Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem a Kenworth kamionok teccettek a legjobban a képeken... (meg az a turbó coupe :D , vajon kié lehet? :) :unsure: )

A legtöbb tuning itt má' nekem túl cicás... az az ordenáré túlspilázott A4-es itt parkol állandóan a Méta utcai Agip kútnál, biztos nem jó biznisz az üzemanyag...

Link to comment
Megosztás:

az nagyonolcsó.

a tömitésgarnitúra, és a kötelezően kicserélendő hengerfejcsavarok többe kerülnek....

ne gagyizd el!! ilyen dolgokból csak jót vagy mégjobbat.

bocs... a tömítések árát kihagytam a buliból... :wub:

de 100 alatt szerintem megúszható, pláne annak fényében, hogy tavaly az astrán ez olyan 70-80 volt... viszont ott szinte minden cserélődött a hengerfejben a szíjszaggatás után. Most meg nem kell.

Ja és Reinz tömítésekre gondoltam... azok elég jók.

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy nem az ABS jeladóm volt rossz, hanem csak a jeladó áramköre, igy megúsztam a drága cserét! :wub:

Viszont a szerelőm szerint vészes ütemben fogy mindig a HŰTŐVÍZ! Ez miért lehet?? Nem szoktam víztócsát látni az autó alatt.

Mikor megvettem nekem is szinte üres volt a hűtőtartály....(ezt csak kb 2 hónappal később vettem észre...) Utánatöltöttem és azóta nincs fogyás.... Pedig már én is felkészültem a hengerfejtömítéscserére...

Remélem neked sem lesz vele nagyobb gond....

Link to comment
Megosztás:

jaja, Spektrum vagy Discoverin is bebizonyították, hogy hatékony és nem károsítja

Az nem tojás vót? A Mythbusters-ben nyomták bele a hűtőbe, és szépen eltömítette a csavarhúzó ütötte lyukat (nem kis repedést, hanem kb. 7-8 mm-es lyukat!)

Link to comment
Megosztás:

És a tej megvédi a motort a további károsodásoktól? :wub: (pl. ha mégis hengerfejes)

Egyébként teljes hűtővizcsere után mentem 1500 km-t és igy fogyott 2-3 deci. Előtte, mikor megvettük 7 deci hiányzott!

Szóval megy vissza a szerelőhöz, addig is nagyon figyelem a tartályt meg a hőmérsékletet meg nem száguldozok. Vagy egyáltalán ne használjam?!

Link to comment
Megosztás:

És a tej megvédi a motort a további károsodásoktól? :wub: (pl. ha mégis hengerfejes)

Egyébként teljes hűtővizcsere után mentem 1500 km-t és igy fogyott 2-3 deci. Előtte, mikor megvettük 7 deci hiányzott!

Szóval megy vissza a szerelőhöz, addig is nagyon figyelem a tartályt meg a hőmérsékletet meg nem száguldozok. Vagy egyáltalán ne használjam?!

Á, ezek a praktikák max. arra jók, hogy valahogy hazajuss....

Viszont emeld fel a padlószőnyeget, és nézd meg, nem nedves-e az alja! Merthogy pl. nekem ott folydogál el némi víz a radiátornál, és Uhu mester szerint ez típushiba... (vmi műanyag összekötő elem hajlamos ereszteni)

Azt is figyeld, hogy gőzölög-e a kipuffod, nem hidegen, alapjáraton, mert a katalizátorosok mind gőzölögnek, hanem melegen, meg nagyobb gáznál - fehér füst, stb.... ha igen, na akkor van baj....

Link to comment
Megosztás:

Viszont emeld fel a padlószőnyeget, és nézd meg, nem nedves-e az alja! Merthogy pl. nekem ott folydogál el némi víz a radiátornál, és Uhu mester szerint ez típushiba... (vmi műanyag összekötő elem hajlamos ereszteni)

ugyanezt mondat az Editnek telefonon is Milyen egyre jár az agyunk :wub:

Link to comment
Megosztás:

Mester! Nálam ilyen nem lehet? :wub:

Tudom, hogy nem G, meg nem astra... csak kérdezem. :P

a Vectra fütőrendszere teljesen más, mint az Astránál. az asztránál tényleg betegség a fütőradiátorba bemenő müanyag csövek szivárgása, de Vectrtánál még sose volt ilyen baj.

De ezt te is tudod ellenörzizni, felhajtod a gumiszőnyeget, és a pedáloknál jól megtaperolgatod a szőnyeget, hogy nedves e.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.