Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jóvammá, ne vagizzatok a "nyelv"tudásotokkal, mert én is elkezdem, és akkor Gregi, Rulezke, meg Flowa egymás után fordulnak le a székükről! 8) :lol: :lol:

Valahol lesz egy magyar fórum is? :lol: Az egyik helyen orosz a másikon angol nyelvlecke, nem semmi! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Valahol lesz egy magyar fórum is? :lol: Az egyik helyen orosz a másikon angol nyelvlecke, nem semmi! :roll:

asszem elmondahtjuk magunkról h ejukompatibilisek vagyunk....

...az egy dolog h Bunny pedofil...de én meg azért annyira fiatal nem vagyok :lol: :lol: :lol: már nagykorú vagyok.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

na jóó nem folytatom mert megijjedek saját magamtól :lol:

a kocsi hátulja kopogott de nem találták meg az okát....szóval a hangok maradtak... :roll: :wink:

értettem én.... :wink:

magadra hagylak :lol: de nem el :wink: , megyek haza

jó utat és jó pihenést, aztán csínnyán ám :lol:

szió

Link to comment
Megosztás:

Most mindenki le fog lőni tudom, de felvállalom. :oops: Ennyi autómeleg és egy hölgy máris elfeledteti az autót. :lol: Észrevettétek, hogy a hozzászólásokban sehol nem szerepelt a "második" legfontosabb. :wink: Most jöhet a kövezés. 8)

Link to comment
Megosztás:

Ma a jó kis autózás remek volt. Paks Kiskunfélegyháza útvonal. Az 52-es már megint rozoga, de azért a 125 meg egy mutatónyival felette( valahogy ott érzi jól magát) simán csendesen robogtunk. A kecskeméti elkerülőn autópályán már volt 150 feletti is. Nálam a 160-at még nem érte el soha a mutató, mert ilyeneket csak egyedül, világos nyári hajnalokon sem teszek meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most mindenki le fog lőni tudom, de felvállalom. :oops: Ennyi autómeleg és egy hölgy máris elfeledteti az autót. :lol: Észrevettétek, hogy a hozzászólásokban sehol nem szerepelt a "második" legfontosabb. :wink: Most jöhet a kövezés. 8)

a kövezés alatt burkolást értesz ? :lol: ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Most mindenki le fog lőni tudom, de felvállalom. :oops: Ennyi autómeleg és egy hölgy máris elfeledteti az autót. :lol: Észrevettétek, hogy a hozzászólásokban sehol nem szerepelt a "második" legfontosabb. :wink: Most jöhet a kövezés. 8)

arra ott van a többi topic :lol:

felhatalmazást kaptam, hogy a cseverészős topicban "cseverészhetek" ;)

egyébként itt minden az autóról szól :( :wink:"burkoltan" :D :oops:

Link to comment
Megosztás:

Valóban arra ott van több topic is, de akkor vagy ez a topic felesleges, vagy át kellene nevezni Astra G Chat topicra. :wink:

jól van csak vicceltem :lol: , de szerintem a ...beszélgetnek errről-arról abba sok minden belefér.

de vettem, befogom a számat, beszéljünk a kocsiról :wink:

felmatricáztam a kocsimat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.