Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Engedj a csábitásnak Speed! Nekem akkor szokott beszűkülni a világ, ha a kedvenc számom megy, vagy valakit meg kell tanitani! :blink:

Én igazából arra gondoltam, hogy most, hogy van egy 125LE-s autóm, 1,8-as mocival... amivel elég jót lehet élvezkedni... vágyok egy 2.0 turbo-ra :D

Valszeg, ha egyszer veszek majd egy olyat... kis idő után az is kevés lesz! ;)

Ez egy ördögi kör!!! ;)

Olyan ez mint valami drog!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na, igen! :rolleyes:

Ne mon,: hogy te nem szoktál néha odalépni neki?! Úgy se hiszem el.. ;)

Én például feszültség levezetésre használom ki a tartalékokat..vagy ha sietős a dolgom..egyépként lightos a haladás...

Én??, Áááá ...dehogy! ;)

Nem a pichát nem! Még jóhogy! Mama néha rám is szól, hogy jó lenne ha kicsit alacsonyabban repülnénk.

Szerinted honnan tudom, hogy az enyim nem megy 165 -nél jobban? Mondták a bótba?? ;)

Én gyakorlatilag ...soxor nem 50 -nel, és 90 -nel megyek.... :blink:

Viszont arra figyelek, hogy negyepáljam az autómat... :D

Link to comment
Megosztás:

Én??, Áááá ...dehogy! :blink:

Nem a pichát nem! Még jóhogy! Mama néha rám is szól, hogy jó lenne ha kicsit alacsonyabban repülnénk.

Szerinted honnan tudom, hogy az enyim nem megy 165 -nél jobban? Mondták a bótba?? :D

Én gyakorlatilag ...soxor nem 50 -nel, és 90 -nel megyek.... :rolleyes:

Viszont arra figyelek, hogy negyepáljam az autómat... ;)

Jaaa oszt a toronyból azért üvöltött a szőke szds pics@,hogy "nem szállhat fel"! ;)

Link to comment
Megosztás:

jaj, jaj, hát nem olvastok Marx-ot? :rolleyes: rég megmondta az ürge, hogy a kielégített vágyak magasabb szinten újra termelődnek. szóval Speed hiába is veszel egy 200 (vagy 240) LE-s OPC-t, előbb utóbb még disznóbbra fogsz vágyni. sztakkor jöhet az M3-as, amit útban Nürnberg felé csúnyán ötször is legyaláz majd egy Lamborghini-s, ami után gyűlölni fogod a bajor fostalicskát, és csakis az lesz a minimum, hogy egy Diablod legyen. folytassam? :blink:

én sose versenyzek. van, hogy nagyon durván odalépek, ez lelkiállapot függő, de akkor sem versenyzek. ha látom, hogy valaki versenyzésből jön, akkor kikerülöm (lefordulok, lassítok, megállok - ilyen is volt).

Link to comment
Megosztás:

én sose versenyzek. van, hogy nagyon durván odalépek, ez lelkiállapot függő, de akkor sem versenyzek. ha látom, hogy valaki versenyzésből jön, akkor kikerülöm (lefordulok, lassítok, megállok - ilyen is volt).

Kikerülöd? Nyomsz egy kövéret és már sehol sincs? :rolleyes:

Olyan ez, mint amikor kérdezik a 2 méteres-kétajtós-szekrény kidobót, hogy

"-Na és? Szokott lenni verekedés?

-Áááá, soha! Ha én oda mögyök, akkó mán csak VERÉS!"

;) Hadd lássa a magyar, milyen egy OPC Turbo? :blink:

Link to comment
Megosztás:

nem, nem. télleg nem szoktam. az OPC szerencsére a színe miatt általában lejön bármely beszűkölt Suzukisnak is, hogy nem hintahajó, szóval nincs is kekeckedés. a Morzsa az bizony látott vicces dolgokat. rám állt a Wartyogós, azt villogott, aszitte, csak dísz az 1,8 felirat a kocsi farán. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én sose versenyzek. van, hogy nagyon durván odalépek, ez lelkiállapot függő, de akkor sem versenyzek. ha látom, hogy valaki versenyzésből jön, akkor kikerülöm (lefordulok, lassítok, megállok - ilyen is volt).

Taníccccssss! Voszi! Taníts!!!

Nekem ez nem megy! Én alig várom, hogy valaki csak sandán nézzen rám! ;)

Pedig ez nem jóóó! Te hogy csinálod? :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez nem megy! Én alig várom, hogy valaki csak sandán nézzen rám! :D

Pedig ez nem jóóó! Te hogy csinálod? :rolleyes: :blink:

Senki nem fog sandán nézni rád, mert alapből sportautóban ülsz.Max egy-két elvetemült sztrítracser fog bepróbálkozni.Kevés sikerrel! ;)

Link to comment
Megosztás:

Senki nem fog sandán nézni rád, mert alapből sportautóban ülsz.Max egy-két elvetemült sztrítracser fog bepróbálkozni.Kevés sikerrel! :blink:

Te is tudod Wolfi, hogy ez nem egy OPC... szóval tucatjával vannak keményebb gépek Kecskeméten... :rolleyes:

És azért helyből fel tudnék sorolni 5-10 embert (autót) akik biztos vevők lennének egy kis fogócskára. ;)

Link to comment
Megosztás:

Senki nem fog sandán nézni rád, mert alapből sportautóban ülsz.Max egy-két elvetemült sztrítracser fog bepróbálkozni.Kevés sikerrel! :rolleyes:

Fene se tudja. Ma reggel egy frissjogsis Wartburgos kiskölyök túráztatott mellettem a pirosnál, pedig az enyémet is sportótónak mondják. Vagy csak a kort nem tisztelte? :blink: Mindegy, szívató rá, oszt' uzsgyi.

Link to comment
Megosztás:

és mi az ami sportos ?

vagy honnan sportautó ? mondjuk az astra turbo már az nem ? :rolleyes:

Bár személyszerint még nem ültem Turbo-s Astrába (benzin turbora gondolok ;))... de úgy gondolom, hogy egy 200 LE körüli már erősen a sportos vonalat képviseli! ;) (főleg egy OPC... igaz Voszi? ;))

Persze nem mindegy, hogy hány kilós kasztni társul a 200LE-hez... :blink: szóval nem árt, ha nem nehezebb 1,2-1,4 tonnánál. ;)

Mert pl. az ismerős 225LE-s VW Phaeton-ja 2,5 tonnás súllyal azért már nem sport... az tuti! ;)

(viszont pl. a 225LE-s Megane Sport-ot nagyon élveztem! Abban már van Kraft!)

Súly / teljesítmény arány? szerintem legyen legalább 5 kg/LE... és akkor már jók vagyunk! :D

(nálam ez jelenleg ca. 10kg/LE)

Link to comment
Megosztás:

Taníccccssss! Voszi! Taníts!!!

Nekem ez nem megy! Én alig várom, hogy valaki csak sandán nézzen rám! ;)

Pedig ez nem jóóó! Te hogy csinálod? :rolleyes: :blink:

Szerintem ne várd hogy valaki bepróbálkozzom mert elég nagy csalódást fog neked okozni.Érzetre lehet hogy jól megy és tényleg autópályán 170 nél oda lépsz neki akkor nagyon jól gyorsul,de a teljesítményhez képest elég nehéz az autó.Mikor átültem a gsi-be alig akkartam elhinni hogy ekkora különbség van a két autó gyorsulása között a gsi javára.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ne várd hogy valaki bepróbálkozzom mert elég nagy csalódást fog neked okozni.Érzetre lehet hogy jól megy és tényleg autópályán 170 nél oda lépsz neki akkor nagyon jól gyorsul,de a teljesítményhez képest elég nehéz az autó.Mikor átültem a gsi-be alig akkartam elhinni hogy ekkora különbség van a két autó gyorsulása között a gsi javára.

Mint feljebb leírtam, tisztában vagyok vele, hogy hurka a teljesítmény... :rolleyes:

De azért jó a feelingje már ennek is.

Link to comment
Megosztás:

Mint feljebb leírtam, tisztában vagyok vele, hogy hurka a teljesítmény... :blink:

De azért jó a feelingje már ennek is.

Azért hurkának nem nevezném de nem egy gyorsulós autó.

tanícccs, tanícccs :rolleyes: b@szott egyszerű a képlet, öregedj meg, mint én ;)

az OPC-n kb. 6 kg-ra jut 1 LE, szal ez sem olyan atom. azért tisztán érezni a különbséget a Morzsa, meg eközött.

Szerintem ez nem kor függö hanem ember típustól függ.

Link to comment
Megosztás:

Azért hurkának nem nevezném de nem egy gyorsulós autó.

Nyilván...

Jól megy ez és nagyon élvezetes... csak... nem egy igazi sportautó!

Szerintem ez nem kor függö hanem ember típustól függ.

Hm... Ettől féltem én is... :rolleyes:

De küzdök ellene! Csak egyenlőre még imádok "örömautózni"... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nyilván...

Jól megy ez és nagyon élvezetes... csak... nem egy igazi sportautó!

Hm... Ettől féltem én is... :rolleyes:

De küzdök ellene! Csak egyenlőre még imádok "örömautózni"... :blink:

Ez ellen nem lehet küzdeni.Az öregem is lenyugodott egy időre és most meg van örülve 231LE-ös autója van és használja is rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.