Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Időpont jó, legyen 15.00. Várjuk meg persze, a többiek mit reogálnak!

Astra-G tali ápr. 10. 15.00. Lurdy parkoló

Szekció alapító gyűlés

1. Hagalex

2. Npasi

Várjuk a jelentkezőket!

Mennyi hó esett eddig nálad? Itt Ferihegyen gyönyörűen süt a nap, csak pár kis felhőfoszlány van.

Link to comment
Megosztás:

Időpont jó, legyen 15.00. Várjuk meg persze, a többiek mit reogálnak!

Astra-G tali ápr. 10. 15.00. Lurdy parkoló

Szekció alapító gyűlés

1. Hagalex

2. Npasi

Várjuk a jelentkezőket!

Mennyi hó esett eddig nálad? Itt Ferihegyen gyönyörűen süt a nap, csak pár kis felhőfoszlány van.

Én is megyek. A Lurdy házat láttam már valahol. A lágymányosi híd után? Hogyan ne menjek túl? Tudom, buta vidéki nem ismeri a fővárost. :lol:Help!

Link to comment
Megosztás:

Én is megyek. A Lurdy házat láttam már valahol. A lágymányosi híd után? Hogyan ne menjek túl? Tudom, buta vidéki nem ismeri a fővárost. :lol:Help!

Lágymányosi híd után közvetlenül jobbra lekanyarodsz, az a Máriássy utca. Azon mész kb. 300m-t, eléred a Mester utcát, ott lámpás ker. van. Szemben már látod a Lurdy-házat. Átmész egyenesen, jobbkézre Lury-ház, bal kézre parkoló.

Ha rámész a www.terkepek.hu -ra, beírod "Könyves Kálmán", rögtön a Lurdy-házat mutatja. Kicsit balra scrollozol, s látod a hidat meg a Soroksári utat, ahogy lekanyarodsz.

A részvételi listába írjátok be magatokat, mert akkor látszik, ki tud róla és jó-e neki! Kösz!!

Link to comment
Megosztás:

Hű gyerekek! Vagyunk páran :)... szívem szerint örülök, hogy egyre többen vagyunk... :roll:

A szekció névvel kapcsolatban arra gondoltam, hogy maradhatna a G Astra verzió (ennek vmelyik formája, akár kötőjellel, vagy a nélkül), de lenne egy fő

astra.opelclub.hu

oldal, ahol lenne 3 nagy képes link a 3 astra verzióhoz tartozó szekciónak:

- F Astra szekció

- G Astra szekció

- H astra szekció

Tudom, kicsit a jövőbe vetítettem, eleinte persze nem 3 link lenne... :wink:

Link to comment
Megosztás:

:oops: biztos értetlen vagyok, de hova kell bírni magunkat? Egyébként tuti hogy ott leszünk

A kettővel ezelőtti hozzászólásomat idézd...

Téged is szívesen várunk, még ha nem is vagy klubtag.

Úgy látszik, akkor nem teljesen zártkörű tali lesz, de azért teremtünk majd lehetőséget hatunknak (szekció alapítók) félrevonulni egy picit... Jó lesz így Hagalex?

Esetleg meghirdessük a helyi találkozók fórumban, vagy elég lesz itt is? Ha ott is meghirdetjük, tuti sokan jönnek majd... Nagyon zavaró lenne ez? Mi hatan természetesen mindenképp félrevonulnánk... (persze ki tudja mi sülne ki belőle, nincs sok tapasztalatom ilyen téren...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.