Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

kőtöz budapest közelébe! és akkor nem maradsz le semmiről.... vagy mi menjünk debrecenbe?? :roll:

mondtam az embernek keresen állást, de nem tetszett neki az ötlet :lol:

mér, most is lesz itt nagy banzáj, Vekeri-tavi fesztivál, de különben sem fontos pont ide jönnötök, csak néha kicsit közelebb, mert itt nem mozgolódnak az emberek :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondtam az embernek keresen állást, de nem tetszett neki az ötlet :lol:

mér, most is lesz itt nagy banzáj, Vekeri-tavi fesztivál, de különben sem fontos pont ide jönnötök, csak néha kicsit közelebb, mert itt nem mozgolódnak az emberek :lol:

milen ember??? a teló??????? :shock: vagy nem???

Link to comment
Megosztás:

Nemár, Nyuszifül, azért, mert Te messze lax, kajálni még kell... :lol:

Viccelek! De itt a nyár! Szervezzünk laza kirándulást! Mi bajunk lehet? Azonban az óbudai fanokkal egy-két esti parkolóbeli dumálás simán összejöhet...

Písz

jól van na, nem úgy gondoltam, csak olyan rossz hallgatni, hogy itt-ott összefuttok, én meg gubbasztok egyedül, mert az itteni astrások nem foglalkoznak iylesmivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi a "nagy aréna"? Népstadion? BS? A legnagyobb "arénás" nekünk a Sziget, ill. a Zöld Pardon. Utóbbi időpontja júli. 2. Aki bújt, aki nem, mi ott leszünk... :lol:

Igen, igen, olyasmire gondoltam, mint a BS, illetve kimondottan nagy show-kra, amikért mondjuk 5 ezer ft-nál többet kell fizetni. ZP-be szoktam járni pl. Viszont Szigeten nem voltam még... :oops: :oops: Kövezzetek! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.