Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Légterelöből melyik a jobb, a ragasztós kivitel, vagy amit kis fülekkel kell felpattintani?

sztem a sima ragasztós az nem elég. hétvégén jött meg a Heko, azon is volt 4 helyen ragacs, de adtak mellé 2-2 fület is.

a szatunán meg ragacs nem volt nekem, csak pöcök

Link to comment
Megosztás:

sztem a sima ragasztós az nem elég. hétvégén jött meg a Heko, azon is volt 4 helyen ragacs, de adtak mellé 2-2 fület is.

a szatunán meg ragacs nem volt nekem, csak pöcök

Nálam a szatuna 4 éve jó, annyi hogy pöckös.

Jah, és ha nagynyomásúval mosom, akkor egy kis víz bemegy, illetve a pöckök rozsdásodnak...

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek van egy elfekvő gm 90590574 (fekete 3 vezetékes)számú kuplung pedál kapcsolója akár rossz vagy törött az szóljon plííz!

Vagy ha ilyen van a kocsijába segítsen légyszi, mit ad ki?

4-es + (fekete vagy fekete/kék)

1-es – (barna)

2-es a kimenő (szürke)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni! ma az astra-n inditottam a klímát és be akartam kapcsolni a belső keringetést h hamarabb hűtse le az utasteret, de nem hallottam semmi hangot amit átkapcsoláskor szokott adni. a kolegámnak is ilyen autója van , (G astra caravan 1.6-16v)és neki mükszik átkapcsoláskor még a ventillátorja is erősebben fujt.remélem csak vmi kicsi hiba van!

előre is köszi!

kolbi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni! ma az astra-n inditottam a klímát és be akartam kapcsolni a belső keringetést h hamarabb hűtse le az utasteret, de nem hallottam semmi hangot amit átkapcsoláskor szokott adni. a kolegámnak is ilyen autója van , (G astra caravan 1.6-16v)és neki mükszik átkapcsoláskor még a ventillátorja is erősebben fujt.remélem csak vmi kicsi hiba van!

előre is köszi!

kolbi

esetleg nincs ablakra állítva a levegő iránya???

mert akkor nem lehet be kapcsolni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok skacok. Van egy G Astrám, xe12 motorkódú, 55kw-os, 2003-as. Tönkrement a vezérlőkompjúterem, nem tudnátok ajánlani valakit, akinek van bontott, és ki is cserélné a hétvégén? e-mail címem vajkfia@postafiok.hu. Segítségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.