Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

hátsó ajtóig??

akkor megint mázlista :lol:

Az enyém még Belgiumban készült az alvázszám szerint.

Gondolkodtam én is a hátsó elektromos ablakon, de mióta meg van az autó kb. 3x volt lehúzva a két hátsó ablak. Akkor is csak takarítás miatt.

Egyébként az első ablakokat és az e.tükröket is én raktam be. Legutóbb pedig kapott egy gyári multi bőrkormányt és egy CDR-500-at. A kijelzőt sem kellett programozni csak a vezetékeket kellett helyre rakni.

Link to comment
Megosztás:

Eddig erre még nem is gondoltam! Te már tudsz ezzel kapcsolatban valamit?

Az az igazság, hogy elméletileg holnap érkezik a ködlámpa amit rendeltem. Eddig még nem is láttam élőben, így nem is tudom, hogy milyen a felfogatása!

Igazából a Te tapasztalataid alapján akarom majd tavasszal berakni.

Elvileg van oda gyári csavar, de lehet, hogy mással is fel lehet tenni. Még sosem láttam a lökhárítót úgy, és nem is tudom, hogy hova kell felfogatni. Mjad ha leveszed csinálsz róla képet?

Link to comment
Megosztás:

Az enyém még Belgiumban készült az alvázszám szerint.

Gondolkodtam én is a hátsó elektromos ablakon, de mióta meg van az autó kb. 3x volt lehúzva a két hátsó ablak. Akkor is csak takarítás miatt.

Egyébként az első ablakokat és az e.tükröket is én raktam be. Legutóbb pedig kapott egy gyári multi bőrkormányt és egy CDR-500-at. A kijelzőt sem kellett programozni csak a vezetékeket kellett helyre rakni.

Szintén nekem sem volt sokszor lehúzva a hátsó ablak. Van légkondi. Még az elsőket sem sokat használom. (télen pl szinte 1-2x.)

Link to comment
Megosztás:

Igazából a Te tapasztalataid alapján akarom majd tavasszal berakni.

Elvileg van oda gyári csavar, de lehet, hogy mással is fel lehet tenni. Még sosem láttam a lökhárítót úgy, és nem is tudom, hogy hova kell felfogatni. Mjad ha leveszed csinálsz róla képet?

Ok! Nekem van itthon egy másik lökös is mert egyszer megkoccoltam. Lehet, hogy holnap megnézem és csinálok képeket.

Ezen akarom majd kivágni először gyakorlásképpen a ködlámpa helyét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.