Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Guest Endy 1.6 8v
a C és az X es motor elméletileg ugyanaz. kivéve a gyujtás és az AGR szelep.

Ezek szerint nekem az egyik nincs. Talán még előny is. Még kiderül, hogy még jól is jártam. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... Tudtam mit vállaltam. A kettővel ezelőtti autómhoz képest ( Fabia kombi 1.9sdi, apám jár vele, átvette) visszalépés ,rugalmasságban és végsebre lealázza. Mármint az öngyújtós a benyást. Egyébként meg óvatos duhaj vagyok. A felszereltsége viszont valamelyest kompenzálja számomra a lovak hiányát. Ez jó hülyén hangzik, lehet ezzel magyarázom a bizonyítványt. Amúgy főleg városban használom. A hatályos megengedett legnagyobb sebességet meg tudom ezzel is tartani.

Lehet hogy hülye kérdés, de nem érné meg, ha cserélnéd a motort egy x-esre? Csak jobb lenne teljesítményre is a G Astrához, nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest Endy 1.6 8v
Lehet hogy hülye kérdés, de nem érné meg, ha cserélnéd a motort egy x-esre? Csak jobb lenne teljesítményre is a G Astrához, nem?

Egyenlőre nem. Akkor eleve jobban motorizáltat kellett volna vennem. Már ha 16v-ben gondolkodunk. De hát én eleve kompromisszumot kötve vettem meg.

Link to comment
Megosztás:

Már vettem onnan dolgot, és postáztam fórumos cartársnak.

Ha gondolod szólj.

Szerk.: közben leesett, már rendeztél a vateráról?

Bakker, jókor szóltok: az előbb jött meg, 2db-ot vettem. De legalább jó lett, majd este letesztelem, ha asszony hazajön a géppel.

Méé'nem tudtok előbb szólni, hogy felétek is kapni ilyet? :D Kerestem vagy 3 napig, de nem találtam máshol. Ja de, lengyelből, de onnan ismerős már visszajött és egy darabig most nem megy haza.

Így igaz! Pontos, gyors szállító a Szopcsi13! B)

Kössz :D Sose lehet tudni... :)

Link to comment
Megosztás:

Az alábbiakat összesen 25ezerért:

- szintérzékelő+csatlakozó+tartó+csavarok

- ködlámpás világításkapcsoló (magasságállító poti nincs)

- 10 pólusú csatlakozók a lámpához

- lámpamosós tartály két pumpával, csővel + relé

De ehhez jó sokáig kellett keresgélnem és így is nagy szerencse kellett :D Hirdetésben találtam egy jobb xenonos lámpát sérült autóból és rákérdeztem a szintszabályzó is megvan-e. Kb. 3 hónapja vettem új depo xenonos lámpákat, a trafó egyelőre utólagos lesz (az úgyse látszik). Így is benne lesz kb. 80 ezerbe a rendszer.

2 éve volt egy xenon szettem (trafó+izzók), amit a gyári lámpába tettem, de fél év után kivettem műszaki miatt és már nem is tettem vissza. Pedig nagyon szerettem, de az is számított, hogy ne csak én lássak (no meg a rendőröknek...). Az Astra lámpája halogénnel is eléggé szórja a fényt, xenonnal aztán főleg nem kellemes a szembejövőnek. Sokaktól hallottam, hogy kit érdekel, ha vakít, az a lényeg, hogy ő lásson. Csak akkor mi van ha a szembejövő azért szalad ő bele, mert elvakította? :D

nagyon jó áron sikerült megszerezned. grat hozzá.

nekem sem gyári trafó van hozzá, ezért kell még a lámpához csati.

ha minden jól megy akkor ma rakom be a fényszórómosót. remélem jó is lesz. este mellékelek képet.

Link to comment
Megosztás:

Bakker, jókor szóltok: az előbb jött meg, 2db-ot vettem. De legalább jó lett, majd este letesztelem, ha asszony hazajön a géppel.

Méé'nem tudtok előbb szólni, hogy felétek is kapni ilyet? :D Kerestem vagy 3 napig, de nem találtam máshol. Ja de, lengyelből, de onnan ismerős már visszajött és egy darabig most nem megy haza.

Bocs, hogy fájó sebeket szaggatok fel, mennyibe fájt cakk-pakk a két kulcshéj? Bár még új vagyok itt, ilyesmiben szívesen segítek, debreceniként.

Kössz :D Sose lehet tudni... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.