Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tegnap átvettük a barátnőm vadiúj Opeljét!

Astra G Classic 1,4 twinport. Egész kellemes az autó. Mondjuk a motor és futómű terhelhetőségéről még nem tudok nyilatkozni :lol: beleratkunk már kb 23 km-t.

Ami kicsit bosszant, hogy a '82-es C Asconából ismert költségkímélési megfontolásból alkalmazott "hiányosság" még ma is visszaköszön... Nincs belsőtér világításkapcsoló a hátsó ajtókra! No comment.

Grat hozzá!Használjátok egészséggel!Na meg persze óvatosan! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap átvettük a barátnőm vadiúj Opeljét!

Astra G Classic 1,4 twinport. Egész kellemes az autó. Mondjuk a motor és futómű terhelhetőségéről még nem tudok nyilatkozni :lol: beleratkunk már kb 23 km-t.

Ami kicsit bosszant, hogy a '82-es C Asconából ismert költségkímélési megfontolásból alkalmazott "hiányosság" még ma is visszaköszön... Nincs belsőtér világításkapcsoló a hátsó ajtókra! No comment.

KIRÁLY! :wink: :lol:

és teccik??????

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Nevem Rastalos, 35 éves, 2000 óta használok Opelt. Akkor egy 1995-ös 1.6 16v F kombim volt, szerettem a hatalmas puttonyát. Mivel zenélek (dobos vagyok egy reggae-zenekarban), ezt az előnyt ki is használtam jómagam és persze a zenekar is (időnként nem túl hálás a feladat, de sok klassz dologgal jár együtt).

2003 februárjától egy piros, sajna csak 1.2-es, de új G amúgy boldog tulaja vagyok. A hangszerem, ha macerásan is, de pont befér.

A vasat nagyon szeretem, építgetem, főleg optikailag, apránként, mikor mire telik.

Örülök, h ráakadtam erre a fórumra, remélem, el tudunk dumálgatni erről-arról a jövőben, leginkább persze a járgányról.

Ezúton kérlek Benneteket, jelezzétek, ha alakul vmi összeröffenés, autózás, parkolóbeli eszmecsere, szívesen benne lennék ilyesmiben. Egyúttal érdekelne, hogyan lehet csatlakozni a szekcióhoz. Gondolom, a MOTE-ba kell belépnem először is, éves tagdíj, miegymás, s ezek után jöhet a "szakosodás". Logikusnak tűnik...

Még egy kérdés: hogyan tudnék képet felrakni a "Kedvenc"-ről? Bocs, nem vagyok egy nagy informatikus, épp csak "felhasználó".

Segítségeteket előre is köszönöm, szívesen segítek én is, amiben tudok.

Addig is: Peace&Love

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Nevem Rastalos, 35 éves, 2000 óta használok Opelt. Akkor egy 1995-ös 1.6 16v F kombim volt, szerettem a hatalmas puttonyát. Mivel zenélek (dobos vagyok egy reggae-zenekarban), ezt az előnyt ki is használtam jómagam és persze a zenekar is (időnként nem túl hálás a feladat, de sok klassz dologgal jár együtt).

2003 februárjától egy piros, sajna csak 1.2-es, de új G amúgy boldog tulaja vagyok. A hangszerem, ha macerásan is, de pont befér.

A vasat nagyon szeretem, építgetem, főleg optikailag, apránként, mikor mire telik.

Örülök, h ráakadtam erre a fórumra, remélem, el tudunk dumálgatni erről-arról a jövőben, leginkább persze a járgányról.

Ezúton kérlek Benneteket, jelezzétek, ha alakul vmi összeröffenés, autózás, parkolóbeli eszmecsere, szívesen benne lennék ilyesmiben. Egyúttal érdekelne, hogyan lehet csatlakozni a szekcióhoz. Gondolom, a MOTE-ba kell belépnem először is, éves tagdíj, miegymás, s ezek után jöhet a "szakosodás". Logikusnak tűnik...

Még egy kérdés: hogyan tudnék képet felrakni a "Kedvenc"-ről? Bocs, nem vagyok egy nagy informatikus, épp csak "felhasználó".

Segítségeteket előre is köszönöm, szívesen segítek én is, amiben tudok.

Addig is: Peace&Love

Igen, így ahogyan leírtad.

Nagyon örülünk minden új tagnak és itt az ASTRA G szekcióban méginkább.

Látogass el ide: www.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Részemről a szerencse.

Kedves KoPi, szerettem volna amolyan "válasz neki"-formátumban visszaírni, de nem tudom, hogyan kell, nem tudok eligazodni a - számomra - rejtélyes jelek kavalkádjában a fejlécen (quote, code, list, list=, img, url, html, bbcode...) mik ezek? Sajnos, nem értek hozzá, sorry.

Amúgy, köszönöm a fogadtatást. Hamarosan csatlakozni fogok.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Részemről a szerencse.

Kedves KoPi, szerettem volna amolyan "válasz neki"-formátumban visszaírni, de nem tudom, hogyan kell, nem tudok eligazodni a - számomra - rejtélyes jelek kavalkádjában a fejlécen (quote, code, list, list=, img, url, html, bbcode...) mik ezek? Sajnos, nem értek hozzá, sorry.

Amúgy, köszönöm a fogadtatást. Hamarosan csatlakozni fogok.  

Üdv.

Amiket említetettél, azok a tag-ek.

Hogy működjön az adott funkció, kell lennie egy "nyitó" és egy "záró" tag-nek is.

Ha valakinek akarod idézni a mondatait akkor

nyitó:

quote="ő írta a hozzászólást"

záró:

/quote

Persze a tag-eknek kapcsos zárójelben kell lenniük.

Képeket ha elküldöd a kepoptimalizalas@freemail.hu mail címre akkor feltöltöm a tárhelyemre, mert közvetlenül a számítógépről nem lehet képeket feltölteni a fórumra :wink:

Link to comment
Megosztás:

Részemről a szerencse.

Kedves KoPi, szerettem volna amolyan "válasz neki"-formátumban visszaírni, de nem tudom, hogyan kell, nem tudok eligazodni a - számomra - rejtélyes jelek kavalkádjában a fejlécen (quote, code, list, list=, img, url, html, bbcode...) mik ezek? Sajnos, nem értek hozzá, sorry.

Amúgy, köszönöm a fogadtatást. Hamarosan csatlakozni fogok.  

Üdv.

Amit most Mélykék 76 leírt tökéletesen igaz, de SZVSZ túl száraz Neked. :? Mindenek előtt regisztráltál? Ha igen használd az idézet fület és így tudjuk melyik hozzászólásra válaszoltál. Túl nagy piramisokat ne építs, mert akkor jön "Mélykék 76" és leteremt. :lol: Velem is megtette. :x Jogosan

Link to comment
Megosztás:

Tegnap átvettük a barátnőm vadiúj Opeljét!

Astra G Classic 1,4 twinport. Egész kellemes az autó. Mondjuk a motor és futómű terhelhetőségéről még nem tudok nyilatkozni :lol: beleratkunk már kb 23 km-t.

Ami kicsit bosszant, hogy a '82-es C Asconából ismert költségkímélési megfontolásból alkalmazott "hiányosság" még ma is visszaköszön... Nincs belsőtér világításkapcsoló a hátsó ajtókra! No comment.

Én is gratulálok :wink: na ugye, hogy nők is vezetik ezt a típust

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első hozzászólásom az "Astrát vennék..." topicban volt. Ott azt írtam, hogy ha meglesz akocsi akkor írok:

Megvan! 8) Opel Astra 1.4 Club (2000) klímával. Az első benyomások így már tulajdonosként testközelből: csodálatos, szerelem első látásra! Kedvesemmel közösen választottuk, és ez az a kocsi, ami az Ő szivét is megdobogtatta, pedig lány révén nem egy autofan. A forgalmi szerint a színe: szürke. Szerintem ezüst, valami acélos, kékes, metálos fénnyel. Nagyon ott van, majd beteszem a nickemhez a képet. Faterom eljött megnézni, azt mondja szerinte ezt az autót nem is használták. Az ő 1 éves autójában (Ford :shock: ) jobban látszanak az elhasználódás nyomai. És valóban: 55eKm van benne, olyan második autó féle volt, persze nem teljesen igaz, de olyasmi. Az előző gazdija garázsban tartotta és úgy tűnik nagyon vigyázott rá, kímélte. Eddig nem volt klíma a kocsimban, így ez most nagyon jól esik, pláne ebben a melegben. Ami kicsit nem tetszett: elég kemény a rugózása (a régi Cliomhoz képest is), de nem vészes, hamar megszokom. A másik, hogy kicsit hallom a futóműzajt, ami inkább abból adódik, hogy a motort viszont egyáltalán nem. Párszor észre kellett vennem, hogy 3-asban megyek 5-ös helyett 60 km-nél. Na sebaj, ezt gyorsan megszokom :lol: Ezek persze csak az első élmények, az autó tegnap óta van nálam. Most úgy érzem, hogy megérte az árát (1.9mFt) remélem nem lesz vele semmi baj. Vezetve volt a szervizkönyve, nemrégiben volt vezérműszíj cserélve meg mindenféle görgők melléje, a klímáját is mostanság tisztították, meg úgy általában rendben van. Szóval most már Astra G tuljaként olvasgatok és néha írok ebbe a fórumba. Ha lesznek fogyasztási és egyéb tapasztalataim majd megosztom azt is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Nevem Rastalos, 35 éves, 2000 óta használok Opelt. Akkor egy 1995-ös 1.6 16v F kombim volt, szerettem a hatalmas puttonyát. Mivel zenélek (dobos vagyok egy reggae-zenekarban), ezt az előnyt ki is használtam jómagam és persze a zenekar is (időnként nem túl hálás a feladat, de sok klassz dologgal jár együtt).

2003 februárjától egy piros, sajna csak 1.2-es, de új G amúgy boldog tulaja vagyok. A hangszerem, ha macerásan is, de pont befér.

A vasat nagyon szeretem, építgetem, főleg optikailag, apránként, mikor mire telik.

Örülök, h ráakadtam erre a fórumra, remélem, el tudunk dumálgatni erről-arról a jövőben, leginkább persze a járgányról.

Ezúton kérlek Benneteket, jelezzétek, ha alakul vmi összeröffenés, autózás, parkolóbeli eszmecsere, szívesen benne lennék ilyesmiben. Egyúttal érdekelne, hogyan lehet csatlakozni a szekcióhoz. Gondolom, a MOTE-ba kell belépnem először is, éves tagdíj, miegymás, s ezek után jöhet a "szakosodás". Logikusnak tűnik...

Még egy kérdés: hogyan tudnék képet felrakni a "Kedvenc"-ről? Bocs, nem vagyok egy nagy informatikus, épp csak "felhasználó".

Segítségeteket előre is köszönöm, szívesen segítek én is, amiben tudok.

Addig is: Peace&Love

Nagyon örülünk minden új tagnak! :lol: A reggae zenészeknek kiemelten örülünk! :lol: Üdvözlégy!

Így van ahogy leírtad, MOTE klubtagnak kell lenned... Onnantól kezdve már szabad az út a szekció felé... :roll:

http://g-astra.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Benne vagyok, de most fent úgy hallom nagy a közlekedési káosz, már csak a helyszín miatt jegyzem meg. :lol:

Gyünnél te is? Ez nagyon dícséretes! :lol: Vasárnap talán nincs akkora káosz... Vagyis inkább nem mondom, mert lehet, akkor jön mindenki hazafele...

Link to comment
Megosztás:

Gyünnél te is? Ez nagyon dícséretes! ;) Vasárnap talán nincs akkora káosz... Vagyis inkább nem mondom, mert lehet, akkor jön mindenki hazafele...

Hogyne mennék, még rajtad és Imin kívül senkivel nem tudtam igazán megismerkedni. Egy jó kis kocsma jó lenne, de "ki visz, majd haza". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.