Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sajna meló közben nem tudtam fórumozni, otthon meg nincs internetem.

De most már napközben is tudok írni.

Meg szabadságon is voltam egy kicsit:)

Mindenesetre jó sokáig eltűntél... Épp a minap (vasárnap) beszéltem nyuszifüllel hogy hogy eltűntél...

Link to comment
Megosztás:

Mi volt azóta mióta nem volt nyuszmusz? Azt sem tudom, pontosan mióta. De sztem azóta volt már egy csomó nagy tali (Soltvadkert, Kecskemét stb), kis tali (Lurdy, Római, gyorsulási), szóval volt már pár esemény. A legközelebbi a szeptember eleji balatonszemesi tali lesz:

http://meetings.opelclub.hu

Ha jönni akarsz, jelentkezz mihamarabb! :lol: És ez vonatkozik a másik nyuszira is! :)

Link to comment
Megosztás:

Mi volt azóta mióta nem volt nyuszmusz? Azt sem tudom, pontosan mióta. De sztem azóta volt már egy csomó nagy tali (Soltvadkert, Kecskemét stb), kis tali (Lurdy, Római, gyorsulási), szóval volt már pár esemény. A legközelebbi a szeptember eleji balatonszemesi tali lesz:

http://meetings.opelclub.hu

Ha jönni akarsz, jelentkezz mihamarabb! :D És ez vonatkozik a másik nyuszira is! :D

Bocsi, ebédelni voltam :lol: :)

Áprilisba voltam utoljára. Elég rég volt.

Igen, volt egy pár tali azóta.

Tényleg nyuszifül: rendesen bántak veled a fiúk a talin? :( :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai napon végre tulajdonosai lettünk egy Astra G Caravan 2.0 DTI-nek. Most hoztuk el a kocsit, nagyon örülünk neki...:-))) Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy csomagtér elválasztó hálót hol illetve mennyiért lehet venni? Fontos lenne mert van kt vizslánk, és jó lenne őket a csomagtérbe szeparálni. Esetleg használtan hozzá lehet jutni?

Hali: Geri

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai napon végre tulajdonosai lettünk egy Astra G Caravan 2.0 DTI-nek. Most hoztuk el a kocsit, nagyon örülünk neki...:-))) Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy csomagtér elválasztó hálót hol illetve mennyiért lehet venni? Fontos lenne mert van kt vizslánk, és jó lenne őket a csomagtérbe szeparálni. Esetleg használtan hozzá lehet jutni?

Hali: Geri

Szia,

Gratula az autóhoz... Most hirtelen nem találtam G Astra Caravanhoz csomagtér hálót a PartsNet-en, de olyan 8 körül vannak a többi típushoz (B Vectra, B Omega) újonnan... A Csergőben esetleg rákérdezhetsz...

Ja bocsi, az casomagrögzítő háló, amit néztem... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.