztás:

F Astránál tipikusan szélvédő csere után ázik be, vagy ha már a szélvédő előtti műanyag elem

elég öreg és megvetemedik. Ugyanis ilyenkor a közte és a szélvédő között levő timítés elveszti

a funkcióját, és leengedi a vizet a szélvédő tövében található pollenszűrőre (meg bele a szellőztetőbe).

Emiatt szokott sok esetben a venti ellenállásblokkja is elromlani.

De G Astránál nemtom kaphat-e valahonnan nedvességet.

Link to comment
Megosztás:

hidegben talán kicsit akadósabban veszi az 1-es fokozatot a váltó,de 2-3 váltás után teljesen megpuhul. ti tapasztaltok ilyet?

Jaja. Ez így volt az előzőmnél meg a mostaninál is. Hidegben az első percben csak álló helyzetben veszi az 1-est.

Pollenszűrőt sztem se vedd ki. Így is hamar melegszik, meg nekem nem szokott párásodni sem. Eső miatti közvetlen nedvesedés viszonylag nehezen következhet be G Astránál, inkább talán a légkondi használata utáni kondenzvíz nem megfelelő elvezetése által... De lehet, tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek miért nem világít a tolatólámpám? (grrrrrrrrrrrrrr, ez az autó...........) Pedig tegnap még semmi baja nem volt. Köze lehet ahhoz, hogy már megint elmászott a sebességváltó kar a kuliosszában és kicsit nehezen veszi a hátsót?

nagy valószínűséggel igen.

a technikai részével nem vagyok tisztában,de más autóval tapasztaltam már ilyet...

nincs szerencséd az astrával :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.