Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kedves fórumtársak!

Másnál is jelentkezik-e a következő:

Időnként a központi zár a kulcson lévő távirányítóra nem reagál. (elem tökéletes, nemrég lett cserélve, de rá is mértem)

Olyankor ha ráadom a gyújtást, és megnyomom a nyitó gombot a kulcson, akkor a központi zár bezár, majd rögtön nyit.

Ez után tökéletesen működik valamikor napokig, valamikor hetekig, valamikor hónapokig.

Nem nagyon zavaró probléma, csak nem értem mitől lehet, hogy időnként úgymond újra fel kell ismertetni a géppel a távirányítót.

Üdv,

HUNGeRY

Jó sokáig ide se bagóztam....

Az elem tartó egyik lába engedte el a forrasztást, magyarul érintkezési hiba volt. Ügyes kezű műszakilag hozzáértő ember számára házilag javítható (nem én csináltam, hanem édesapám), tökéletesen működik azóta is :-)

Link to comment
Megosztás:

Jó sokáig ide se bagóztam....

Az elem tartó egyik lába engedte el a forrasztást, magyarul érintkezési hiba volt. Ügyes kezű műszakilag hozzáértő ember számára házilag javítható (nem én csináltam, hanem édesapám), tökéletesen működik azóta is :-)

királyság...

általában ez a probléma és a megoldás is :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Tudna esetleg valaki segìteni???

van egy astra g(2.0 dti-2003-as)-m,szeretnèm ha 30-40 lòval több lenne bent,de nem talälok hozzà sehol normàlis àron boxot!milyen megoldàst tudnàtok ajànlani ezen kivül???

köszi

Hali!

Ezt a szöveget hogy sikerült így összehozni? :D

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy anyagilag nem fér bele...

pedig nagyon vonz a péjnból :D ,na meg a társaság

1. a ferencvá...aaa Társaság! :D

2. a péjntboll

3. majd alszol kocsiban vagy sátorban, vagy felváltva a szálláson osztozunk- mittomén hajnal 4ig én alszok az ágyban, utána te... B) :)

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Szerintetek lehet valahogy kitisztítani a katalizátort?Egy 2000-es Z16XE-röl lenne szó!Tavaly előtt volt egy elég kemény olajfogyasztásom amit motorgenerállal sikerült orvosolni.De hirtelen gáz adásnál nem úgy reagál a gép ahogy kéne és egy tompa ööö hang kíséri mintha lukas lenne a kipufogó!

Link to comment
Megosztás:

1. a ferencvá...aaa Társaság! :D

2. a péjntboll

3. majd alszol kocsiban vagy sátorban, vagy felváltva a szálláson osztozunk- mittomén hajnal 4ig én alszok az ágyban, utána te... B) :D

én nem aludnék vele egy szobában,ááááá,ki tudja mit művel... :)

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Tudna esetleg valaki segiteni???

van egy astra g(2.0 dti-2003-as)-m,szeretnem ha 30-40 loval több lenne bent,de nem talälok hozza sehol normalis aron boxot!milyen megoldast tudn&atok ajanlani ezen kivül???

köszi

Nincs az a box v. chiptuning, ami magában ennyit hozna (ígérni bármit lehet). +40% teljesítmény már-már irreális elvárás, megközelítése pedig egy nagy v_lag pénz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.