Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Astra G vs Audi Q7

Sok esélyt nem adtam volna az Astrának a 2tonnás Q7-tel szemben, de az utastér egyben maradt, a probléma inkább a biztonsági öv hiánya volt.

Ma reggel hallottam a hírekben... Egy autós fizetés nélkül hajtott el egy benzinkúttól, majd eléggé sietősre vette a tempót, aminek az eredménye egy frontális ütközés lett... Nem ők voltak? Miért érzem úgy, hogy a Q7-es volt a hunyó? :D Hogy milyen nációhoz tartoztak, elgondolni sem akarom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A hátsó ajtókra ha ritkán vannak használva a gumi szigetelés rátapad. Van valakinek valami bevált módszere az ilyenekre?

Időnként én szilikonnal fújom be,de van aki a glicerint jobban komálja. :D

Ja,meg persze tisztán tartani,ne legyen poros...ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel hallottam a hírekben... Egy autós fizetés nélkül hajtott el egy benzinkúttól, majd eléggé sietősre vette a tempót, aminek az eredménye egy frontális ütközés lett... Nem ők voltak? Miért érzem úgy, hogy a Q7-es volt a hunyó? :D Hogy milyen nációhoz tartoztak, elgondolni sem akarom.

nem ők 5-ös BMW-vel nyomultak, 3-an voltak abból az egyik meghalt. feltételezik, hogy a bömbi lopott volt.

Link to comment
Megosztás:

most szóltak, hogy holnapra itt a fényszórómosóm! :D

már vártam. kíváncsi vagyok rá nagyon. még azon agyalok, hogy színre fujassam-e vagy sem.

Sztem mindenképp.

Ez csak a fúvóka a lökhárítóba, vagy a komplett szett (tartály, csövek, szivattyú, relé, miegymás)?

És gyári? Ha igen akkor a fúvóka nem tudod mennyit kóstál?

Link to comment
Megosztás:

...

És gyári? Ha igen akkor a fúvóka nem tudod mennyit kóstál?

Újan 6036 Ft / db az opelcentrum-nál. Egyenlőre nekem is az hiányzik a készletből. A tartály, pumpa, relé úton van az automata lámpa szintszabályzóval, világításkapcsolóval együtt :D lassacskán összeáll a xenon rendszer... Akitől vettem a cuccokat, annak az eleje sérült és a fúvókákat így sajnos nem tudta adni.

Link to comment
Megosztás:

Szia

Az 1.7ctdi honda civicben u.a. motor van mint az astra g 1.7cdti-ben ,ráadásul még a motorvezélö is stimmel edc15 c7.

A honda 101 lovas azt a flasht nem lehet valagogy átrakni az 1.7 cdti-be?

Válaszodat elöre is köszönöm

Bontsuk a dolgot két részre.

1., A két motor közti azonosság kimerül a közös alapban. Mindkettő alapjául az Isuzu motor szolgált. A Honda és a GM Opel fejlesztése két egymástól független, eltérő út.

2., Bosh EDC C7 típusú/verziószámú vezérlés pl. a Citroen Jumper 2.0/2.8 HDI, a Peugeot Boxer 2.2/2.8 JTD és a FIAT Ducatoban van. Betennéd az autódba? Esetleg egy Hondába?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.