Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez véletlenül nem Chevrolet Astra?

Mintha annak lenne ilyen érdekes (számomra kicsit csúnya) lököse,és középen megtört gépháztetője.

De lehet,hogy tévedek.

Bakker, nem tévedsz, tényleg.

Méghozzá abból is a GSi (ami mifelénk az OPC-nek felel meg, legalábbis optikailag), és az ültetést meg a felnit leszámítva teljesen gyári, tehát ez a fényszóró és a Darth Vader lökös is az.

Chevrolet-Astra_GSi_2.0_16V_2005_1600x1200_wallpaper_03.jpg

Motorikusan amúgy már annyira nem nagy ász az autó, mindössze 136LE-t tud ez a 2.0 16V motor (=X20XEV?), amihez azért egy kicsit túlzás a GSi (OPC) logó sztem...

Az egyetlen érdekessége ennek a motornak hogy FlexPower rendszerű, azaz gyárilagosan etanol és benzinüzemre is fel van készítve. Amúgy elég fura hogy míg itt Európában a GM 2001-től már kiselejtezte az X20XEV-t környezetvédelmi okokra hivatkozva, addig odaát Brazíliában éppen 2001-ben kezdték el árulni ezt a motort, bár elég rövid élete volt, csak 2005-ig gyártották.

Link to comment
Megosztás:

egy kis reggeli móka :)

vlbg5iqbw4pmwwe3wjz5_tn.jpg

4yy90olhdi40saqhahai_tn.jpg

k509uuqn1lrpidcb0ml1_tn.jpg

j77h3iga5xfytlauo65i_tn.jpg

yyad8crarlf1d93jjdnh_tn.jpg

csak ennyire kell bontani gyertyacseréhez :) kb 1.5 óra :)

hát már megérett a cserére még gyári volt benne :)

igaz az még platinumos a mostani meg iridiumos ,de hát ez való bele :),lehet hogy placebo de mintha másképpen járna a motor :)

érdekes mert mindkettő 1214065 ....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jövő héten hozom el a g astrámat. :) 2004.08 havi az autó,elvileg 140e km-rel.Kavics felverődés van rajta,apróbb hibák,de rá kellett jönnöm hogy hibátlan ennyi pénzért nincs.1 gazdás,festék mérővel megnéztük,hát majd kiderül....Jégkáros,sérült alternativák voltak 1,2M -ért mert 2 évvel fiatalabbak voltak.A lámpák mattak ezen már ami nem tetszik,az csere lesz előbb -útobb. 840-ért sikerült elhoznom. Ebben melyik klima van azt nem is tudom,nem néztem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jövő héten hozom el a g astrámat. :) 2004.08 havi az autó,elvileg 140e km-rel.Kavics felverődés van rajta,apróbb hibák,de rá kellett jönnöm hogy hibátlan ennyi pénzért nincs.1 gazdás,festék mérővel megnéztük,hát majd kiderül....Jégkáros,sérült alternativák voltak 1,2M -ért mert 2 évvel fiatalabbak voltak.A lámpák mattak ezen már ami nem tetszik,az csere lesz előbb -útobb. 840-ért sikerült elhoznom. Ebben melyik klima van azt nem is tudom,nem néztem.

gratula!

milyen motor van benne?

Link to comment
Megosztás:

Megtudná mondani valaki hogy a 3 vezetékes kuplung kapcsolónak mi a száma? '98-as x16xel CDX -hez kellene.

A számát nem tudom, de nem is kell az neked :), teljesen jó a kétvezetékes is, csak át kell tenni a csatlakozóban az egyik vezetéket. Én mikor szereltem a tempomatot a cromax-ban valami 9 000 Ft-ot mondtak rá. Én is gyorsan úgy döntöttem, hogy tök jó lesz nekem a kétvezetékes, megoldom azzal :)

Link to comment
Megosztás:

muszáj lesz berakatnom a tempomatot...

ma voltam egy céges úton Pozsonyban egy 1.4tsi Octaviával... és nagyon kényelmes dolog ez :icon10:

Az bizony. És ezen túl én felfedeztem még egy olyan előnyét is, ha nincs a lábam a gázpedálon nincs olyan kísértés se, hogy "még egy kicsit jobban" nyomjam neki :D Mióta beraktam teljesen beállt az utazótempóm a szabályos 90 km/h-ra, előtte az inkább olyan 110 volt. :) Hétvégén megyünk a Forma1-re, ez lesz az első hosszabb utam mióta bent van a tempomat, ráadásul 90% autópálya, kíváncsi leszek, hogy fogyasztásban is jelentkezik-e az előnye.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.