Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

megjött

Szép nagyon :lol:

naná :wink: köszönöm

s ha látnád, most :wink:

a légterelőkre tettem a MOTE-s kis matricákat, de csak a felőlem lévő oldal lett tuti, mert a másik oldalon csak belülről lehetett ragasztani, s mivel sötét a terelő nem nagyon látszik :lol:

de a lényeg az én oldalam :wink:

Link to comment
Megosztás:

én meg a szalonba akarom visszavinni, mert hidem mocinál az alapjárat nagyon furán viselkedik

tegnap pl. kiállás a garázsból, gázról le a láb, de a moci 2.000-en prögött még 4-5 ms-ig. Ha ez természetes akkor befonom a hajam

megnézném :wink:

olvastam a fogyasztással is voltak gondjaid. azzal, mi a helyzet :?:

Link to comment
Megosztás:

azzal már nincs gond

de ez nagyon aggaszt, mert nem mindig csinálja és persze pont akkor nem fogja csinálni, amikor beviszem, de akkor durci leszek.

Otthagyni meg nem fogom nekik, hogy próbálgassák

ezt meg tudom érteni, én a klímásnál parázok, mert ha nem csak feltöltés baja van,ott kell hagynom, s inkább meg sem csináltatom,

Link to comment
Megosztás:

én meg a szalonba akarom visszavinni, mert hideg mocinál az alapjárat nagyon furán viselkedik

tegnap pl. kiállás a garázsból, gázról le a láb, de a moci 2.000-en prögött még 4-5 ms-ig. Ha ez természetes akkor befonom a hajam

Nem akarod uhuékhoz vinni? 4-5 mp-ig nekem nem volt még 2000-en a moci, még hidegen sem. Ugye nem gázzal indítasz?

Link to comment
Megosztás:

Nem akarod uhuékhoz vinni? 4-5 mp-ig nekem nem volt még 2000-en a moci, még hidegen sem. Ugye nem gázzal indítasz?

ez nem természetes ? a miénk pl új kora óta pörgeti magát a franaba mikor rajta van a szivató.... :roll:

és miazhogy engem ki akartok hagyni egy jó kis rablásból ??????????????????????????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

és persze sziasztok ,megjöttem....

Link to comment
Megosztás:

szia,

pszt, csak csendben ;) 8)

milyen volt a hétvégéd?

ha a hétvégémről beszélek akkor megint nem autókról társalgunk :lol: ja de...opellal mentem és gyorsan :wink:

jó volt..szombaton le is barnultam hála Istennek..vasnap sajan rossz idő volt.... :lol:

veled mizu ?

Link to comment
Megosztás:

ez nem természetes ? a miénk pl új kora óta pörgeti magát a franaba mikor rajta van a szivató.... :roll:

Nálam is pörgeti, de sztem nem ennyire és nem ennyi ideig. Hidegindítás után kb 1-2 mp-ig (nyáron inkább csak 1 mp-ig) 2000-es a fordulat, utána vissza kb 1500-ra... Amusingnál azt tartom furának, hogy elmondása szerint nála időszakos a jelenség, nem mindig csinálja a magas fordulatot (bár ha csak 4-5 mp-ig csinálja és csak időnként, az még talán nem oly vészes, belefér). Az én emlékeim szerint az enyém eddig mindig egyféle módon indult hidegen, nem voltak észlelhető kiugrások, eltérések az átlagtól. Persze nem teljesen egyforma az autónk, mert Amusingnak már pl asszem nincs AGR szelepe. Bár nem tom, ettől viselkedhet-e másképp.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.