Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

és ha valaki megemlíti a talin, akkor az jön nekem és Fabrónak 1 üveg sörrel

Nem mondjátok komoyan??? Ez tényleg igaz Amusing? :P Áprilisig még egy teljes hónap van... :) :) Ezt jól félrenézted :wink: De azt hiszem ezzel már most tiszteletbeli taggá avattad magad!!! Üdv a klubban és a szekcióban!

Most aztán már muszáj hivatalosan is belépned! Nincs visszaút! :) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondjátok komoyan??? Ez tényleg igaz Amusing? :D Áprilisig még egy teljes hónap van... :) :) Ezt jól félrenézted :wink: De azt hiszem ezzel már most tiszteletbeli taggá avattad magad!!! Üdv a klubban és a szekcióban!

Most aztán már muszáj hivatalosan is belépned! Nincs visszaút! :) :P :lol:

És mi lesz Fabróval???? szegénynek nem győztem magyarázkodni :P még szerencse hogy már ismertük, egymást, különben tuti megölt volna :D

Link to comment
Megosztás:

npasi írta:

Most mi van Haga? Kitörölted az előző hozzászólásodat?? "Leestem a székről vagy vmi hasonló???"

Hát ja...mert az elötte lévő sátáni nyerítést véletlenül megdupláztam!! Csak későn vettem észre... utánna meg elhagyott a röhögéstől az ihlet, nem emlékeztem pontosan mit írtam... :3some:

Link to comment
Megosztás:

A végére kiderül, nem is oda indultatok a Lurdyba, csak nekünk akartatok szerezni egy pár vidám percet, azért mondtad ezt!!! :partyman:

Nem. Ti voltatok a cél, de hamár az nem jött össze, akkor már legalább legyen valami haszna, hogy kocsikéztam (-tunk)

Buta voltam, ez van. Szerintem megbocsájtható

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.